A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Aquaparky Z Francie

10.06.2008 00:05:28 | RuRu
Helou :) v cervenci se chystame autem a karavanem do Z Francie (Normandie,Bretaň..). Nevíte jeslti je tady někde aquapark? A jeslti prosím máte nějaké užitečné rady tak pište pište :) :-D dekujiiii
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin VV 09.05.2013 00:56
Re: Aquaparky Z Francie  

Ahoj musim se priznat Marineland mam na svém Wish listu :o)

PS Levnejsi vstupenky se daji koupit tady:
http://www.ce-multiavantages.com/489/marineland.html¨
Registrace ale stoji 20E a postovne asi 8E takze se to jen kuli marinelandu nevyplati

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Míša
06.05.2013 14:02 109.72.7.***
Re: Odpověď pro Lenais  

Ahoj nedávno jsem ta byla je to tam nádherný musím s tebou souhlasit :-)

• Anonym (1)
Evka73 24.03.2011 20:47
Marineland a Aquasplash  

Ráda bych s dětmi navštívila park Marineland a Aquasplash, chtěla bych se zeptat, jakou máte s jejich návštěvou zkušenost, stačí na oba parky 1,5 dne? Našla jsem zajímavý zájezd, první den pobyt u moře, druhý den dopoledne moře, odpoledne park, třetí celý den parky, večer návrat zpět do ČR.

Ty parky jsou nějak u sebe, jde mezi nimi volně procházet?

Připlatili jste si setkání s delfínem, lachtanem? Moc by se nám to líbilo, myslím že to za to stojí, ale nevím jestli by ten program nebyl moc hektický. Pokud jste měli v programu setkání s delfínem, lachtanem - stíhali jste u toho fotit? Nebo jste si fotky koupili na místě?

Děkuji

• Anonym (9)
BERUSSKA 05.07.2009 09:30
RE: Odpověď pro Lenais  

Lidičky... byla jsem tam teďkom znova a musela jsem navštívit Marineland... jo jen pro zajímavost- cena vstupenky na osobu je 35.-eu, takže pokud tam máte namířeno, chce to jet tam už tak na tu 10.hodinku... mrknout se na nějaké vystoupení, vstupenka je i vrácenka, takže když tam mezi polednem nic není, tak se můžete mrknout naproti do zábavního parku, nebo zaběhnout na pláž a pak se vrátit... je to sice dost penízků, ale můžu říct, že to stojí za to...

• Anonym (6)
Tynullka 23.06.2009 16:34
Sainte Maxime  

Ahojky :-D chěla jsem se zeptat jestli někdo nemá bližší informace k aquaparku Sainte Maxime za odpovědi předem děkuji! :-)

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
BERUSSKA 25.08.2008 18:12
Odpověď pro Lenais  

Ahojky Leni, děkuji.... ;-)
Ano, lístek je na celý den. Vstupenka zahrnuje prohlídku vodní zoo a vystoupení, které jsou v průběhu celého dne. Můžeš tam vidět vystoupení s delfíny, kosatkami a lachtany. Můžu říct, že to stojí za to, byli jsme moc spokojeni. Naproti Marinelandu je zábavný park - něco jako Prater. :-D :-D :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (10)
Honza111
02.08.2008 21:23 89.24.100.***
RE: aquaparky  

Ten níže uvedený odkaz na webové stránky akvaparků rozhodně nezahrnuje akvaparky celé Francie, jak mylně uvádí kacenka.hvezdicka !!! Je to jen nepatrné množství akvaparků na jihu a západě Francie. Rozhodně není pravda, že by tato jedna níže uvedená webová stránka zahrnovala všechny akvaparky Francie.

V oblasti Bretaně neporadím akvapark, ale poradím Vám vodní svět. Ve městě Sanit Malo, které mimochodem v Bretani rozhodně stojí za návštěvu, se nachází venkovní akvárium, které je postaveno podle dětského filmu Hledá se Nemo. Zde je k vidění mluvící robot převlečený za chobotnici. Neobvyklý Nautilus bere návštěvníky na skok pod vodu. Unikátní zážitek zejména pro děti.
Web: www.aquarium-st-malo.com . Vstupné stojé 15,5 Euro pro dospělé, děti do 14 let 10,5 Euro.

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
tom7
29.06.2008 14:46 89.103.187.***
Amberg  

Já můžu doporučit jen kdyžtak cestou zpátky aquapark Amberg v Německu, který je docela blízko českým hranicím.

• Anonym (1)
kacenka.hvezdicka
27.06.2008 09:48 89.103.79.***
aquaparky  

Ahojky, ve Francii je spousta aquaparků, zde je odkaz na jejich webové stránky - všechny aquaparky mají jen jednu webovou stránku, a překlikáváš si mezi nimi, je tam i mapka kde se nacházejí ... http://www.aqualand.fr/recrutement.html

Přeju příjemnou dovolenou ... ;-)

• Anonym (1)
Lenais
25.06.2008 12:30 194.212.30.***
RE: Odpověď  

Berrusko,
moc krásné fotky. Vidím, že jste navštívili i Marineland. Lístek je asi na celý den, je to tam formou představení nebo spíš Zoo? :-P
Lenka

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu