A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Kemp v Port Grimaud

27.03.2008 21:37:25 | Jolana
Dobrý den.Chtěli bychom v létě s vlastním karavanem do kempu Les Prairies de la Mer v Port Grimaud.Nemáme žádné zkušenosti,nikdy jsme ve Francii nebyli.Chceme jet koncem srpna.Je možné,že by byl kemp plný a nesehnali bychom místo?Znáte někdo tento kemp?Děkuji za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kalupek 26.07.2011 14:25
Re: Kemp v Port Grimaud  

V sobotu mají v Marinelandu večerní šou s delfínama a kosatkama. Nejlepší je vyrazit tak abyste tam byli od poledne až do zavíračky. Nebudete litovat a i tak všechno nestihnete.

mys2005
19.07.2011 01:17 85.70.172.***
ráda poradím i se podělím o zkušenosti  

Z dovolené v Port Grimaud jsme právě přijeli. Byli jsme tam už podruhé. Poprvé v r.2008 jsme byli nadšeni a okouzleni, letos jsem byla trochu zklamaná. Kvalita koupání se rapidně zhoršila, čistota v kempu také, ale především vše příšerně podražilo :'(Chápu, že letoviska jsou dražší o to více Francie, ale ceny v kempu a okolí jsou natolik přemrštěné, že mi to kazilo náladu. Pro příklad uvedu kilogram vepřové plece za 38Euro, malý kopeček zmrzliny 2Eura, 2dcl ledové tříště nejlevněji za 3Eura, 2l Coca Cola za 2,2 Eura, jedna jízda na dětském kolotoči 2 Eura a takto bych mohla pokračovat. Pokud se však člověk od tohoto oprostí, Francie je krásná a v kempu je klid, hezké prostředí. Ubytko jsem si zaplatili u italské CK, z důvodu zde mnohokrát uváděného-příšerné ubytování od českých CK a byli jsme moc spokojeni, mobilhom luxusní s mikrovlnkou, troubou, kávovarem, nový, čistý a moderní. Přítelkyně majitele je slovenka, takže domluva super, velmi milá a ochotná slečna. ;-) Našim problémem bylo však kromě cen obrovsky přeplněné pláže, nános kamenů při vstupu do vody a docela dost vajglů v písku, lidi jsou bohužel čuňata. Výletů jsme za dvě návštěvy podnikly spoustu-Saint Tropez samozřejmě super klasika, Marineland nádhera hlavně pro děti, Marseilles hrůza. Do Saint Tropez jsme jeli poprvé z cestovkou za 28Euro na osobu, teď jsme si našli loďku, která jezdí každou chvilku a vyjde na 10Euro. Když bych měla dovču shrnout a ohlédnout se-bylo to fajn, ale příště určitě zase jinam, z mého pohledu se nerentuje cena pohonných hmot, mýtného, ubytování a dlouhatánskou cestou s celkovým dojmem a zážitkem, nicméně vzpomínat budu určitě moc ráda, mělo to své kouzlo.

Alena
18.07.2011 20:00 82.117.156.***
Les Praires....  

Dobrý den,z dovolené v Port Grimaud a kempu jsem se vrátila včera...pobyt určitě doporučuji,městečko je kouzelné a možností ke koupání i k výletům je spousta.Jelikož tu čtvrtým rokem pracuje moje dcera,nemusela jsem řešit ubytování,ale z mých poznatků a rozhovorů se spolucestujícími,nejezděte v žádném případě s CK SIM a zařiďte si pobyt buď přímo nebo přes jinou CK.Jednání majitelů SIMu katastrofa(poznala jsem na vlastní kůži,když se s nimi dcera do PG dopravovala minulý rok-jeli z Prahy starou karosou se světly lepenými izolepou,s kufry za hlavou a pak stáli v Itálii na dálnici 4 hodiny,protože přestaly fungovat brzdy..),budete-li mít nějaký problém,nečekejte nápravu,mobilhomy v odlehlé části kempu a v ne v moc dobrém stavu...Pokud se vyhnete SIMu,budete určitě spokojeni a na tohle nádherné místo budete určitě rádi vzpomínat :-)

jiri
26.06.2011 16:19 83.208.234.***
Re: Camp Les Praires de La Mer  

zdravim ve čtvrtek 30.6. 2011 jedeme na azurove pobřeži,autem pod stan,2 dospeli,rad si necham poradit havne co se tyka ubytovani,

MArtin
24.06.2011 21:31 85.132.179.***

Chtěl bych na jih Francie vyrazit s rodinou během července na asi týden. Může mi doporučit nějaké ubytování. Díky.

Jirka
23.06.2011 19:07 82.202.8.***

Rádi bychom si nechali poradit. Cestujeme s obytným přívěsem (často Řecko, Španělsko) a tento kout země nám uniká. Prosím o vaše podněty.

Díky.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.06.2011 13:44 88.101.237.***
Re: Kemp v Port Grimaud  

Dobrý den! Můžete prosím aspoň stručně popsat zážitky z Port Grimaud s vlastním karavanem? Děkuji!

Dryáček
27.05.2011 12:00 90.176.233.***
Re: Kemp  

Na začátku července 2010 jsem cestoval autem 2 týdny po přímořských Alpách a Azurovém pobřeží.Na základě doporučení jsem se ubytoval i v kempu v Port Grimaud u cestovní aguntury SIM.Naštěstí jsem neměl ubytování rezervované a tedy předplacené.Strávil jsem zde jednu noc a ráno, přestože bylo neskutečné vedro, sedl do auta a upalovat se ženou pryč.Mobilhaus byl vybydlený, pročůrané matrace,oprané synteticcké ložniny,porouchané zásuvky v kuchyňské lince,zcuckovatělé polštáře z molitanové drtě, špína. Slunečníků mají se dost, chybí ale podstavce, údžbář vám nějaký sežene pozítří, až ubytují nové hosty.Pláž malá, přepněná, nemáte si pořádně kam lehnout. V noci neskutečné množství komárů.Za jednu noc jsem zaplatil za tento "komfort" 2840 Kč/ 116 E/ - účet mám ještě schovaný.Od údržbáře jsem se dozvěděl - " To vítem tady je to všude stejné. Jste na Azurovém pobřeží."Bydlel jsem v síti malých 2** hotelů ve vnitrozemí i u moře.Čisto, klimatizace,francouzká snídaně, styk s místními lidmi / i když neumím francouzky - zajímavé/.Cena od 45 /Formule/ do 80 E/2 lůžkový pokoj,/1 noc/snídaně.Z Port Grimaud jsme přejeli necelých 100 km východně a ubytovali se v St. Rafaelo.Kousek od moře, pláž oblázková u poloprádného kempu, všude volno, žádní komáři.Mobilhaus srovnatelné velikosti, ale v nesrovnatelně lepším stavu, se zastřešenou verandou a klimatizací okamžitě k pronajmutí asi o 10 E levnější. Pro skromnější výběr menších mobilhausů a stanů.Závěr:Nebojte se jet v červnu a v červenci do Francie bez rezervovaného ubytování. SIM a Port Grimaud ne. :-)

5ka
24.05.2011 23:08 90.14.35.***
Re: Camp Les Praines de La Mer  

Dobrý deň,
bližšie info o vybavenosti mobilhomov a ich rozlohe nájdete na našom webe pitipitipa.com
Termín ktorý ste si vybrali, je už bohužiaľ dávno vypredaný. Je to vrchol sezóny a v tomto čase už veľmi ťažko niečo zoženiete.
Petra

• Anonym (1)
Lenka
15.05.2011 22:38 194.228.140.***
Camp Les Praines de La Mer  

Dobrý den,
našla jsem na netu Vaši nabídku.Můžete mi tedy prosím, zaslat informace o vybavenosti a velikosti franc.mobilhomů a o ceně?
Předpokládaný termín je 25.7.- 4.8. 2011. Zájem máme o 2 malé mobilhomy, jeden pro 2 dospělé osoby a druhý pro 2 dospělé a 1 dítě, věk 4 roky, druhé dítě, věk 1,5 roku. V loňském roce jsem byla v tomto kempu s CK Sim a zřejmě dle diskuzí na netu, není třeba dodávat ani slovo. Přímo na kempu netrvám, zájem by byl i o soukromé apartmány v těsné blízkosti moře, vše se ale od ceny. Pokud byste měli typ i na toto ubytování, budu velmi ráda.

Děkuji za brzkou odpověď.
Lenka Lichá

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu