A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland

23.10.2008 00:20:12 | Lenička :)
Ahojky, v listopadu letíme do Paříže a už jsem se tu dozvěděla spoustu užitečných věcí, za což díky :)Prosím ty, kteří v poslední době navštívili Disneyland, jestli by mohli písnout nějaký aktuální info (např. jestli jsou před atrakcema nějaký úschovny na batohy...asi je to kravina, ale obávám se že by mi moh někdy dostpřekážet :-D ), budu tam bohužel jen jeden den, takže mi pomůže cokoliv. Ještě bych potřebovala poradit, jak se dostat z letiště Orly přímo do Disneylandu. Vím jen o té dopravě asi za 14 euro, ale nešlo by to nějak i klasickou městskou s jednodenním lístkem, nebo tak něco? :)Díky moc všem ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.04.2017 13:19 165.225.72.***
Pobyt v Disneylandu září 2017  

Dobrý den,
chtěli bychom jet do Disneylandu s dětmi ( 2 dospělí, 3 děti - 13,10 a 9 měsíců) v září na 3- 4 dny (26.9.2017- 30.9.2017 nebo 27.9.2017 - 30.9.2017). Bohužel mi to na ofiko webu Disneylandu vyšlo i s akcí na polopenzi k 25,výročí do Crocket ranče na 850 Eur na 3 dny. Nedalo by se to prosím sehnat někde levněji? Mám i možnost poprosit moje francouzské kolegy o případný nákup. Díky moc všem

Neregistrovaný uživatel
22.02.2016 19:15 217.6.95.***
disneyland 2016  

Zdravím, byl jsem v Disneylandu v roce 2008, rád bych se tam letos podíval znovu, ovšem jejich ceny stouply asi o 100% Proto se ptám zda-li nemáte nějaký tip jak se do Disneylandu dostat za lepší peníze ted nově v roce 2016 za každý tip děkuji O:-)

JanqG 29.05.2014 07:38
Disneyland  

Tak jsme se vrátili z Paříže a Disneylandu!!! Lístky koupeny zde http://www.billetsparcs-ce.com/parcs/parc-disneyland-promo.html a zaslány na francouzskou adresu a úplně bez problému!!! 2dny 2 parky 65EUR na osobu!!!
Disneyland super!!! Na space mountain Mission 2 opravdu čekací doba 0, max 15min!!! Na Buzze jsme dávali Fastpass!!!
Promenády v obou parcích super, jen jsme si mysleli, že budou postavičky po parcích chodit a budeme se s nima moct vyfotit, případně děti chtěli podpisy. Toto probíhalo jen ve studiu, ale když jsme došli, tak je již odváděli :-( To jediné nás mrzí, jinak jeden den je opravdu málo!!! My byli na dva dny a druhý den jsme měli ještě Wild West Show a opravdu jsme se nezastavili!!! Takže dva dny je opravdu minimum!!! :-D

• Anonym (1)
Caroni 19.05.2014 16:12
Zkušenost  

Ahojky, tak já jen přidávám svoji zkušenost - informací je zde spousta, ale všem se také nedá věřit. Byli jsme se Zájezdy pro děti v Disneylandu přes svátky 7.-10.5., což se zde nedoporučuje a nemělo to chybu! V Disneylandu fronty max 40 min., chvílemi na stejné atrakce i jen 5 minut.... A skvělá průvodkyně, s ní se tam zaučovala Francouzka, co žije u nás a ta sama řikala, že Frantíci o svátcích uklízí doma a měla pravdu...
Takže doporučuji jak termín, tak CK....
A že se vše nedá stihnout, já nevim, já se tam radši zase vrátim až bude dítko třeba za 2 roky větší a půjde zase po jiných atrakcích, ale strávit tam 3 dny, tak už to nemá to kouzlo a mně hrábne O:-)

JanqG 05.05.2014 09:04
Disneyland  

Dobrý den,
chceme jet do Disnelyandu 25.5.-26.5., tak jsem dle diskuze objednala lístky http://www.ce-multiavantages.com/260/disneyland.html za 65E 2dny/2parky, ale obdržela jsem odpověď, že mi objednávka bude stornována, že je jen pro francouzské klienty! Registrace proběhla v pořádku - 20E odečteno :-(
Prosím, máte nějaké řešení, jak se to dá obejít a lístky koupit??? Případně, kde koupit levné lístky na tento termín???
Předem děkuji za veškeré informace!!!

Neregistrovaný uživatel
29.03.2014 19:42 89.176.12.***

Dobrý den,
všimla jsem si, že se máte hodně informací o Disneylandu u Paříže. Chtěli bychom ho v nejbližší době navštívit se třemi dětmi (14, 11, 7). Vybíráme ubytování na tři či čtyři noci, dva dny bychom chtěli strávit v Disneylandu a den či dva v Paříži. Mohl byste nám prosím poradit nejvýhodnější variantu?
Děkuji

Borek
17.03.2014 15:41 81.240.138.***
disney květen  

Dobrý den,
rád bych poprosil o radu, chceme taky v květnu do Francie a Disneylandu, jsme dva dospělí a dítě 3 roky. Neumím francouzsky, tak ty stránky ve fr mi moc nepomůžou. Chceme vstup na dva dny (nevím jak se dá vše stihnout za jeden den) a jeden den chceme do Paříže.... Takže 2 nebo 3 noci, ideálně přímo v Disney, ať nemusíme řešit dopravu. A ještě prosím radu, jak z letiště CHDG do Disney. Děkuji moc za tipy a rady.

Neregistrovaný uživatel
14.03.2014 12:21 77.48.59.***
disneyland  

ahoj, prosím o radu, chtěli bychom do prázdnin stihnout návštěvu disneylandu (3 dospělí a 2 děti 3a6let), jak je to prosím s ubytováním, vyjde levněji hotel přímo v disneylandu nebo někde poblíž? Celkem na 3 dny z toho 2 dny v parku a jeden bychom chtěli do Paříže. A ještě jak je to se vstupným, vyjde levněji když se vezme na někoho z místních? zatím díky :-)

71jana 26.02.2014 07:40
výběr hotelu v Disneylandu  

Zdravím a prosím o rychle radu ;-) Taky poletíme v květnu do Disney 7.-10.5. Nyní mají na českých stránkách akci při rezervaci do 28.2. 35% na hotel se snídaní. Pokud se dívám na UK, tak jim nabízejí slevu 30% v balíčku s polopenzí. Cenový rozdíl po přepočtu liber na eura je -163 E na ten pobyt jen se snídaní. Potřebovali bychom večeři jen na 2 dny. Nají se 4členná rodina za ty peníze v jejich restauracích? Manžel má obavu objednávat pobyt přes UK když pak předložíme české pasy...Díky J.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu