A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Paříž, Chambord, Cheverny 2010

30.11.-0001 00:00:00 | Ari
Ari
Teda Reni, o toto jsi nás chtěla ochudit?! 8-O Je to nádhera, zvláště obdivuji ty "výškové" pohledy, stihly jste asi všechna tato místa v Paříži :-P . Je to úžasné, kolik jste toho zvládly, klobouk dolů a veliké díky, že ses rozhodla se s námi podělit o zážitky! :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ari 05.06.2011 15:41
Re:  

Díky za pochvalu, taky jsme večer nohy necítily, ale hřál nás pocit, že jsme objevily, další kouty, tohoto krásného velkoměsta po svých a ani jsme se neztratily! :-) Metro skvělá věc!

Miki 3
08.04.2011 22:15 89.24.132.***

:-P Díky za krásné fotky a ještě krásnější vzpomínky. Nohy mě bolí jen se na to dívám. Obdiv Vám.

Ari 10.01.2011 09:38

Díky!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Nemooo 14.09.2010 18:52

Překrásná fotogalerka! :-D

onika 10.05.2010 15:13

Takto krásně jsem si už dlouho nezavzpomínala :-D Z hrůzou zjišťuji, že je to už 20 let, co jsem byla v Paříži ale vzpomínky mám jako by to bylo včera. Vzpomínám na Eiffelovku večer, kdy byla jako utkaná ze zlatých pavučinek ( je pod ní ještě ten kolotoč?)na Trocadero s prodejci neonových trubiček,Sacre Coeur brzy ráno,Louvre a Montmartre .....byli jsme tam týden a stejně mám dojem, že jsme spoustu toho neviděli.Dík, že jsem se tam mohla vrátit díky Tvým krásným fotkám :-D :-D :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Ari 06.05.2010 20:34

Díky všem za komentáře!! Moc potěšily! Paříž stojí za to prozkoumat více než to co nabízí zájezdy. Výškové pohledy jsme vyhledávaly, vždy dokáží uchvátit! jinak foťák mám starý FujiFinepix S5600. Není to žádný machr s milion funkcema (některé z nich dodnes neznám), ale zamilovala jsem si ho. Fotí opravdu úžasně!! Funkce i kvalita jsou postačující, ikdyž 10x opt.zoom mi už nestačí :-) a ta cena! poměr kvalita/cena bezkonkurenční! Toš rukama to asi taky bude, ale co s rukama bez přístroje :-) ;-)

• Anonym (3)
Tylínek 29.04.2010 21:43

Nááááááádherný fotky.. :-D !!! Po šesti letech jsem se díky nim vrátila do Paříže a zjistila, že tam toho spoustu neviděla.. 8-O To nás na poznávacím zájezdu teda pěkně ošidili, budu tam muset znovu.. 8-) Nejvíc se mi líbí ty výškový záběry z Notre Dame - se sochama (ty teda vypadají dost strašidelně) a vránou, a pak ta kachnička v parku ve vodě, ta je naprosto dokonalá, jako bych na ni koukala živě.. :-) Můžu se zeptat, co máš za foťák? Ale to bude taky hlavně rukama, fakt úžasný záběry.. :-P !

• Anonym (1)
Jala 16.04.2010 11:56

Paráda :-D :-D :-D! Paříž je úžasná za každého počasí!
Moc Ti ty zážitky přeji! :-D

• Anonym (1)
Aja52 15.04.2010 17:08

Teda super krásné fotky vč. popisků a skvělou atmosférou. :-) ;-) Díky :-)

• Anonym (1)
Myka 13.04.2010 20:37

Tak na tuhle fotogalerii jsem klikla s očekáváním a zárověň jistotou. Nádhera! Fotečky, popisky . . To musela být pohoda, jééé. Ale nohy jste měly zaražené až . . ;-) .Nemám pravdu? Díky za krásnou procházku.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze