A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Francie 1990

30.11.-0001 00:00:00 | hojsadlo
hojsadlo
Ahoj zdravím jen tak dál. Dovču jsme měli většinou letecky ale v 62 letech mne žena přemluvila a koupili si první auto /3 roky staré /. První sesta byla tam co Ty. Nelepší je to autem,zastavíš kde chceš a na jak dlouho chceš a hlavně vyčůráš se kdy potřebuješ a ne až se to hodí. Jestli mohu poradit tak jezdit,jezdit dokud zdraví slouží Hodně kilometrů bez nehody a hlavně NEPOSPÍCHEJ a ODPOČÍVEJ. Profík od volantu na penzi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hojsadlo 14.07.2011 08:42
Re:  

tak zrovna tahle cesta tam(Praha-Perpigian)byla v podstatě na jeden zátah, ale zpátky jsme jeli asi 10 dní. A už bych to nikdy neudělal-řídil jsem sám- posledních 20 km jsem zastavoval snad na každém kilometru, abych neusnul
Další cesty do Fr. nebo Sp byly jak říkáš-4-5 dní-pohodička.....

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Kolumbus 4 17.08.2010 15:02

Ahoj zdravím jen tak dál. Dovču jsme měli většinou letecky ale v 62 letech mne žena přemluvila a koupili si první auto /3 roky staré /. První sesta byla tam co Ty. Nelepší je to autem,zastavíš kde chceš a na jak dlouho chceš a hlavně vyčůráš se kdy potřebuješ a ne až se to hodí. Jestli mohu poradit tak jezdit,jezdit dokud zdraví slouží Hodně kilometrů bez nehody a hlavně NEPOSPÍCHEJ a ODPOČÍVEJ. Profík od volantu na penzi.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze