A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Korsika s CK Kudrna

22.07.2012 09:48:05 | Maci84
Maci84
Zdravím všechny, hledala jsem recenze na tuto cestovku a tento zájezd a nikde jsem nic nenašla. Chci se zeptat, zda byl někdo na zájezdu Korsika a její pláže a jak se mu tam líbilo, jestli cestovka splnila všechno co slíbila atd. Jestli bylo ubytování v kempech a polopenze odpovídající. Děkujizavšechny informace.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 15.08.2012 06:44
Re: Korsika s CK Kudrna  

Neznám Francii, znám CK Kudrna a jejího majitele, a to už od roku 1980 (Vildu). Na CK je stoprocentní spoleh a co slíbili to vždy splnili. Stačí se podívat na jejich stránky, mj. i to kdo s nimi na některé zájezdy jezdí. Určitě bych se nebál.

http://www.kudrna.cz/ :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (17)
Maci84 22.07.2012 09:48
Korsika s CK Kudrna  

Zdravím všechny, hledala jsem recenze na tuto cestovku a tento zájezd a nikde jsem nic nenašla. Chci se zeptat, zda byl někdo na zájezdu Korsika a její pláže a jak se mu tam líbilo, jestli cestovka splnila všechno co slíbila atd. Jestli bylo ubytování v kempech a polopenze odpovídající. Děkujizavšechny informace.

• Anonym (7)
  • Anonym (21)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu