A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland

23.10.2008 01:20:12 | Lenička :)
Ahojky, v listopadu letíme do Paříže a už jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, za což díky :)Prosím ty, kteří v poslední době navštívili Disneyland, jestli by mohli písnout nějaký aktuální info (např. jestli jsou před atrakcema nějaký úschovny na batohy...asi je to kravina, ale obávám se že by mi moh někdy dostpřekážet :-D ), budu tam bohužel jen jeden den, takže mi pomůže cokoliv. Ještě bych potřebovala poradit, jak se dostat z letiště Orly přímo do Disneylandu. Vím jen o té dopravě asi za 14 euro, ale nešlo by to nějak i klasickou městskou s jednodenním lístkem, nebo tak něco? :)Díky moc všem ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin
21.03.2013 19:30 37.188.233.***
Re:  

Balicek vstupenek a hotel teď stoji na strankach disneylandu 2 noci /3 dny =556E 3 noci 4 dny v parku 702E(pro 4). Hotel santa fee s ubytovaním u od 13.5,

Smněrem k prázdninám cena poroste.Pokud chces levne letenty od CSA tak potřebuješ 3 noci. PS Příště to chce objednat s větším předstihem dokud naskakují slevy loni to bylo 30% dolu letos v televizi byla reklama 4 noci za cenu 2.

Martin
21.03.2013 10:14 81.0.215.***
Re:  

Koukam ze uz akce na deti zdarma skoncila :(,

Jinak to funguje tak že si koupíte pernamentku tu musíte vymněnit do 6 mněsícu za plnohodnotnou pernamentku v Anuell bilett office (zdruhe strany atrakce buzz light year) a ta má platnost jeden rok od prvního vstupu.
Pernamentku muzete koupit i na miste, na kase koupite normalni vstupenku a tu s doplatkem v paku vymnenite za pernamentku.

Vzhledem k cene pernamentky-vstupenek zvažte i nákup najakeho balicku s ubytováním přímo ze stranek disneylandu.
Pokud chcete jet dva roky za sebou a o prázdninách tak se pernamentka i za vyšší cenu vyplatí.
Balíček s ubytováním objednejte co nejdřív za včasný nákup dostanete slevu nebo můžete skusit last minute. Hlavně pořešte termín cena a je vždy odvozena ode dne kdy se ubytujete, a v jednom týdnu můžete dostat 3 ruzné sazby. Disneyland je co se tyce cen strašně gumovej, a navic jinou sazby dostanete při objednávce přes telefon(bez slevy) a jinou při objednávce přes web.

PS i když malá nepotřebuje kočarek tak si ho vemte, na 99% ho budete potřebovat, ja na to přisel když jsem si ji testoval v parku Belantis
Pokud koupite nejlevnejší pernamentku fracilien tak nemuzete dalsi 2 dny po nákupu do parku a taky je tam víc blokovanych dnů.

Neregistrovaný uživatel
19.03.2013 11:29 37.188.238.***
Re:  

Předem Vám děkuji za informace... Prosím a jak funguje ta pernamentka, když koupím přes net? Na odkazu se mi objevuje jen ta za 159 E. Děti budou mít v létě 3,5roku a 6,5roku.

Martin
18.03.2013 00:11 81.0.215.***
Re:  

nejlevnejsi vstupenky jsou pernamentky zvlášť úpokud más děti do 7 let. Viz odkaz dole
Nebo si na webu disneylandu kup ubytovani se vstupenkama - zaplatis dva dny v hotelu a dostaneš 2 dny v hotelu navic.(celkem dostaneš vstup na 5 dnu do obou parku cena cca 700E pro 4 tj 2D a dvě děti do 7 let.)

PS do 12.5 maji děti ve francii prázdniny (celkem 3 tydny a končí to prázdninama v v paříži) , 20.5 je taky svátek = pondělí po bílé neděli, a nejenom ve francii.
PPS Low season konci 24.5 - pak to bude trochu dražší.

JanqG 15.03.2013 09:18

Dobrý den,
prosím, kde se dají objednat lístky do Disneylandu za dobrou cenu ? Jedná se mi o léto 2013.
Děkuji za informace!!!

Martin
22.02.2013 22:50 81.0.215.***
Re: vstupenky  

Kup si pernamentku cena na pokladne je 119-159-199E dle typu , pripadne prohledej fnac.com.

PS pokud chces fantassy anuall pass za 140E(125e+15e(transakcni naklady) ) tak mi rekni , chtel bych misto fantasy pernamentku dream abych mel v cene permice pronajem kocarku.
permice co mam se musi vymnenit do 18.5 za pernamentky s fotkou a plati rok od prvniho vstupu.

Renáta
15.02.2013 09:20 188.75.170.***
vstupenky  

Dobrý den,
je mi trochu záhadou, jak jste se všichni dostali na tu krásnou cenu vstupenek do Disneylandu za cca 35-40 euro. Já ať se dívám kam se dívám, tak pod 55 euro za dospěláka se bohužel nedostanu. Nemohl by jste mi někdo prosím poradit? moc děkuji

martin
05.12.2012 20:29 81.0.215.***
Re:  

pro 4 lidi hotel a vstup do disneylandu
99E - noc 7
198E 2-noci atd...

http://voyages.groupon.fr/14126334-tourisme77/

Martin
04.12.2012 10:01 81.0.215.***
Re:  

125E je dospelej + dite do 7 let + parkovani a vstup v extra magic hours.

Když vidím někdy ceny v ČR tak si říkám že jsou provozovatele strašně nenažraný. A tak radši krmím němce a francouze.

Martin
04.12.2012 09:49 81.0.215.***
Re:  

1) Jedte do disney hotelu dva dny v parku a noc v hotelu dostanete za 280E
2) Nebo si kupte listky tady http://www.ce-multiavantages.com/404/passeports-annuels-promos.html

PS kup vstupenku za 125E -dalsi naklady k nakupu budou 20E registrace 7E postovne (teda pokud to nechces poslat uplne obycejne) ve vsech pripadech je potreba skontrolovat dny kdy pernamentka neplati.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu