A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Jak z letiště Beauvais do centra Paříže?

05.08.2009 11:19:36 | jamie67
jamie67
Zdravím všechny, kteří byli už v Paříři. Mám velikou prosbu, může mi někdo poradit, jak se dostanu z letiště Beauvais do centra Paříže? Bydlet budu v hotelu Aberotel Montparnasse; 24, rue Blomet. Děkuji všem za radu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jamie67 06.08.2009 13:53
RE: RE: Jak z letiště Beauvais do centra Paříže?  

Omlouvám se.

• Anonym (2)
nemesis
06.08.2009 02:35 85.160.102.***
RE: Jak z letiště Beauvais do centra Paříže?  

jamie67: Budiž vám omluvou, že jste tady zřejmě nová - téma Beauvais-Paříž tady v diskuzi již existuje, je na druhé straně. Roztříštěnost témat není pro ty, kteří hledají odpovědi, žádoucí. Než položíte otázku, prohlédněte si diskuzní témata, zda již podobnou otázku nepoložil někdo dříve. 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Dusan26 05.08.2009 11:25
RE: Jak z letiště Beauvais do centra Paříže?  
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
jamie67 05.08.2009 10:19
Jak z letiště Beauvais do centra Paříže?  

Zdravím všechny, kteří byli už v Paříři. Mám velikou prosbu, může mi někdo poradit, jak se dostanu z letiště Beauvais do centra Paříže? Bydlet budu v hotelu Aberotel Montparnasse; 24, rue Blomet. Děkuji všem za radu.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu