A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Kemp v Port Grimaud

27.03.2008 22:37:25 | Jolana
Dobrý den.Chtěli bychom v létě s vlastním karavanem do kempu Les Prairies de la Mer v Port Grimaud.Nemáme žádné zkušenosti,nikdy jsme ve Francii nebyli.Chceme jet koncem srpna.Je možné,že by byl kemp plný a nesehnali bychom místo?Znáte někdo tento kemp?Děkuji za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
EvaK
15.02.2010 10:37 195.113.167.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

My jsme měli mobilhome čistý a bez plísně. Vybavení kuchyně dostačující a nic dalšího jsem ani nepotřebovala.
Eva

eMKa
14.02.2010 19:07 213.194.221.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

...v srpnu je Port Grimaud přeplněn - je to hlavní měsíc dovolené ve Francii a navíc přijíždějí i Italové, kde je v tom období u mnohých firem celostátně rovněž hlavní dovolená. Rezervace mobilu je nutná předem. CK SIM se raději zdaleka vyhnete - připomínky k CK a jejímu vedení jeou napsané ještě dost mírně - v mobilhomech špína, plíseň a vybavení mizerné. Za špatného počasí i v létě zima a vlhko.
Okolí je nádherné a určitě doporučuji výlety do okolí - informujte se v turistickém ccentru v městečku, nebo v recepci kempu - ten naštěstí CK SIM nevede ani nevlastní. Snažte se získat ubytování mimo této CK - ostatní příspěvky nelhaly!

EvaK
05.02.2010 13:15 195.113.167.***

Počasí by mělo být bez problémů. Může se stát, že se mírně ochladí, nebo zaprší. V této oblasti vždy najdete náhradní program. Do St. Tropez jezdila loď, do vesničky Port Grimaud vláček přímo od kempu. Určitě se Vám tam bude líbit.
Eva

• Anonym (1)
pitipitipa.com
02.02.2010 21:52 86.211.73.***

Odporúčam si zarezervovať mobilhom čo najskôr,lebo srpen je vrchol sezóny.Počasie je vtedy super.Kemp je velmi oblúbeny a určite sa vám tu bude páčiť.

pavlina.prausova 02.02.2010 12:01
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

Chceme jet nějdy v srpnu, tak to snad bude v pohodě s počasím..

EvaK
02.02.2010 08:50 195.113.167.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

Já jsem to nezkoušela, pochybuji ale, že by to někdo zaregistroval. Jedná se o dost velký kemp. Lehátka jsou z plastu, klasika. Nevím, jestli by se Vám s tím chtělo na pláž tahat.
Ještě poznámka. Je tam velká vlhkost vzduchu. V parném létu nic neschlo, ani venku ani v mobilhomu. To jsem ještě nezažila a k moři jezdím pravidelně.
Eva

pavlina.prausova 02.02.2010 06:41
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

Dají se ta lehátka od mobilhomu brát na pláž?

EvaK
01.02.2010 19:31 89.176.74.***
RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

Ještě jsem zapomněla - u našeho mobilhomu gril nebyl. Pouze stůl, židle a dvě lehátka.
Eva

• Anonym (1)
EvaK
01.02.2010 19:29 89.176.74.***
RE: RE: RE: RE: RE: Kemp  

V Port Grimaud jsou dva obchůdky přímo v kempu. Běžné věci jsou k dostání./potraviny, drogerie, věci na pláž/.Jinak lagunové městečko stejného jména nabízí řadu obchůdků i obchodů, cukráren i restaurací. Seženete vlasně všechno. Oblečení, suvenýry, speciality, keramiku i obrazy. Od kempu je to vlastně pře silnici.Byla jsem tam v červenci, moc se mně tam líbilo. Je i výběr výletů a nenechte se odradit zvěstmi o české restauraci Prague. Asi se zlepšili, neotrávili jsme se. Kemp má svoji pláž, byla nám doporučená městská, která na tu kempovou navazuje a není tak přeplněná. Lehátka se koupit dají, cenu neznám, protože je nepotřebuji.
Eva

pavlina.prausova 29.01.2010 17:37
RE: RE: RE: RE: Kemp  

Ještě bych měla pár otázak na dostupnost obchodu s potravinami (lidl..) jsou poblíže nějaké obchůdky (oblečení, suvenýry..) dosažitelné procházkou? Jdou na pláži půjčovat lehátka? popřípadě kolik je poplatek? Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu