A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Kemp v Port Grimaud

27.03.2008 21:37:25 | Jolana
Dobrý den.Chtěli bychom v létě s vlastním karavanem do kempu Les Prairies de la Mer v Port Grimaud.Nemáme žádné zkušenosti,nikdy jsme ve Francii nebyli.Chceme jet koncem srpna.Je možné,že by byl kemp plný a nesehnali bychom místo?Znáte někdo tento kemp?Děkuji za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jolana
27.03.2008 21:37 90.176.38.***
Kemp v Port Grimaud  

Dobrý den.Chtěli bychom v létě s vlastním karavanem do kempu Les Prairies de la Mer v Port Grimaud.Nemáme žádné zkušenosti,nikdy jsme ve Francii nebyli.Chceme jet koncem srpna.Je možné,že by byl kemp plný a nesehnali bychom místo?Znáte někdo tento kemp?Děkuji za rady.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
chip 31.03.2008 07:59
RE: Kemp v Port Grimaud  

Ahojky, kemp je moc pěkný, obrovský,ale i z nejvzdálenějšího místa je to k vodě 5 minutek.Pláž není velká,je udržovaná a čistá, hrubý písek.Některé karavany jsou i se sociálním zařízením, některé bez, ale společné záchodky i koupelny jsou v perfektním stavu i čistotě a jejich v kempu fakt hodně, takže bez obav.Do samotného městečka je to z kempu 10 minutek,krásná procházka a městečko je opravdu překrásné, čisté a zajímavé.Ceny jsou vysoké,třeba zmrzlina-kopeček vyjde na 100 kaček.Z Portu doporučuji zajet do Saint Tropez,autobusem asi 20 minutek, do Antibes – je tam Marineland-kosatky,delfí­ni,mořská zoo.Pravidelně z kempu jsou zájezdy do Monaka a Monte Carla,není problém koupit zájezd na místě u kterékoliv CK,která funguje v kempu.My třeba jeli s polskou CK.Moc se mi tam líbilo a rádi se tam ještě někdy vypravíme.

Yanina
15.05.2008 12:47 80.188.188.***
Srpen Francie  

Doporučovala bych posunout termín pobytu na září, protože v srpnu je skutečně Francie obecně plná - jižní Evropa má hromadně prázdniny, takže by mohl být problém s místem. A tento kemp je velmi oblíbený, část je vyčleněná dokonce pro anglické hosty.

Ld
20.05.2008 23:58 90.177.222.***

Jezdíme do Francie skoro každý rok,vždycky jsme s karavanem nějaké to místo v kempu našli. Francije je o pohodě. Karavan je o tom že nejste závislí na jednom kempu.

• Anonym (3)
Lenais
14.07.2008 11:16 194.212.30.***

Ahojky,
před týdnem jsme se vrátili z kempu Port Grimaud. Přesně jak popisoval chip. My byli v mobilhoumu, pěkném, prostorném s koupelničkou a WC. Jinak jsou tam moc pěkná veřejná sociální zařízení. První týden v červenci byly stany a karavany dost nahuštěny.
Jinak to tam bylo super. Každý večer program jak pro dospělé tak i pro děti.
pěknou dovolenou přeji všem

Jirka Mikula
25.07.2008 15:57 193.179.28.***
RE: RE: Kemp v Port Grimaud  

dobry den,chci se zeptat jestli v mobilhomu je dostatek nadobí a je tam varna konvice?Je možné mě napsat,kolik stojí zakladní potraviny v supermarketu?dekuji Jirka

Jirka Mikula
25.07.2008 16:00 193.179.28.***

Prosím kolik stojí vstupné v Marilendu a kolik plati děti 10 let.Děkuji

aknelka
29.07.2008 20:05 89.24.122.***
RE: RE: RE: Kemp v Port Grimaud  

Včera jsem se vrátila ze zmiňovaného kempu,byla jsem tam už podruhé, protože se mi zde strašně moc líbí.Letos jsme měli menší mobilhome(pro 2-4lidi),takže malé prostory,málo nádobí=1 větší hrnec,1 rendlík,1 nůž,2 umělé mísy.Ale hrnky,talíře,příbory byly po 4 kusech.Varnou konvici jsme měli.Doporučuju zaplatit si větší mobilhome,i když jste třeba jen 2nebo 3. Měli lepší kuchyňské vybavení.Ceny potravin jsou v obou marketech stejné:bageta 88centů,croisant 80c,čokol.závitek 90c,5litr.láhev vody 2,80 eura,100gr.salámu(jako náš herkules)1,90,plátkový sýr podle druhu kolem 2eur,mléko v krabici 1,35,12 vajec 2,20. Za základní nákup+nějaká sladkost pro děti jsem denně dala asi 20 eur.Doporučuju tiramisu (hledat v regále mezi pudinky),balení po dvou kelímcích za 2,10 fakt dobrota. :-)

aknelka
29.07.2008 20:14 89.24.122.***
RE: RE: RE: Kemp v Port Grimaud  

Vstupné do Marinelandu v Antibes je 35 eur pro dospělého a 26 eur pro děti do 12let.

• Anonym (1)
HeleneH
30.01.2009 13:36 193.179.248.***

8-) Dobrý den, mam několik dotazů, jedeme do tohoto kempu v polovině května - máte někdo zkušenosti s počasíma teplotou moře?
Ubytování máme v mobilhomu (4-6), jaké je vybavení, co si máme vzít s sebou? Jak velká je tam lednice?
Dík za odpovědi

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu