A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Azurové pobřeží začárkem května

12.08.2008 20:56:13 | Janka86
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, jak je začátkem května na azurové, pobřeží a jestli už se dá koupat v moři...dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
evka.k
17.07.2009 18:03 85.71.170.***
RE: RE: Azurové pobřeží začárkem května  

Dobry den, prvnich 14 dni v zari se chystame letet do Parize a odsud do Provence a na Azurove pobrezi. Nemate typ, na ubytovani zejmena na jihu? A povedomi o vlacich ve Francii? Diky moc

Sfings 06.03.2009 12:51
RE: Odpověď pro Janku86  

No to jsi mě moc nepotěšila. Chystáme se tam poslední týden v květnu (i když spíše na poznávačku), protože nesmím na sluníčko, ale i tak jsem se těšila, že se vykoupu! :-D :-D

• Anonym (1)
lenka kulhava
23.01.2009 19:34 78.110.212.***
RE: Azurové pobřeží začárkem května  

dobry den,byla sem tam zacatkem kvetna loni a bylo to tam super,i kdyn necekejte,ze se vykoupete,more je jeste studene,ale jinak doporucuji,byla sem tam i v zari a to je labuzoletos jedu zas.v kvetnu i v zari.uz se moc tesim.pa lenka :-D

BERUSSKA 16.08.2008 16:07
Odpověď pro Janku86  

Ahojky,
v květnu jsem tam sice ještě nebyla, ale vzhledem k tomu, že když tam jezdíme v červnu a to až ke konci a to to moře ještě zrovna teplé není, tak si myslím, že by to chtělo asi vyhřívaný bazén.
Doufám, že jsem pomohla... :-)

• Anonym (1)
Janka86
12.08.2008 19:56 194.228.23.***
Azurové pobřeží začárkem května  

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, jak je začátkem května na azurové, pobřeží a jestli už se dá koupat v moři...dík

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu