A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland

23.10.2008 00:20:12 | Lenička :)
Ahojky, v listopadu letíme do Paříže a už jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, za což díky :)Prosím ty, kteří v poslední době navštívili Disneyland, jestli by mohli písnout nějaký aktuální info (např. jestli jsou před atrakcema nějaký úschovny na batohy...asi je to kravina, ale obávám se že by mi moh někdy dostpřekážet :-D ), budu tam bohužel jen jeden den, takže mi pomůže cokoliv. Ještě bych potřebovala poradit, jak se dostat z letiště Orly přímo do Disneylandu. Vím jen o té dopravě asi za 14 euro, ale nešlo by to nějak i klasickou městskou s jednodenním lístkem, nebo tak něco? :)Díky moc všem ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin V
13.09.2014 01:39 178.77.225.***
Re: Disneyland  

Nejste blbá, jednalo se o akční slevu vente flash -50%, ta už končila, ale tato sleva se opakuje celkem pravidelně. Cena je funkci datumu , jazykové verze webu (francouzská mutace bývá nejlevnější) a akční nabídky.(pokud kliknete na banner kde je inzerovaná sleva tak vám systém nabídne jiné ceny) teď mi naskočilo na termín 18.11-20.11 cena za 4osoby 383E(vstupenka na 3 dny a dvě noci v hotelu santa fee) další den by byl +100E

Romca
12.09.2014 12:37 37.48.40.***

Super tip prosim nemate nejaky presny link? Jsem blba a nedokazu to tam najit

Martin VV 08.08.2014 22:05
akcni ceny  

363E za 2 noci a vstup do disneylandu na 3 dny pro 4 osoby
438E za 3 noci a vstup do disneylandu na 4 dny pro 4 osoby

Martin VV 29.05.2014 20:47

Doufám že jste na Buffalo Bill Wild West Show získali místo v 3. řadě v modrém nebo zeleném sektoru , červené a žluté klobouky bych nebral, protože můžete sedět vedle opony, dokonce je v těchto sektorech několik míst z kterých na oponu neuvidíte ale ty Mickey mouse normálně neobsazuje.

PS Mickey prvně rozdává žluté a červené klobouky, takže když přijdete brzo a poprosíte o modrej který se ještě nerozdává tak dostanete nejlepší místo ve vaší kategorii. Teda je otázka zda v kategorii 1 je nejlepší místo hned v první řadě :),
PPS mam to komplet nahraný ale ještě jsem to nedal na youtube takže zatím jen preshow https://www.youtube.com/watch?v=YBOATLoDK-E

JanqG 29.05.2014 07:38
Disneyland  

Tak jsme se vrátili z Paříže a Disneylandu!!! Lístky koupeny zde http://www.billetsparcs-ce.com/parcs/parc-disneyland-promo.html a zaslány na francouzskou adresu a úplně bez problému!!! 2dny 2 parky 65EUR na osobu!!!
Disneyland super!!! Na space mountain Mission 2 opravdu čekací doba 0, max 15min!!! Na Buzze jsme dávali Fastpass!!!
Promenády v obou parcích super, jen jsme si mysleli, že budou postavičky po parcích chodit a budeme se s nima moct vyfotit, případně děti chtěli podpisy. Toto probíhalo jen ve studiu, ale když jsme došli, tak je již odváděli :-( To jediné nás mrzí, jinak jeden den je opravdu málo!!! My byli na dva dny a druhý den jsme měli ještě Wild West Show a opravdu jsme se nezastavili!!! Takže dva dny je opravdu minimum!!! :-D

• Anonym (1)
Martin VV 24.05.2014 08:37

Vy jste majitelka cestovky co tam vozí lidi o svátcích na jeden den? kdo jiný by mohl tvrdit věci jako " Frantíci o svátcích uklízí doma" :-\ :-\ :-\ a tvrdil tu že jeden den bohatě stačí :-D :-D že si to přece chcete užít. Téma počet dní na návštěvu disneylandu je detailně rozebráno zde http://www.tripadvisor.co.uk/ShowTopic-g2079053-i21935-k5158562-Disneyland_paris-Disneyland_Paris_Seine_et_Marne_Ile_de_France.html Na space mountain Mission 2 jsou většinou hodně krátké fronty, dokonce tam nebývají mimo dny kdy je v parku opravdu hodně lidí fronty žádné. Vedlejší Autopia nebo buzz light year vám o návštevnosti řekne mnohem víc. No určitě jste jiný tip cestovatele, zatímco co jste se nestresovala v těch pátečních davech já jsem vzal děti radši na dětské hřiště. ;-) ;-) a navštívil představení jako je například https://www.youtube.com/watch?v=MklHI7heYOI&list=PLuVkAW9hfDG6JHwARX4Naa98JiWyRuwNn https://www.youtube.com/watch?v=fwrhM-YpQKQ

Caroni
23.05.2014 11:49 78.80.247.***

Víte, asi jsem jiný typ cestovatele, já se nejezdim stresovat, já si to jezdim užít... Rozhodně nečekejte, že tady budu brečet a litovat, jak kde mohlo být v jiný termín. Děti měly prázdniny, byl to druhý prodloužený víkend za sebou, tak logicky nebudu brát dítě ze školy o týden déle.
A mně nemusíte psát, jak kde bylo 8.5. a 9.5. Já si to prožila, zažila a užila a kvůli tomu jsem tam jela. Hlavně to člověk dělá kvůli dětem a sem jsem přispěla jen se svým názorem, který se nehodí.

A ohledně front si neodpustim že na Space Mountain byla i 9.5. čekací doba 10 minut - samozřejmě ne celý den, měnilo se to, jako všude jinde... A všechny děti byly po obou dnech nadšené.

• Anonym (1)
Martin VV 23.05.2014 00:28

Já nerozumím proč tvrdíte že jsem nemněl pravdu když jsem napsal že 8 a 9.5 není dobrý termín, státní svátek 8.5 se v návštěvnosti projevil výrazně, šílené front zredukoval 8.5 jen déšť. O vhodnosti jednotlivých termínů nejlépe vypovídá délka fronty na Crush coaster 9.5 byla 90minutová, další týden 30minutová, pro vás to mohlo být dobrý ale o týden později to bylo mnohem lepší.

Caroni
22.05.2014 14:44 78.80.247.***

Nerozumim tomu, ale to tolik vadí, že jsem napsala, že se nám v parcích líbilo? Pořád zde píšete o ceně pro rodinu, ale jeli jsme jen 1+1 a já sama nepojedu nikam autem... Takže za mě spokojenost a ráda se vrátím. Do Disneylandu bych nikdy na 3 dny nejela. Asi každý neni takový, že musí teď hned stihnout všechno, víte? A v kolik hodin byla fronta na kterou atrakci fakt poznamenané nemám, kvůli tomu jsem tam nejela. Krásně jsme si to užili...
A k počasí.. V Asterix parku určitě mega lidí nebylo a také nelilo jako z konve. Bylo několik přeháněk, ale až odpoledne a představte si, že jsme měli pláštěnku a žádná extra zima taky nebyla. Nevim, proč to píšete z takovou averzí, od toho tato diskuze neni.
Jen jsem chtěla napsat můj postřeh, ale jestli mě tu kvůli tomu chcete napadat a chytat za slovo...tak prosím... Ale pro ostatní - doporučuji.

• Martin VV
  • Anonym (3)
Martin VV 20.05.2014 20:54

ještě upřesnení zajezd do Parc asterix a disneyland parku vyjde rodinu se zájezdy pro děti na 20800,- a je v tom jedna noc na hotelu, o trochu levněji vyjde 2 denní ubytování přímo v Disneylandu se vstupem na 3 dny do dvou parků a cesta autem, za tuto cenu se dá ubytování v Disneylandu koupit s předstihem (leden, unor) nebo v last minute ale pouze na všedí dny, za jeden den se opravdu disneyland stihnout nedá navštívil jste jenom jeden ze dvou parků a asi jste jste vynechat všechny parády, například fronta na železnici co jezdí okolo parku byla 9.5 v pátek odpoledne ve stanici Frontierland 90minut dlouhá, Na Autopia byla fronta minimálně 60minutová. Nevím jak to vypadalo v parc asterix 8.5 když lilo ale prý tam i tak bylo hodně lidí, 7.5 byl parc asterix bez front teda byla tam fronta jen na první řadu na OsIzis. Jediné plus je že zájezdy pro děti odjížděly až po DisneyDreams.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu