A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Cestovní kancelář Cestomilové

25.02.2016 12:00:55 | Jana Vaňková
Jana Vaňková
Ráda bych letos letecky do Provence a objevila jsem cestovku - CESTOMILOVÉ, o které jsem nikdy neslyšela. Mají úžasné stránky a líbí se mi, že vše dělají pro malé skupinky. Proto se chci zeptat, zda s nimi máte někdo zkušenosti? Moc děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.03.2016 19:34 2.229.113.***
Zdena  

Dobrý den, my jsme byli s manželem s Cestomilkami v prosinci na velké degustaci vín v Paříži a moc nás to nadchlo. Skvělá organizace, vše přizpůsobeno nám na míru. Uvažujeme pro letošní rok o Provence :-)

Honza01 25.02.2016 16:04
Re: Cestovní kancelář Cestomilové  

S Cestomily jsme byli loni v létě na kole v Provence a byli jsme nadšení. Byla nás parta asi 30 lidí a Cestomilky nám připravily zájezd přesně na míru.... Letos zvažjeme na kole Normandii :) Honza

Jana Vaňková 25.02.2016 12:00
Cestovní kancelář Cestomilové  

Ráda bych letos letecky do Provence a objevila jsem cestovku - CESTOMILOVÉ, o které jsem nikdy neslyšela. Mají úžasné stránky a líbí se mi, že vše dělají pro malé skupinky. Proto se chci zeptat, zda s nimi máte někdo zkušenosti? Moc děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu