A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland

23.10.2008 00:20:12 | Lenička :)
Ahojky, v listopadu letíme do Paříže a už jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, za což díky :)Prosím ty, kteří v poslední době navštívili Disneyland, jestli by mohli písnout nějaký aktuální info (např. jestli jsou před atrakcema nějaký úschovny na batohy...asi je to kravina, ale obávám se že by mi moh někdy dostpřekážet :-D ), budu tam bohužel jen jeden den, takže mi pomůže cokoliv. Ještě bych potřebovala poradit, jak se dostat z letiště Orly přímo do Disneylandu. Vím jen o té dopravě asi za 14 euro, ale nešlo by to nějak i klasickou městskou s jednodenním lístkem, nebo tak něco? :)Díky moc všem ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin VV 24.04.2014 21:43
Re: Vstupenky za 35E  

Buffalo Bill Wild West Show.

Martin VV 24.04.2014 18:19
Martin VV 30.03.2014 17:48
Re:  

Sorry ty ceny jsem uvedl *****, Francilien stoji 119E Fantasy 159 Dream 199.... ale ceny se zvednou asi o 10E ještě do prázdnin 5 členná rodina dostanete 20% slevu takže nejlevnější permanentka vás bude stát 95,2E a fantasy 127.2E 160E za osobu http://www.dlrpmagic.com/planning/booking/annual-passports/ to je levnější jež úžasně výhodná permanentka do Aquapalace praha která je teď v akci za 14999 neboli za 136E za osobu a můžeš tam jít jen jednou týdně.

Martin VV 30.03.2014 09:54
Re:  

ještě ubytovaní, ja bych volil https://www.airbnb.com/rooms/782494 a na týden :) je to hned vedle obchodního domu Val de europe a má to bazén týden je za 480E a k tomu poplatky celkem cca 550E když mi daš email poslu ti kupon na slevu 19E. Jinak já budu bydlet tady https://www.airbnb.com/z/q/35901534 je to blízko, a je to první je perfektní lokalita co se týče dostupnosti obchodů, dá se i toto https://www.airbnb.com/rooms/969432 to je kousek od hotelu Kyriad a můžeš jezdit hotelovým shuttlem nebo si přes přes booking najdi Hi-park v Serris.

Martin VV 29.03.2014 22:27
Re:  

protože jste v 5 tak by finančně dobře vyšlo pouze ubytovaní v Davy Crocket Ranch zkuste si v rezervačním systémy najit ubytování na jednu noc pro 5 na francouzské stránce disneylandparis.fr a navíc zkontrolujte i cenu za 2 noci pokud náhodou není jen o 1E dražší. Pokud jste časově flexibilní tak si počkejte na flash sale až srazí ceny na některé dny o 50%.

Alternativa jsou vstupenky koupené přes internet a ubytování mimo, vstupenky by stály http://www.ce-multiavantages.com/260/disneyland.html 5*65E +20 registrace 7E poštovné a k tomu 2*15E za parkovaní, a ubytování mimo. Ale musíte skontrolovat zda tyto levnější vstupenky budou platit až tam budete.

Pokud nekoupíte vstupenky dopředu tak v Disneylandu kupte rovnou permanentky
4* Fracilien (na něj nebudete moct do parku dva dny po nákupu 4*129E ) a jeden fantasy (na ten je parkovani zdarma 159E) ty ceny se dají snížit o 10% když vás do annual billet office dovede někdo s permanentkou vy dostanete slevu a jemu prodlouži mickey mouse permanentku o rok. PS je ještě potřeba zkontrolovat kdy kdy dana permanentka neplatí většinou se jedná o soboty veliknoce a státní svátky.

Ubytování zkuste airbnb, booking.com osobně preferuju apartmány :) sice jsem se pokusil rodinu ukecat že budeme spát na hausbótu ale drahá polovička nechce dopřát dětem zajímavý zážitek :o(

Neregistrovaný uživatel
29.03.2014 19:42 89.176.12.***

Dobrý den,
všimla jsem si, že se máte hodně informací o Disneylandu u Paříže. Chtěli bychom ho v nejbližší době navštívit se třemi dětmi (14, 11, 7). Vybíráme ubytování na tři či čtyři noci, dva dny bychom chtěli strávit v Disneylandu a den či dva v Paříži. Mohl byste nám prosím poradit nejvýhodnější variantu?
Děkuji

Martin VV 25.03.2014 23:06
Re: disneyland  

Když se kouknete do minulosti této diskuse tak v lednu byl zhruba váš termín za 600E. Teď pro frantiky naskakuje cena 750E za 3 noci a 4 dny v parku za hotel santa fee a 709Liber =850E za hotel Newport bay club, na anglickem webu je to sice papírově dražší ale dostanete stravenky v hodnotě 33E dospělý a 15E dítě na den. Jen do objednávky uveďte že máte 2 děti.

Timberland 25.03.2014 22:37

Hotel jsem zatím nezaplatil, mám rezervaci v hotelu Kyriad za cenu nějakých 300eur (3noci 3 osoby). Proto se ptám. K tomu vstupenky za 404 (2parky /3 dny) a jsem na 700eur. Jestli je disneyhotel se vstupenkami pro 3 a 3noclehy za lepší cenu, tak bych ji využil raději.

Martin VV 25.03.2014 22:27

Protože nevím kde a jaký hotel jste si koupil tak nebudu spekulovat na téma zda vstupenky dostanete nebo ne.

Timberland 25.03.2014 21:28

Letenky mám na 18.5. a návrat 21.5. Já tam vidím cenu 109 a 119. Nepotřebuji permanentku, stačí mi 3 dny na 2 parky. A sponzora nemám. A ta vstupenka v hotelech je zdarma jen pro něti ne? Dospělej si ji stejně musí koupit....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu