A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Lyžování v Savoie

13.10.2009 15:46:14 | admin
admin
Pojďte s námi diskutovat o lyžování v oblasti Savoie, o výhodách i nevýhodách zdejších terénů, o náročnostech tratí či službách hotelů. Spolu se čtenáři Orbion.cz se budeme těšit na vaše postřehy, připomínky a rady, jak zde prožít dovolenou.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.11.2016 02:32 91.219.246.***
Re: Lyžování v Savoie  

Já byla tady http://www.betatour.cz/rezidence-palafour-a-home-club-tignes.html a moc se mi tam líbilo. Přes cestovku to bylo i za rozumné peníze. Jenda má ale pravdu v tom, že někde byly ceny občerstvení vyšší, takže tyčinka do kapsy se vždycky hodila :D

chillipess
21.02.2011 19:04 89.176.119.***
Díky  

Díky za mazání mých příspěvků, jakožto i opakovaného mazání fotek z mého profilu. Dbejte na čistotu tohoto webu, tak dobře to uměl jen Jaroslav Kojzar.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jenda23
14.02.2011 13:01 62.40.94.***
Lyžování v Savoie  

Lyžování v Tignes, Espace Killy je naprosto super..obtížnost sjezdových tratí je podle mě vhodné pro děti převažují prevážně modré a červené sjezdovky, ktere jsou vždy perfektně upraveny..i když u některých modrých sjezdovek jsem byl napochybách..zda se trochu nesekli..;) ubytování v Tignes 2100 bylo naprosto super vše má člověk na dosah ruky od běžných obchůdků přes restaurace a lyžařské pujčovny kterých je tam nespočet..je zde i krytý bazén možnost si zabruslit a našli jsme i 6 km okruh pro běžkaře ;-) akorát ceny v horních stanicích jsou trošku dražší...pul litr pivka - 6.50,- EUR limonáda 0,33 5 EUR voda 4 EURA ..zakusek 5 EUR... takže tatranky po kapsách zajistili dostatek energie...;)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
KarelNov 14.02.2011 09:52
RE: Lyžování v Savoie  

Z Francie - Savojské Alpy mám zkušenosti s lyžováním v Tignes, Espace Killy. Je to snad nejlepší místo pro lyžování které jsem měl možnost poznat. S tím co zažijete na českých horách se to nedá srovnat, nádherné sjezdovky, hromady sněhu, prostě paráda
http://lyzovani-francie.cz/zimni-dovolena-na-lyzich-ve-francii/

• Anonym (1)
admin 13.10.2009 15:46
Lyžování v Savoie  

Pojďte s námi diskutovat o lyžování v oblasti Savoie, o výhodách i nevýhodách zdejších terénů, o náročnostech tratí či službách hotelů. Spolu se čtenáři Orbion.cz se budeme těšit na vaše postřehy, připomínky a rady, jak zde prožít dovolenou.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu