A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

Francouzka riviera v zari

23.06.2010 14:21:58 | Luciii

Luciii Chtela bych navstivit a poznat Azurove pobrezi,jak pro odpocinek u more,tak pro poznani kras Francouzke riviery. A to v dobe,kdy se vyhnem turistickym davum a take kdy budou nizsi ceny.
Proto jsem se rozhodla jet do Francie v zari.
Pokud jste tam nekdo v tuto dobu byl,poradite mi,jake muzu v zari ocekavat pocasi? Zdali je to jeste na koupani v mori?
A nemate nejaky tip na levne ubytovani pro 2 osoby?
Dekuji a hezke leto:)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+

Pod mrakem v Saint Tropez v září   kordulka 01.10.2010 08:00

Koupání v Cannes v září.   kordulka 01.10.2010 07:58

Koupání v bazénu v září   kordulka 01.10.2010 07:57

18.9.-25.9.2010   kordulka 27.09.2010 16:07

Francouzská riviéra v září.......
Pobývala jsem v Antibes od 18.9.-25.9.2010.
V tomto týdnu jsme stihli koupání v moři a v bazénu. :-)
Když jsme jeli na výlet do Saint Tropez ,tak bylo pod mrakem. :-(
Poslední den pršelo. :-(
V Cannes nám svítilo sluníčko. :-)
Jednoznačně to byla pohádka a všem doporučuji tuto lokalitu. :-)

2

Konec září   kordulka 08.08.2010 09:43

Pour Petra.F
Díky za info o počasí.
Cílem není koupání. ;-)
Jsem pěší turista a tak se těším na špacírování v Antibes,vesničce Biot,snad Saint Tropez apod.Mám ráda procházky po pláži v každé roční době. ;-) Co se týká bazénů,tak snad se u nich alespoň vyfotíme. :-)
Koupat se jedu 22.8.2010 do Itálie a 18.9. načepat energii do překrásné části Francie. ;-)

2

září   petra.f. 31.07.2010 21:37

My jsme tedy před několika lety v září zažili dost deštivé počasí, obzvláště kolem Mentonu mám pocit že se drží nad horama často dešťové mraky, a pak taky dál směrem na západ- čím blíž k Pyrenejím tím méně jisté počasí.Ale když se p 4 dnech deště konečně vyčasilo koupat se dalo, voda byla celkem teplá. My jsme tam jeli spíš jako poznávací zájezd, přizpůsobili jsme se počasí. Ale pokud bych tam jela vyloženě s cílem koupání asi bych volila jiný termín. Začátek července- to už asi letos nevýjde :-) bývá pěkně a málo lidí- zhoršuje se to od půlky července.

1

RE: Francouzská riviéra   kjanickaa 24.07.2010 15:16

Téda, to zní úplně pohádkově:)) Ať se vše vydaří na více jak 100% :))

0

Francouzská riviéra   kordulka 04.07.2010 07:40

Ahoj.Také jsme se rozhodli pobýt na riviéře v termínu od 18.9.2010-25.9.2010.Budeme bydlet v Antibes v Residenci Parc Velusine.Residence má jednoduchá studia,kde si můžeme i vařit ,ale toho asi nevyužijeme.Jinak residence se pyšní dvěma bazény.Soukromou pláž nemá.Snad nám bude dopřáno se "toulat" a kochat starobylými uličkami města Antibes.
Jako dopravu jsme zvolili letadlo.Ze starého rakouského mocnářství přilétíme s Air Austrian do Nice.Mezi Nice a Antibes se nachází stará hrnčířské vesnice Biot v obložení tulipánových polí .Z Cannes se vydáme lodí do Saint Tropez a užijeme si pohádku "Le Gendarme se marie..." Město Grasses už asi nestihneme.
Moc se těším na tuto francouzskou pohádku.

1

Cannes v září   kjanickaa 29.06.2010 12:40

My jsme byli v Cannes první týden v září, zrovna se konal filmový festival...:)) Bylo krásné počasí a rozhodně ke koupání naprosto ideální:). My září také využíváme k dovolené, jen letos musíme výjimečně již v červenci, každopádně přeji krásnou dovolenou!!!

1

Francouzka riviera v zari   Luciii 23.06.2010 13:21

Chtela bych navstivit a poznat Azurove pobrezi,jak pro odpocinek u more,tak pro poznani kras Francouzke riviery. A to v dobe,kdy se vyhnem turistickym davum a take kdy budou nizsi ceny.
Proto jsem se rozhodla jet do Francie v zari.
Pokud jste tam nekdo v tuto dobu byl,poradite mi,jake muzu v zari ocekavat pocasi? Zdali je to jeste na koupani v mori?
A nemate nejaky tip na levne ubytovani pro 2 osoby?
Dekuji a hezke leto:)

0

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze