A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

menton

03.08.2010 21:39:32 | martin 09
zdravim, mame v planu projet rivieru a potreboval bych par rad mame v planu bydlet v mentonu a nevite nekdo o nejakem peknem hotelu no a pak by jsme chteli navstvivit cannes monaco monte carlo nice a artibes tal dekuji vsem za uzitecne rady nebot to bude ma prvni cesta do francie . pokud by jste mi mohli doporucit nejake lepsi ubytovani a nebylo by t v mentonu taak nevadi :) DIKY VSEM
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ivoš
16.09.2010 15:30 89.103.131.***
RE: Riviéra  

v mentonu máš super municipal kemp za hubičku, je na kopci nad tratí v olivovém háji,z města k němu vede soustava kasádovitých schodů a hned za kempem je super park s možností pikniku na skalních balvanech s výhledem na město. nejlepší kemp ve francií se silnou impresí

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
metro
05.08.2010 21:07 89.24.80.***
Riviéra  

Ahoj,

loni jsme byli na franc. riviéře. Ubytování v hotelu Crillon v Nice, našla jsem si ho na webu studentagency, nevím, jestli něco nabízejí i v Mentonu. Byli jsme na výletě autobusem v Monaku a vlakem v Cannes. Byli jsme v Nice týden a bylo to super, příští rok chci jet znovu a navštívit zrovna Menton:-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
martin 09
03.08.2010 20:39 193.165.148.***
menton  

zdravim, mame v planu projet rivieru a potreboval bych par rad mame v planu bydlet v mentonu a nevite nekdo o nejakem peknem hotelu no a pak by jsme chteli navstvivit cannes monaco monte carlo nice a artibes tal dekuji vsem za uzitecne rady nebot to bude ma prvni cesta do francie . pokud by jste mi mohli doporucit nejake lepsi ubytovani a nebylo by t v mentonu taak nevadi :) DIKY VSEM

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu