A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland

23.10.2008 01:20:12 | Lenička :)
Ahojky, v listopadu letíme do Paříže a už jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, za což díky :)Prosím ty, kteří v poslední době navštívili Disneyland, jestli by mohli písnout nějaký aktuální info (např. jestli jsou před atrakcema nějaký úschovny na batohy...asi je to kravina, ale obávám se že by mi moh někdy dostpřekážet :-D ), budu tam bohužel jen jeden den, takže mi pomůže cokoliv. Ještě bych potřebovala poradit, jak se dostat z letiště Orly přímo do Disneylandu. Vím jen o té dopravě asi za 14 euro, ale nešlo by to nějak i klasickou městskou s jednodenním lístkem, nebo tak něco? :)Díky moc všem ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Huskice 23.02.2011 14:13
Levně do Disneylandu  

Akční cena vstupenek do Disneyandu od ledna do 5.4.2011!
http://www.billetfrancilien.com/
Odkaz vlevo dole na stránce a dítě do 12 let ZDARMA.Podrobnější info si když tak napište nebou koukněte do diskuse "Disneyland pro Frantíky" kterou jsem založila ;-)

japka
02.11.2010 11:24 88.83.179.***
RE: RE: RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

Jestli neni treba problem pri zadavani udaju o osobe. Ze by jim to pak treba nesouhlasilo s tou akcni cenou?

pepíno2
02.11.2010 09:27 89.190.61.***
RE: RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

netuším, ale podle mě by to mělo být jedno, mají cenu uvedenou v librách tak proč by to od východoevropanů nechtěli ?

japka
31.10.2010 19:38 88.83.179.***
RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

To by me prave zajimalo, jestli je mozne platit v librach. protoze to jde pouze v pripade ze si zvolite jako svou zemi Britanii. Nebude to nejak vadit pri placeni pres banku nebo nekde jinde? Nekdy maji ceny opravdu lepsi, ale myslim, ze to maji nejak udelany aby se to takhle nedalo. Jestli vite jak na to bookovat v librach bez problemu napiste prosim. Dekuji!

pepíno2
30.10.2010 23:33 89.190.61.***

případně část oficiálních stránek dokonce i v češtině
http://www.disneylandresortparis.cz/

pepíno2
30.10.2010 23:29 89.190.61.***
RE: RE: RE: RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

Ceny jsou různé jde o to kdy jedete a kolik mají let děti. Levněji pořídíte když řijedete v týdnu a ne o víkendu. A dříve než v sezoně (prázdniny a poblíž prázdnin.)
Konkrétně třeba 1.4.2011 na 2 noci = 3dny 1 dospělý + 2 děti ve věku 12 a 11 let . Hotel SANTA FE. 20 minut pěšky od parků nebo zdarma kyvadlovou dopravou. v ceně ubytování, místní taxy, snídaně (švédské stoly) ubytování 2 dvojité postele s koupelnou a wc + vstup na 3 dny do obou parků za 658 EURO. (cca 16450). jen vstup počítáno jako 3 dospělý je na 2 dny 354 euro (cca 8850 kč). Je dobré sledovat jejich bookovací stránku jsou různé akce 1 den zdarma, dítě pod 7 let zdarma dítě do 12 let zdarma apod. Taky zkuste zaplatit v librách ten stejný termín stejné osoby je za 413 Liber což při kurzu 29 kč za libru vychází cca 12000 Kč Pokud byste spala jinde tak Disneyland je na konečné RER A

Jitka 29.10.2010 12:56
RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

A ještě ten odkaz (chybička se vloudí...):
http://www.disneylandparis.com/

Jitka 29.10.2010 12:55
RE: RE: RE: RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

Zdravím,
zde je odkaz na stránky Disneylandu, všechny potřebné informace jsme našli tam. Byli jsme tam letos v červenci na 3 dny (spali jsme v Sibouru - tehdy jsme si spolu psaly po SZ, díky za tip). A jeli jsme tam RERem, nic jiného tam nejezdí, je to konečná, a jezdili jsme s visit card zona 1-6.

Eva Sokolová 28.10.2010 22:02
RE: RE: RE: Ubytování co nejblíže Disneylandu  

Můžu se zeptat, kolik to stojí na ty dna dny + ubytování v hotelu? A dále, v Paříži jsem byla nesčetněkrát a nikdy mi nenapadlo, že budu chtít jet do Disneylandu. A teď jsou tu najednou vnoučata a bude to asi nevyhnutelné. Z Paříže cestujete do Disneylandu jak? Já si kupuji Visit kartu na všechny zony nebo dobíjím Navigo taky na všechny zony, je to ještě v rámci zon Pařížské dopravy? Díky E.S.

pepino2
23.10.2010 22:05 89.190.61.***

Japka: pokud máš na letenku, tak si kup i Santa fe, protože tam je disneyland i v tom hotelu, cítíš se prostě pohádkově. Navíc na slušné prožití Disneylandu potřebuješ 2 dny. Za 1 den to nestihneš. V tom se ti vyplatí ubytování včetně ceny vstupného. Jinak hotel co jsem ti doporučil znám z vlastní zkušenosti. Je to jako pronájem bytu 2 pokoje + KK Kousek je i Hypermarket

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu