A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Kempy u moře

16.02.2009 10:44:45 | dusanpala
Dobrý den.

V polovině června jedeme po vlastní ose do Francie, jejdřív trošku pohody a klidu u moře a pak do ALp. Zajímají mě kempy u moře na azurovém pobřeží, spíše menší, klidnější, nedaleko moře. Máte nějaké zkušenosti ? Jak to vypadá cenově ? Všude obyčejně platíme kolem 20 eur za noc.( dvě osoby + menší obyt. auto WW Multivan )Děkuji za informace.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.05.2016 07:50 88.100.37.***
Re: kempování v Provence  

Dobry den, mohl bych Vas poprosit, jestli byste mi tu na sebe nezanechal e-mail? Zda se mi, ze se vyznate a chtel bych se poptat na par veci ohledne ubytovani ve Francii. Děkuji...muj e-mail PetrVyrostko@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
06.03.2016 21:30 46.39.185.***
Re: Kempy u moře  

Dobry den, bylo by prosim mozne poskytnout nejaky itinerar, ktery jste meli na cesty po jizni Francii? Take se letos chystame :) Pokud ano, prosim o kontakt na email: deesire(zavinac)seznam.cz Dekuji!! :)

• Anonym (2)
Peter Velco
02.07.2015 12:05 81.88.129.***
autokempy saint tropez  

Dobry den,
chystam sa karavanom do oblasti saint tropezkoncom cervence. Vie mi niekto poradit resp.odporucit kemp ?
Prip.aj v okoli.
dakujem

ssstrain 15.11.2014 19:03
Kemp na jihu Francie  

Z kempů na jihu Francie, můžu doporučit Les Prairies de la Mer a ubytování s německou společností Cote d'Azur. Kemp je vhodný i pro děti, mají zde bohatý animační program, několik sportovních hřišť pro nejrůznější aktivity v areálu multisportu. Kemp je velice čistý s vlastní písečnou pláží. Více info na webu: http://cotedazur-holidays.cz/

• Anonym (5)
Lukáš
23.07.2014 22:28 195.113.244.***
camp Provence  

Dobrý den.
Mohl by mi někdo poradit.
Chci do Provance do mobilhoumu.
Chtěl by jsem nejaky maly kemp u more. Zadne diskotéky atd. Něco v prirode, ale u more. Pokud možno za rozumny peníze. Pokud vite můžete mi napsat na lukula@seznam.cz
Dik

• Anonym (1)
ivethappy
16.08.2013 09:08 213.226.195.***
Francouzská Riviera  

Právě jsme se vrátili. Byli jsme ubytovaný kemp du pylone v mobilhoumu.Ceny suprVšem kdo cestuje do této lokality Antibes,Cannes,Nice,Monako.Ceny vstupů do Marinelandu, parkovišť, návštěvy výrobny parfémů,vodopády,cesty a náklady za mítnice poradím.
všem doporučuji a závidím.Hned bych se vrátila <3 ivethappy@seznam.cz

Jana
07.08.2013 17:27 90.178.35.***
Poradte prosím oblast a kemp pro hezkou dovču u moře  

Ahoj, chystáme se ve dvou na azurové pob. Chceme spát a autě /VW multivan/. Doufám, že je to možné... Nemáte někdo doporučení na kempy? A jak jsou na tom cenově?Rezervovat se asi nemusí , když nebudeme mít karavan, ale vlastně jen auto a bez stanu...? Rádi bychom kemp u moře a chtěli bychom se podívat do st. Tropez, Marseille. Pokud máte někdo super tipy na výlety, ráda je uvítám. Kdyžtak pište na valero46@seznam.cz . Díky moc. :-)

• Anonym (35)
Cyberpete
24.07.2013 13:01 80.250.14.***
Re:  

Mobilhome nebo karavan určitě bookovat předem..zvlášť pokud je to o prázdninách a na pobřeží. Pokud jste vázaní i datumem, tak by se mohlo velice snadno stát, že při příjezdu ubytování neseženete.

IVANA
15.07.2013 19:29 212.79.110.***

Dobrý den, ve druhé polovině srpna se chystáme do Francie na dovolenou ( 3 dospělí). V roce 2009 jsme byli na pár dní v Antibestu v kempu pod stanem. I když byl tento kemp docela obyčejný a skromný, byla to moc krásná dovolená. Letos bychom to chtěli zopakovat, ale už ne pod stan. Zaujal nás kemp DU PYLONE - hlavně mobilhome nebo karavan, cena je velice přijatelná, jen nevíme, zda je nutné rezervovat předem nebo stačí přijet na místo a pobyt si sjednat a zaplatit. Termín, který nám vyhovuje, je v cestovkách obsazený. O mobilhomu jsme si zjistili dost, o karavanu nemáme ani ponětí. Má někdo čerstvé letošní zkušenosti.

• Anonym (15)
  • Anonym (23)
Zuzana Růžička
09.05.2013 14:08 195.113.61.***
Re: kempování v Provence  

Tak to zní skvěle! Moc díky za rady :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu