A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Kemp v Port Grimaud

27.03.2008 21:37:25 | Jolana
Dobrý den.Chtěli bychom v létě s vlastním karavanem do kempu Les Prairies de la Mer v Port Grimaud.Nemáme žádné zkušenosti,nikdy jsme ve Francii nebyli.Chceme jet koncem srpna.Je možné,že by byl kemp plný a nesehnali bychom místo?Znáte někdo tento kemp?Děkuji za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Marcela
05.10.2012 13:07 78.111.124.***
Kemp v Port Grimaud  

Výborné ubytování s CK Travel sport Sám pan majitel se o nás vzorně staral totéž se mi stalo na Korfu vřele doporučuji Marcela 8-)

• Anonym (1)
Jaroslav Bach
17.09.2012 12:20 213.220.240.***
Dovolená v Port Grimaud  

dobrý den, první týden v září jsem byl s cestovkou sim. v Port Grimaud s ubytováním v mobildomech. Nabídka, že domy jsou pro 5-6osob, no to nevím, místa je tu jak v hodinách, silně omezený prostor na kufry, které se nevejdou ani pod postel. Podlaha se pod tíhou houpe i na verandě (do které za deště pršelo) tak, že si rozlejete kafe. Karma na teplou vodu svým stářím občas zhasla a při mytí zapnutím hořáku se pootevřela kryjící skříňka uvedeného zařízení. Na verandě dost často byl cítit plyn. Při vstupu do velmi malé umývací místnosti se otevíraly dveře dovnitř, nevím, kdyby zde někdo upadl, jak mu pomoci. Nevím kdo se podepisuje za bezpečnost. Dům je již dost vybydlený a neskýtá záruku proti vstupu cizím osobám. Sousedům, kterým nešlo zabezpečit okno, přišroubovali na tvrdo.
Letovisko se nám líbilo, vynikající sociální zařízení v kempu, vždy v čistotě na množství lidí, jídlo nemělo chybu. Nabízené výlety jsou závislé na počtu zájemců, nebo když se cestovce podaří sloučit dvě cestovky na vytížení autobusu, jinak máte smůlu. Průvodce na výletech byla mladá brigádnice, která se snažila, ale musí se hodně učit. Doprava busem s úpravou?? sedačky nešly vysunout do uličky, zastaralý kafébar, bez bezpečnostích pásů, takže při nehodě by jsme byli rozsypasný na silnici jako čaj, neustálá manipulace s tacho kotoučky a nulová komunikace ( kudy jedeme, kolik jsme odjeli a pod.)
Velká škoda pro cestovku, že si kazí svoje jméno v hezkém letovisku kde jsou cestovky s lepšími domy.
Vím, že vše záleží na ceně, ale když si koupím levné auto, tak ho celý život nebudu tlačit.

• Anonym (8)
Mirda
17.09.2012 01:16 90.176.141.***
Re: O co jde ?  

Nevim ,kdo je chico9 a ani co ve fr dela ,ale dobre vim o cem pisu .Vy nemate ani oznacene Saint Tropez jako misto kde jste byla nebo kam pojedete ,ze ? Udajne zijete v okoli kempu a paklize znate tuto komunitu lidi tak je to celkem jasne . Paklize to tak neni a patrite k lidem ,kteri tam neceho dosahli tak se omlouvam ,ale pak nechapu o co vam presne jde? Ja se setkal se vsemi stranami a myslim ,ze pri tisicich klientu ,kterym Sim zprostredkuje dovolenou se da pochopit ,ze ocas muze byt nekdo nespokojeny . Neni to ,ale duvod k pomluvam . Spousta pomluv a nepravd prameni prave od lidi kteri tu nejak ziji a sezonne pracuji .Nebot jak zde nekdo psal o tom co kdo ma a cim se chlubi tak pani Iveta F to rozhodne nebyla ,takze informace pochazi od nekoho kdo ji zna a vida nekde kolem kempu . Takze jsem nepomlouval ,ale pouze osvetlil lidem na diskusnim portalu ,ze ne vsechny nazory zde napsane jsou koser a opodstatnene . Ale dost tlachani . Za ctrnact dni se chystam k pracovnimu prujezdu francii a uz se tesim . Mam to tam totiz moc rad . Mirda

chico9 14.09.2012 20:28

Pane Mirdo evidentne neznate nic o lidech co tu ziji a pracuji roznasite stejne pomluvy jako lide o kterych pisete, nezlobte se, ale musela jsem reagovat na tuhle lez.

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
12.09.2012 16:28 78.41.23.***
Re: admin  

Dobry den . Dam si pozor a priste se ovladnu . Omlouvam se za pouzite vyrazy pri reakci na nesmyslne pomluvy . Dekuji za pochopeni . Mirda

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
12.09.2012 16:25 78.41.23.***
Re: půjčení kol  

Dobry den . Kola je mozne pujcit primo v kempu u recepce nebo cca do peti set metru od kempu jsou dve dalsi pujcovny kol . Maji i kombinovany pohon s pomoci elektriny z akumulatoru ..

Barbora
11.09.2012 11:15 89.190.90.***
půjčení kol  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je v kempu možnost půjčení kol?? Díky za odpověď. Barbora

• Anonym (4)
admin2 06.09.2012 19:17
admin  

Dobrý den, souhlasím s Mirdou - měli bychom se zde držet tématu, jinak se stane diskuze pro ostatní nepřehlednou. V žádném případě navíc není možné, abychom se tu označovali za hlupáky atd., tomu se prosím příště vyhněte zcela. Díky za pochopení.

Mirda
06.09.2012 19:12 78.41.23.***
O co jde ?  

Predpokladam ,ze pokud nekdo provozuje nejake sluzby a pracuje s lidmi je to vzdy tezke . Jak spravne rikate je to portal o cestovani a radach . Ale nepatri se veci typu kdo ma Harley nebo jestli nekdo bydli tam ci onam apod. To mi snad date za pravdu ,ze to je pouze zavist a hloupe reci .Jak jsem rekl tak jsem zaznamenal dost podstatne zmeny kolem pani Ivety a vidim ,ze k lepsimu . Zhorsovani kvalit ,ktere vas odrazuje se podstatne zlepsuje a v tomto procesu pomuzou spis rady a podnety a napady .A nejsme kamaradi ,ale zastavuju se tam jako cizi clovek ,ktery se vraci rad tam ,kde mu je dobre . A neresim tam kdo co ma apodobne ,ale uzivam si volno tak jak to ma byt . Do francie jezdim proto ,ze to tam mam rad .Jak rekla zde jedna dama ,ze je v praci uspesna a muze si dovolit jet jinam a srovnavat tak to ji a zajimalo by me co srovnava a v jakych zemich ? Co jsem videl nabizet za kempy v chorvatsku a italii ,kde pronajimaji klasicke autoprivesy se neda moc porovnavat .

• Anonym (5)
puntik 05.09.2012 23:23

Tak se řadím k hlupákům a nepomlouvám ani nezávidím, ale diskutuji.......Portál orbionu považuji za velmi, velmi užitečný, bezpečně se cestovatel zorientuje co ano, co nikoli. Právě po zde probíhající diskuzi o SIM jsem si letos v Les Praires de la Mer prohlédla jejich karavany - a jak jsem zde již napsala - absolutně nejstarší a nejošklivější v celém kempu a v poslední řadě, nejdál od moře.Skoro jsem měla pocit, že je snad už ani nepronajímají, jak vypadaly hnusně. Ale byla na nich cedule SIM.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu