A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Aix en Provance

19.06.2008 18:26:35 | Petucha
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s cestováním po Provance na vlastní pěst - doprava atd...Chtěli bychom strávit čas v Aix en Provance. Zajímalo by mě, zda nemá někdo kontakt na ubytování v této oblasti, nechci bydlet v hostelu ani ve formulích atd...Spíše možná nějaký soukromý privát či něco podobného.Abychom byli v místě a mohli popřípadě autobusem vyjíždět i do okolí.
Byli jsme minulý rok na vlastní pěst v Římě a našla jsem slečnu z ČR, která měla kontakt a možnost zařídit tam ubytování na týden, proto pátrám, zda existuje někdo takový i pro oblast Provance :-) .
Děkuji Vám za příležitostné info...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Adéla
09.02.2012 09:01 85.70.219.***
Re: Aix en Provance  

Dobrý den , jezdíme již 3 rok do Provance a vždy máme celý dům pro sebe s http://www.happyhome.cz/ . Mají spoustu hodnocení a samá chvále .

• Anonym (1)
Martina
11.01.2012 09:23 109.231.128.***

Ahoj, jestli chcete dojet až na místo a ubytovat se v privátu pak zkuste třeba www.novasol.cz, my s nima byli už 3x ve Švédsku, teď právě chceme do Francie a maximální spokojenost.

• Anonym (1)
Michal
10.01.2012 14:52 193.85.188.***

Dobrý den,

pokud nemáte zkušenosti s cestováním tak bych radši vybíral z ověřených zájezdu a to na webu www.sjejzdar.cz , jinak ve Francouzských Alpách jsem byl již 3x a bylo to super:)

katekat 26.06.2008 17:26
RE: Aix en Provance  

Ahoj Petucho, my jsme na Riviere stravili nekolik dni, spali jsme na ruznych vypadovkach a zrovna tam i provadeli osobni hygienu (samozrejme po koupeli v mori) :) Tak jestli jste takovi dobrodruzi jak my :D

• Anonym (2)
Petucha
19.06.2008 17:26 86.49.125.***
Aix en Provance  

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s cestováním po Provance na vlastní pěst - doprava atd...Chtěli bychom strávit čas v Aix en Provance. Zajímalo by mě, zda nemá někdo kontakt na ubytování v této oblasti, nechci bydlet v hostelu ani ve formulích atd...Spíše možná nějaký soukromý privát či něco podobného.Abychom byli v místě a mohli popřípadě autobusem vyjíždět i do okolí.
Byli jsme minulý rok na vlastní pěst v Římě a našla jsem slečnu z ČR, která měla kontakt a možnost zařídit tam ubytování na týden, proto pátrám, zda existuje někdo takový i pro oblast Provance :-) .
Děkuji Vám za příležitostné info...

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu