A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Disneyland Fastpass

11.09.2013 18:43:01 | Petttrushka
Petttrushka
Ahoj :) Potřebuji poradit s fastpass v Disneylandu :) Jedeme tento víkend a vstupenky máme vytisklé z oficiálních stránek Disneylandu, které jsme tam samozřejmě zakoupili na určité dny. Zajímalo by mě zda se dá vytisklá vstupenka vyměnit za normální vstupenku, abych mohla používat fastpass nebo jak jste to udělali vy :) Minule jsme právě na to nemohli přijít. Děkuji Vám předem za každou radu
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin
12.09.2013 22:08 81.0.215.***
Re: Disneyland Fastpass  

Je to na všech, mám permanentku a ta se neprotahuje jako standartní vstupenka ale je na ní čarovej kod kterej se skenuje steně jako barcode na elektronické vstupence.

Petttrushka 12.09.2013 19:36

To na čárový kód, ale neni u všech fastpassu, ze? Na fotkách to vidím jen na jednom automatu. Děkuji moc @};--

Neregistrovaný uživatel
12.09.2013 17:47 81.0.215.***

Na té vstupence je čarový kod a ten přečte ta mašinka co vydáva fastpass. Jen si ty čarové kódy vytiskni extra a zalaminuj si je ať tam neblbneš s velkou A4.

• Anonym (7)
Petttrushka 11.09.2013 18:43
Disneyland Fastpass  

Ahoj :) Potřebuji poradit s fastpass v Disneylandu :) Jedeme tento víkend a vstupenky máme vytisklé z oficiálních stránek Disneylandu, které jsme tam samozřejmě zakoupili na určité dny. Zajímalo by mě zda se dá vytisklá vstupenka vyměnit za normální vstupenku, abych mohla používat fastpass nebo jak jste to udělali vy :) Minule jsme právě na to nemohli přijít. Děkuji Vám předem za každou radu

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu