A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Caen

17.05.2012 15:22:21 | kkyt
kkyt
Ve dnech 30.5. až 1.6.2012 jedu do Caen (Francie) na konferenci. Nevíte prosím někdo, jak se dostanu z letiště do centra (přiletím ve 22:30)? Hotel ještě vybraný nemám, protože přiletím večer ve 22:30 a zatím všechny hotely, na které jsem se dívala, mají napsáno, že ubytovávají do 19 hod...:(

Tady se mi nepodařilo nalézt žádné stránky, kde by se dalo vyhledat spojení po Caen (MHD v Caen). Dokonce jsem nenalezla ani plánek se stanicemi (tramvají a autobusů) v Caen..

Díky za každou radu

Monika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdenek
29.05.2012 12:23 213.192.30.***
Re: Caen  

ahoj, v caen funguji Formule 1 ktere podle me maji otevreno do 00:00.

Tady mas planek a jeste neco navic:

http://twisto.cartographie.pro/

muzes si tam napsat odkud kam a samo ti to vyhleda trasu

kkyt 17.05.2012 15:22
Caen  

Ve dnech 30.5. až 1.6.2012 jedu do Caen (Francie) na konferenci. Nevíte prosím někdo, jak se dostanu z letiště do centra (přiletím ve 22:30)? Hotel ještě vybraný nemám, protože přiletím večer ve 22:30 a zatím všechny hotely, na které jsem se dívala, mají napsáno, že ubytovávají do 19 hod...:(

Tady se mi nepodařilo nalézt žádné stránky, kde by se dalo vyhledat spojení po Caen (MHD v Caen). Dokonce jsem nenalezla ani plánek se stanicemi (tramvají a autobusů) v Caen..

Díky za každou radu

Monika

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu