A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Kemp v Port Grimaud

27.03.2008 22:37:25 | Jolana
Dobrý den.Chtěli bychom v létě s vlastním karavanem do kempu Les Prairies de la Mer v Port Grimaud.Nemáme žádné zkušenosti,nikdy jsme ve Francii nebyli.Chceme jet koncem srpna.Je možné,že by byl kemp plný a nesehnali bychom místo?Znáte někdo tento kemp?Děkuji za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pavel pata
08.08.2014 12:22 194.228.13.***
Re: CK Sim  

je to již pár let,co s touto CK přes Nadaci Kapka byla manželka s tchýní a tchánem v tomto kempu a vím, že byli navýsost spokojeni se vším.Hlavně se jim líbil výlet do delfinária Antibes a také procházky do Saint Tropéz.Spobytem i se vším byli opravdu spokojeni a jen, co to půjde, chtěli by tento kemp, příp. kemp v Antibes navštívit - s touto CK díky Nadaci Kapka tchýně byla ve více destinacích a zemích a vždy se jí tam líbilo a co vím, tak byly pobyty bez výhrad.Pata, Litvínov

Karlí
13.11.2013 20:45 90.182.47.***
Re: Dotaz na ubytování po cestě  

Jarku, Vy jste měl velmi konkrétní dotazy na cestování z Brna, bohužel zůstaly nezodpovězeny. Jestli sem ještě někdy nahlédnete - mohu se zeptat, jak jste nakonec cestovali, kudy jste z Brna jeli a kde jste přespali?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
irena svatova
01.10.2013 05:34 37.48.38.***
kemp port grimaud  

Prave jsem se vratilaz poznavaciho zajezdu,byli jsme ubytovani v kempu os ck sim,mobilhoum byl uplne novy ,jidlo v ceske restauraci vyborne,byli jsme moc spokojeni,jen,jsme vzdy po kempu trochgu bloudili,je rozlehly. 8-)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
04.09.2013 09:20 37.48.37.***
Re: port grimaud  

Mam s nimi nekolik zkusenosti nebot se specializuji na poznavacky a bylo to vzdy dobre . Hlavne maji dobre pruvodce a napr u pani Dvorakove vse slape nebot ma prirozenou autoritu a navic treba konkretne francii zna dobre a lide se dozvi vse co je zajima ...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.09.2013 09:14 37.48.37.***
Re: CK Sim  

Plne s vami souhlasim ...... jen jsem navic postrehl ,ze majitelka uz neni Skalicka a ma krasneho chlapecka tak 3 az 3apul roku . To je jen detail . Taky nechapu o cem nekteri pisou ? Spis je to zavist , zloba a treba i tlak konkurence . Kazdopadne se to nezaklada na pravde . Ano jsou tam i lepsi Mh ,ale cenove nekde jinde . Treba ty ala karibik jsou i 300 e na den . Ja utracenych penez za dovolene ve francii nelituji . Je to 5 hvezdickovy kemp u Saint Tropez ....... a plati se za atmosferu . Neni to chorvatsky nebo italsky kem se stany ci autoprivesy . Vylety super a atmosfera taky .Stalo se mi na par dovolenych nekolik neprijemnosti ,vymena hotelu ,pokoje , zruseny vylet a nikdy jsem si nenechal pobyt zkazit , protoze jsem si to chtel uzit . Je to jen v lidech . Proto nez vystrelim kritiku tak se parkrat zhluboka nadychnu a spolknu to .Hlavne jsme se naucili vybirat vse podle ceny . Takze kazdy muze mit super karavan , apartman , celou villu nebo lod ? Ale pak muze 14 dni byt treba za ctvrt mega . Je to jen o penezich . A presto
se tam v rijnu tesim ........a zase si to uziju

• Anonym (1)
Irena
26.08.2013 05:35 37.48.34.***
port grimaud  

Dobry den,jedu v zari poprve s ck.mayer,ma nekdo zkusenosti,zda se mi solidni 23 let na trhu,tak nevim,dekuji. 8-)

Alena
09.08.2013 20:38 79.142.150.***
Re: Kemp v Port Grimaud  

Dobrý den, do tohoto kempu jsme jezdili 7 let, je to kem s kapacitou asi okolo 6500 mist, nádherné prostředí, v každé části kempu je pěkné sociální zařízení, my jsme byli
poblíž Santa Fe, opravdu čisté a pěkné, karavan se dá připojit na elektřinu, pláž krásná, v kempu jsou 2 menší obchoďáky docela dobře se v nich nakupuje, k večeru se otvírá dětský zábavný koutek, plážové restaurace jsou k dispozici celý den, v kempu je i kulturní program v takzvaném anfiteátru, do městěčka Port Grimaud je to kousek, krásné - na vodě, něco jako Benátky - zkuste projížďku na lodiičkách,můžete se
i vláčkem, který vyjíždí od hlavní brány kempu podívat do strého městečka Port Grimaud, , do Sant Tropez je to 6 km, stojí za to si prohlédnou pevnost a okollí, jestli můžete zajeďte si do starobylé části Nice - úžasné, tak samo Monte Carlo a Monako - krásné monacké zahrady - Japonská zahrada - úžasná,Marsei - stojí za návštěvu - pevnost IF - uvězněn hrabě Mote Christo v Antibes je delfinárium, taktéž stojí za navštěvu, rozhodně nebudete litovat, užijte si dovolenou s pozdravem Alena můj email a0323dankova@seznam.cz

• Anonym (6)
Crowax
22.07.2013 14:49 90.181.184.***
CK Sim  

Tak nevím s kým jste byli Vy, ale moje zkušenosti a CK Sim jsou výborné. Byl jsem s nimi v Port Grimaud podruhé a pokaždé zcela spokojen. Ano, mobilhome je mobilhome. Jestli čekáte rohovou vanu a sprchový kout pro skupinové aktivity, nebo snad poslední model všech možných elektrických spotřebičů v kuchyni, tak nevolte jako ubytování kemp. Jednou se nám stalo, že nebylo uklizeno při ubytování, po upozornění byla za pár minut u nás uklizečka. To je ke kritice asi celé. Jednání naopak vstřícné, paní Skalická byla velmi nápomocna při drobném úrazu kamarádovo malé dcery, jinde jsem takovu starost a ochotu neviděl. Výlety povedené, organizačně bez sebemenších potíží. Jak pročítám komentáře nechápu kde jste byli a s kým jednali, protože jsem zažil v podstatě opak. Tedy vstřícnost nad rámec očekávání, personál příjemný, usměvavý a ochotný. Stižnosti na samostnou oblast taky zcela nepobírám, byl jsem jak v sezóně, tak mimo. Pláž je velká a čistá, mikroklima azurového pobřeží zatím nezklamalo,

• Anonym (6)
Jarek
30.06.2013 11:57 188.75.144.***
Dotaz na ubytování po cestě  

Dobrý den , v srpnu jedeme s rodinou autem do Port Grimaud od ck Victoria . Jedeme z Brna tak bych prosil jestli mi někdo můžete poradit trasu a možnost nějakého levnějšího přespání asi tak v půlce cesty. Necítíme se na to jet 1500 km na jeden zátah.Moc děkuju a přeju všem krásnou dovolenou. Jarek

Neregistrovaný uživatel
17.05.2013 20:20 88.146.176.***
Re: Camp Les Praires de La Mer  

Ahojte,
reaguji na Vaši nabídku ubytování v kempu Les Praires de La Mer.
Chtěl bych vyrazit s rodinou přibližně poslední týden v srpnu na dva týdny.
Naší malé jsou čtyři roky,takže by jsme byli tři.Bud mobilhome a nebo apartmán poblíž moře. Hlavně když to nebude od komerčních cestovek a bude to za rozumnou cenu.
Děkuji Vám za nabídku a odpověd Luboš.
Můj e-mail tecl.lubomir@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu