A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Dotaz na vstupy

15.05.2008 11:32:42 | Berunka26
Berunka26
Achojky! v červnu se chystám na dovolenou do Francie, Francouzká riviéra, budeme bydlet v kempu: camping du Pylone. Chci se zeptat, jestli jste tam někdo nebydlel, že byste mi podali bližší informace?? :o) jo a chci se zeptat, jestli stojí za podívanou podmořský svět (Antibesland) a aquapark v Antibes? jo a prosím, kolik stojí vstupy do podmořského světa a aquaparku? :-D
S pozdravem Pája,
PS: přeji krásný den!! A díky za odpověď
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
maia
13.01.2012 17:07 91.187.40.***
Re: Antibes  

Navštívila jsem francouzské stránky marilandu a našla tam, že je možné také přímé setkání s delfínem a protože je o setkání velká zájem, je možné zarezervovat vstupenku online. Nevíte o tom něco prosím? Raději bych ji koupila na místě

• Anonym (3)
Evka73 24.03.2011 09:21
RE: Antibes  

Hledám informace o kempu du Pylone v oblasti Antibes, tak kdo jste tam byli, budu ráda za jakékoliv zprávy. Uvažuji o pobytu na léto 2011,ubytování v karavanu, jela bych se 2 dětmi (10 a 12 let), autokarem z Prahy

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
zulik 07.08.2008 20:13
Antibes  

Byla jsem v marinelandu a musím říct, že něco tak hezkého jsem neviděla. Cvičení lachtanů, delfínů a kosatek bylo úžasné, vtipné a zároveň i dojemné,vše doplněné krásným ozvučením.Pro děti to musí bý dvojnásobný zážitek. Vedle vodního světa je aquapark,tam jsem nebyla,nedokážu posoudit.

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Honza111
02.08.2008 21:32 89.24.100.***
RE: Rr: dotaz na vstupy  

Informace o vstupném do podmořského světa Marineland v Antibes nalezneš na stránce http://francie.iipardubice.cz/pamatky-jih.php#antibes . V sezóně platí dospělí 35 Euro a děti 26 Euro.

• Anonym (1)
  • Anonym (14)
Lenais
25.06.2008 10:44 194.212.30.***
Rr: dotaz na vstupy  

Ahoj Berunko,
je konec června a já se chystám také na dovolenou do Port Grimaud. Už jsi se vrátila? Jestli jo, mohla bys podat informace na které jsi se ptala? Vstupy do podmořského světa Marinelandu, viděla jsi kosatky? Co se nejvíce líbilo, co tě uchvátilo a nebo překvapilo?

Jinak všem co se chystají dolů do Provance přeji nádhernou dovolenou
Lenka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Z
27.05.2008 18:15 77.48.206.***
kemp du Pylone  

Ahoj Pavli. Zacatkem cervna tam vyrazime do taky:) Vstupy vychazi.. kolem 29 Eur. Takze my radeji asi budeme cestovat Nice, St. Tropes a dalsi. Treba se tam potkame .) Kdyby si i ty mela nejake blizsi info ohledne kempu ubytovani atd. dej vedet. Ale zatim byli vsichni z Francouzske riviery nadseni.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
IS
22.05.2008 21:52 213.195.202.***
IS  

Ahojky, přečetla jsem si vaše dotazy. Doporučuji vám navštívit webovky http://www.marineland.fr/Haute-saison-N=d105fe69-febe-4e74-ae2a-6ff82274021a-L=FR.aspx . Jsou tu veškeré informace o vstupech do aquaparku a do dalších atrakcí. V létě se do oblasti jižní Francie chystám, proto jsem si informace zjišťovala. :-)
Hezký den a příjemné cestování

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Petra.skrlova
20.05.2008 12:01 77.48.132.***
Dovolená  

Ahoj,já se chystám do Francie v červenci a docela by také zajímalo kolik stojí vstupy a jestli to mají děti levnější a tak.Potom až se vrátíš tak můžeš písnout.Já jedu na Azurové pobřeží k Sant Tropez,budeme bydlet v kempu Port grimoud,nebo jak se to píše.Tak si to užij a měj pěkné počasí.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Lucíí 19.05.2008 14:44
RE: Dotaz na vstupy  

Ahojky, ani na jednu tvou otázku nemám , bohužel, odpověď :-( ale co tě můžu doporučit je určitě oceánografické muzeum v Monaku! ;-) To nemá chybu. Jsou zde jak veliká akvária plné mořských živočichů, tak vystavenéné ulity a kostry. Je to poučné, zajímavé a hlavně je se na co dívat! 8-O :-D

• Anonym (5)
Berunka26 15.05.2008 10:32
Dotaz na vstupy  

Achojky! v červnu se chystám na dovolenou do Francie, Francouzká riviéra, budeme bydlet v kempu: camping du Pylone. Chci se zeptat, jestli jste tam někdo nebydlel, že byste mi podali bližší informace?? :o) jo a chci se zeptat, jestli stojí za podívanou podmořský svět (Antibesland) a aquapark v Antibes? jo a prosím, kolik stojí vstupy do podmořského světa a aquaparku? :-D
S pozdravem Pája,
PS: přeji krásný den!! A díky za odpověď

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu