A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Metrem po Paříži

25.06.2007 14:07:28 | Lenka2
Ahoj, chtěla jsem zeptat, zda by někdo nevěděl info: Máme v plánu na tři dny Paříž a budeme ubytovaný na Place de la Republique, což je cca 2km k řece, zda má cenu si kupovat Paris Visit nebo jen sešitek s 10 jízdenkami na metro. Chceme spíš chodit po centru.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Via 28.09.2008 02:24
ORLY - DISNEYLAND  

Jana111: Z Orly pojedete busem č. 285 směr VILLEJUIF-LUIS ARAGON = metro č.7 (ticket+ u řidiče). V metru si kupte BILLET ILE DE FRANCE do stanice MARNE-LA-VALLÉE CHESSY za 6,45 eur - jednosměrná jízdenka (pokud vás jede víc a pojedete do této stanice vícekrát, můžete koupit carnet 10 billets Ile de France za 51,60 eur). Nebo MOBILIS 1-5 za 12,90 eur, na který můžete jezdit celý den kamkoliv a čímkoliv. Metrem pojedete do stanice CHATELET, vystoupíte a projdete do stanice "RER A" CHATELET-LES-HALLES. Odtud RER A na konečnou - MARNE-LA-VALLÉE CHESSY. Odtud už si budete muset cestu k hotelu najít. :-(
Z Marne-La-Vallée Chessy k Eiffelovce :
RER A (směr Cergy-Le-Haut) v 6,39 hodin nebo 6,47 hodin (u E. v 7,42 hod., příp. 7,50 hod.) do stanice CHARLES DE GAULLE-ÉTOILE, tady přestoupíte na metro č.6 (směr Nation) a vystoupíte ve stanice BIR-HAKEIM. Cesta trvá něco přes 1 hodinu. 8-)

Jana111
19.09.2008 14:30 62.40.89.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Prosba o info - díky miho!  

Ahoj mám velkou prosbu,kdo mě poradí,jedeme sami do Paříže,nikdy jsme tam nebyli a aglicky neumime.Jak se dostanem z letiště Orly do hotelu DREAM CASTLE HOTEL PARIS U D-LENDU .Jak se dostanu z hotelu DREAM CASTLE do centra k E.věži ráno na 8hod. tam máme szaz,co nejrychleji a jak to asi bude trvat dlouho? Děkuji za rady

petra.f. 19.08.2008 21:27
RE: prosba o info  

to váňa: busem 285 z Orly-Sud na konečnou metra č.7 Villejuif-Louis Aragon pak metrem č.7 na Place d Italie, tam přestoupit na metro č. 5-má zde konečnou- a je to 2zástavky na Saint Marcel

váňa 19.08.2008 07:50
prosba o info  

Prosím poraďte, už v tom mám hrozný zmatek,
jak se dostanu z Orly sud do Saint Marcel(arr.5). Na ratp.info se mi ukazuje pouze cesta orlyvalem.Za každou radu budu moc vděčná.

Markéta333
30.07.2008 15:34 85.70.129.***
RE: RE: RE: RE: RE: Prosba o info - díky miho!  

Tak jsem se vrátili ze čtyřdenní cesty po Paříži a jak jsem se bála, že ta doprava bude opravdu mazec, byla jsem příjemně překvapená. Vše je velmi přehledně značeno, takže se nebojte, i když tam těch linek je milion, zorientujete se velmi rychle.
Měla jsem strach, že se vůbec nedomluvíme, ale měli jsme štěstí na velmi milé lidičky a i když třeba angličtinou úplně nevládli, vždy pomohli:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Markéta333
23.07.2008 12:13 85.70.129.***
RE: RE: RE: RE: Prosba o info - díky miho!  

To Therez: No musím přiznat, že shánět v Paříži cenově dostupný hotel je velký žůžo dobrodrůžo:-) Chytili jsme nějakou akci, takže místo čtyř nocí platíme jenom tři:-) nedělní noc je zadarmo (66,-EUR/noc) takže celkem za čtyři noci platíme 198,- EUR:-)

Therez 19.07.2008 16:22
RE: RE: RE: Prosba o info - díky miho!  

To Market 333: V hotelu Amarys Simart jsme byli v unoru, cesta tam z letiste neni slozita, jeli jsme presne tak, jak ti popsala Via, nejdrive jsme prestupovali z busu na metro, pak jsme jeste jednou prestupovali v metru. Mela jsem z toho trochu strach, ale probehlo to uplne v pohode, vsechno je dobre znaceny ;). A hotel je taky ok, na prespani staci, snidane taky fajn a hlavne je to asi 3 minutuy na metro a kousek Sacre-Coeur..byli jsme fakt spokojeni ;). Muzu se zeptat na kolik vas vysla noc ted v sezone?Zajima me o kolik je to drazsi nez v tom unoru. Diky T.

Mazlik
19.07.2008 14:20 213.168.161.***
RE: RE: RE: RE: RE: Paris Visit karta - výhody  

Taky mam tento hotel rezervovany tak i pro me je info aktualni...

Jardafp 15.07.2008 23:04
RE: RE: RE: RE: Paris Visit karta - výhody  

Ahoj,chtěl bych se Tě zeptat jak se Ti líbilo v hotelu Balladins v Rosny sous bois.Také zamýšlím zarezervovat si tento hotel.Díky

Markéta333
07.07.2008 15:16 85.70.129.***
RE: RE: Prosba o info  

To Via, ¨
díky moc za zprávičku, jsi zlatá, už jsem byla trochu zoufalá:-)
Už se moc těšíme, takže ještě jednou díky:-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu