A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Pobytové zájezdy k moři do Francie

09.08.2008 00:55:00 | sparkie
sparkie
AHoj,

ráda bych se dozvěděla,s kterými CK lze v současné době cestovat k moři na pobyt do Francie na Azurové pobřeží. V 90.letech jsem byla ve Francii hodněkrát, ale ne takto pobytově u moře. Zajímá mě, jestli lze najít CK, která nabízí pobyt ve Francii v hotelu a ne např. v Port Grimaud. Vím, že to určitě vychází dráž než okolní Itálie či Španělsko,a nevím, jestli je tedy jediná možnost zařídit si cestu ať již autobusem či letecky do Nice individuálně a rovněž si i najít vhodný, cenově rozumný hotel v oblasti Antibes apod. Děkuji za případné tipy a zkušenosti. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.12.2015 15:33 89.82.206.***
Re: Pobytové zájezdy k moři do Francie  

Skuste CK Pitipitipa. Určite vam poradí

sparkie 07.09.2008 01:44
RE: RE: RE: Odpověď pro Sparkie  

Pro Berussku - já mám Francii taky strašně moc ráda, jezdila jsem tam od 1990-1996 mockrát všude možně, ale na jihu jsem byla jen jednou na poznávacím zájezdě, jinak jsem jihem pouze projížděla do Španělska. Prostě jsem chtěla zjistit, jestli se tam dá v dnešní době dostat organizovaně (a tedy bez nutnosti vše si zařizovat sama) tak jako do těch okolních zemí. Konkrétně do Antibes nebo jinam na Azurové pobřeží.

pro yaninu a h.barto - díky za tipy, ale do rezidence nechci, spíš normálně do hotelu, na tu Campanu se mrknu. źe jsou ceny vyšší než asi i Mallorce, kam teď nejradši jezdím je jasné, ale ráda bych zas po letech Francii viděla a vzhledem k 6letému synovi nejlépe být u moře. A pak samozřejmě co nejdřív do Paříže, už mi moc chybí. :-P

h.barto 03.09.2008 07:59
Cestovní kancelář  

Ahoj,

znám jednu cestovku, která se na Francii a francouzsky mluvící země specializuje. Je to Campana (www.campana.cz). Osobně jsem s ní ovšem nikdy nebyla - znám ji pouze "pracovně", když jsme prodávali jejich zájezdy.
Pokud máš zájem o pobytovou dovolenou u moře, je asi nejlepší jet s cestovkou (když jsme tam letos v srpnu byli, byl dost velkej problém ubytování najít). Pokud máš zájem o poznávačku, není nic lepšího, než jet po vlastní ose. Přenocování už není takový problém (v nejhorším je možné ve Francii přespat kdekoliv, kde tě napadne) ;-)

Yanina
02.09.2008 19:47 89.103.168.***
Pobyt ve Francii  

Pokud by jsi nutně nemusela do hotelu a chtěl vychutnávat Francii, je docela príma ubytovat se v jejich rezidencích-např. www.maeva.com. Podle mého osobního názoru je možná Azurové pobřeží na cenově vyšší úrovni než severní Itálie nebo pobřeží Španělska, ale bezpochyby je zajímavější.

BERUSSKA 02.09.2008 13:15
RE: RE: Odpověď pro Sparkie  

Ahojky, není zač...
Jo Francii jsem si nějak oblíbila... je to moc krásná země... Ještě kousek si musím splnit a to je Bretaň. Kam se chystáš konkrétně??? :-)

sparkie 01.09.2008 22:11
RE: Odpověď pro Sparkie  

Pro Berussku,

ahoj a díky za odpověď. Asi to je tedy opravdu nejlepší sehnat si vše individuálně, mám inspiraci pro příští dovolenou. Vidím, že máš taky ráda Francii. to je fajn. :-P ;-)

BERUSSKA 16.08.2008 16:03
Odpověď pro Sparkie  

Ahojky,
vyzkoušej : www.interhome.cz, www.ckibis.cz
Teda pokud by jsi chtěla apartmán, nebo byt. :-|
V případě hotelu bych nejspíš doporučila si na internetu najít hotel a zarezervovat si jej, nebo jet na pas blint. Neměl by ýt problém něco najít.
Doufám, že jsem pomohla. Pokud by tě zajímalo ještě něco, není problém a klidně se ptej.
:-D

sparkie 08.08.2008 23:55
Pobytové zájezdy k moři do Francie  

AHoj,

ráda bych se dozvěděla,s kterými CK lze v současné době cestovat k moři na pobyt do Francie na Azurové pobřeží. V 90.letech jsem byla ve Francii hodněkrát, ale ne takto pobytově u moře. Zajímá mě, jestli lze najít CK, která nabízí pobyt ve Francii v hotelu a ne např. v Port Grimaud. Vím, že to určitě vychází dráž než okolní Itálie či Španělsko,a nevím, jestli je tedy jediná možnost zařídit si cestu ať již autobusem či letecky do Nice individuálně a rovněž si i najít vhodný, cenově rozumný hotel v oblasti Antibes apod. Děkuji za případné tipy a zkušenosti. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu