A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland

23.10.2008 00:20:12 | Lenička :)
Ahojky, v listopadu letíme do Paříže a už jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, za což díky :)Prosím ty, kteří v poslední době navštívili Disneyland, jestli by mohli písnout nějaký aktuální info (např. jestli jsou před atrakcema nějaký úschovny na batohy...asi je to kravina, ale obávám se že by mi moh někdy dostpřekážet :-D ), budu tam bohužel jen jeden den, takže mi pomůže cokoliv. Ještě bych potřebovala poradit, jak se dostat z letiště Orly přímo do Disneylandu. Vím jen o té dopravě asi za 14 euro, ale nešlo by to nějak i klasickou městskou s jednodenním lístkem, nebo tak něco? :)Díky moc všem ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Gábina
09.10.2013 22:39 77.104.210.***
Re: Disneyland  

Děkuju za odkaz ale nejde to tam vůbec koupit, musím se asi někde registrovat?

Neregistrovaný uživatel
07.10.2013 22:09 81.0.215.***

permanentky fantasy (nekontrooval jsem block out dates) 129+129+39+ 20+7=324E výhoda je, že můžete jet ještě jednou na jaře a budete platit jen ubytování.
vstupenky http://www.ce-multiavantages.com/769/offre-speciale-noel.html
6*35+20+7= 237E osoba + parkování takze si pripocti 30E a jseš na 267E

ps 20E je registrace 7 poštovné.

Disney hotel by vysel na 514E (2 noci a 3 dny v parku ) v ceně je parkovani snidane a half board (to je velmi slusné jídlo v restauraci tipu plazza garden v cene přes 65E na den) to když odečtu cenu za jidlo tak jsem na 384E. Takže disney hotel na 3 dny vyjde jen o 120E dráž než vstupenky na dva dny a parkování. a navíc můžeš do parlu od 8 hodin ráno.

PS těch 514E by vás to stálo i ve čtyřech pokud máš děti do 7 let děti do 12 let to budou mít grátis po vánocích.

Gábina
07.10.2013 19:41 77.104.210.***

Jsme 2 dospělý a 1 dítě 4roky, koukala jsem na disney hotely ale to bylo docela drahý. jedeme tam 7.12. a chceme stihnout 2 parky takže 8 a 9.12. bychom chtěli být v dysney. Bydlíme kousek od dysney asi 1,5km. Máš nějaký odkaz kde bych mohla koupit nějaké dobré vstupenky?

děkuju

Martin
07.10.2013 18:17 81.0.215.***
Re: Disneyland + Asterix parc  

ve WDS jsi vynechala jsi představení Animagiquoe, Disney junior on stage Stitch live, Cinemagiquoe show Stars in cars a monteurs action stunt show, normálně by jsi vypadla z parku ne ve 12 ale až 18 hodin. Za mně platí že je minimum jsou dva dny.

Martin
07.10.2013 18:09 81.0.215.***

mněla jsi to řešit komplet, a navíc pokud neuvedeš počet lidí a jejich věk tak se s tím nedá moc kouzlit , pro rodinu je to s cenama takto:

Nejdražší je ubytování mimo disneyland a nákup vstupenek extra.
Levnější je potom ubytování přímo v disneylandu. (Při objednávce přes anglicky web teď dostaneš slevu 20% a tomu stravenky v hodnotě 75E na noc )
Nejlevnější je ubytování mimo disneyland, s permanentkou

Veronika
06.10.2013 22:01 193.179.147.***
Disneyland + Asterix parc  

Ahojky, ve čtvrtek jsme se vrátili z Paříže (22 a 24 let). V neděli jsme byli v Asterix Parku, doprava na letiště CDG stála 19E zpáteční, a pak 7,5E zpáteční jízdenka na shuttle bus, který do parku jezdí. Atrakce zde byly fajn, ale oproti Disneylandu je to nic. V Disneylandu jsem byla 2x jednou v Los Angeles to byly prázdniny a neděle, a teď v Paříži v pondělí. A už bych nevolila jinak! V životě bych nešla do Disneylandu o víkendu ještě k tomu v létě. Čekat hodinové řady na atrakci by mě opravdu brzo přestalo bavit a vím, že by mi to zhnusilo celý den. Nemůžu si vynachválit naše načasování. V parku bylo hodně lidí,ale určitě ne tolik, jako o víkendu, nejdéle jsme čekali na Crush coaster a to 45 minut, všude jsme šli na řadu max do 20 minut. Ve walt disney studiích byly 2 aktrakce zavřené, takže jsme v nějakých 12 hodin přešli do Disneylandu, pařížské Walt disney studio je oproti LA nic, ale samotný Disneyland je u obou úžasný. Rozhodně jsme se v Disney parku bavili více, než ve studiích.. Jeden den nám stačil na oba parky úplně krásně, dokonce jsme šli na 2 atrakce dvakrát jak se nám líbily :)) Pokud zde jedete o prázdninách a ještě s dětmi, tak vám den na park nestačí, jinak se to dá zvládnout krásně... Za mě jedině Disneyland, Asterix dobrý, ale Disney je Disney :))) <3 <3

Gábina
06.10.2013 20:16 77.104.210.***

Tak hotel už máme, děkuji za info, nakonec bydlíme kousek od dysney, ještě bych Vás chtěla někoho poprosit kdo jste teď dělal někdy rezervaci vstupenek na který odkaz je to nejlepší rezervovat? Jedeme před vánoci chtěla bych vstupenky na 2 dny. Děkuju

Neregistrovaný uživatel
04.10.2013 08:58 81.0.215.***

cca 400 -2000E možná i víc. (je to pokoj a vstup pro 2 dospělé a 2 děti na 2 noci a 3 dny v parku )

1) důležitý je termín kdy tam děti vezmeš.
2) předstihem s jakým to objednáš
3) jakou marketingovou slevu chytíš
4) hotel a tip pokoje. všech 6 disney hotelů je přímo v resortu .

Myslím že v terminu 23-25.12 pokud si zvolíš Disney hotel přimo u vchodu a pokoj tipu suite, můžeš zaplatit i 3000E teda pokud ještě nějaké pokoje mají, a o pravoslavných vanocích to bude zhruba stejné. Jen budeš mít pocit že nejseš ve francii ale v moskvě.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Gábina
03.10.2013 23:21 77.104.210.***

Ahoj nevíte někdo kolik stojí na 2 dny hotel přímo v dysneylandu?

• Anonym (1)
  • Anonym (19)
Martin VV 01.10.2013 20:58

V ceně Disney hotelu je i vstup do parku,
V ceně partnerských hotelů je vždy vstup do parku pokud to koupíš na strákách disneylandu.

S objednávkou počkej až Disneyland vyhlásí obvyklou marketingovou akci sleva 30% za včasnou rezervaci.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu