A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

port grimaud

16.07.2012 13:02:46 | k.....k1
k.....k1
Dobrý den, jedeme v září do kempu v Port Grimaud, nemá někdo tip na nějaké levnější restaurace v okolí? Díky K.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
k.....k1 17.09.2012 11:25

Dobrý den, tak včera jsme se vrátili z kempu Les prairies de la mer. Měli jsem mobilhome od německé agentury Cote d Azur holidays. Byl čistý, dobře vybavený, s klimatizací - ta je důležitá. Každý druhý den jsme jeli na nějaký výlet. Saint Tropez, Grimaud, kaňon Verdon s městečkem Moustiers-Sainte-Marie - to byl asi největší zážitek. Vařili jsme si většinou sami z potravin koupených z 2km vzdáleného supermarketu. Občas jsme se najedli v fastfoodu v kempu, tam to bylo za přijatelné ceny. Půjčovny kol jsem si nevšiml, ale nevím. Takže super dovolená za rozumné peníze. Kdo se tam chystá a nevadí mu ubytování v kempu bude určitě spokojený. Karel

• Anonym (9)
  • ssstrain
  • Anonym (4)
Barbora
11.09.2012 11:14 89.190.90.***
půjčení kol  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je v kempu možnost půjčení kol?? Díky za odpověď. Barbora

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
puntik 06.09.2012 09:00
Re: port grimaud  

Dobrý den,
o ubytování v kempu je na portálu celá řada diskuzí, byli jsme tam v červnu, mobilhome jsem zamluvila v kempu přímo a dali nám dokonce lepší, než jsme si zaplatili. Byl naprosto perfektní, právě tak jako všechny ostatní mobilhomy, které patří cizím cestovkám až na ty od SIMU - jsou nejstarší, nejošklivější a na nejhorším místě, v řadě až téměř u příjezdu do kempu. Předpokládám, že cesta v září bude podobná jako v červnu - silnice je vytížená, ale provoz celkem plynulý. Hezkou dovolenou

• Anonym (9)
k.....k1 04.09.2012 10:51

Dobrý den, děkuji za užitečné informace. O ubytování cestovky SIM jsem už něco slyšel, tak jsem pro jistotu objednal mobilhome od německé společnosti, snad to bude lepší. Jeli jste celou cestu po dálnici? Chtěli bychom jet od Monaca podél moře (po staré), akorát nevím, jaký tam bude přes den v září provoz. Ještě jednou díky. Karel

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jana
03.09.2012 20:09 78.156.49.***

dobrý večer, tak včera jsme se vrátili z kempu z port grimaud. Je to tam moc hezké, St Tropez je krásné, jeli jsme tam výletní lodí, stálo nás to necelých 30 euro pro dva dospělé a jedné dítě, jízdenka byla i zpáteční, koupili jsme to v přístavu v Port Grimaud, pluli jsme tam v úterý, jsou tam trhy, ale nejlevnější trhy jsou v St. Maxime, tam jsou v pátek, je to tam tak o půlku levnější, ale jsou samozřejmě menší a zaparkujete u Carrefouru. Jinak trhy jsou každý den v jiném městě.Půjčovna šlapadel a vodních skútrů a lodí je hrozně drahá, šlapadlo na hodinu 35 Euro. Doporučuji jezdit na větší nákupy potravin do Lídlu, je necelých 6 km od kempu a jezděte raději nakupovat ráno, protože kolem páte jsou ve městě hrozné zácpy, jednou jsem to jela skoro třičtvrtě hodiny. Pečivo čerstvé mají výborné v kempu, ale z druhé strany, než kterou přijede. Jídlo se dá opravdu levně nakoupit v tom Lídlu a uvidíte ho po levé straně až budete přijíždět a oblečení je o něco dražší, ale mají ho tam krásné. Jinak ubytování stálo za :-)prd, byli jsme svým autem, ale zaplatili jsme si to u Čedoku a zprostředkovatel je v kempu SIM s.r.o., asi jsme zhýčkaní, ale mobilhom byl strašně opotřebovaný a neudržovaný, ostatní cizinci, Francouzi, Italové, Němci, měli lepší a nové Mobilhomy.Pláž se mi líbila, čistá a moře také, akorát vlny občas něco přinesly, a místama bylo moře dost studené. Doboručuji si v kempu zajít na kebab v tortile je moc dobrý a stojí jen 6,50 Euro a porce pro nás byla dost velká, nevím jací jste jedlíci, ale já i můj muž jsme měli jeden na půl a náš prcek si dal kuřecí nugety v tortile, pak doporučuji navštívit českou restauraci, vaří tam také moc dobře a levně cca 8 euro za večeři, ale je nutné si dojít objednat den předem. Jinak kdybyste se chtěl ještě na něco zeptat stačí napsat. A přeji krásnou dovolenou

puntik 18.08.2012 11:30

Moře u kempu je celkem čisté, občas, když jsou vlny, tak samonřejmě něco přinesou. Pokud zajdete na méně obsazenou pláž směrem od kempu k Port Grimaud, tam je moře čistější. Skutečně krásné moře je u pláže Pampellone /cca 8 km od Port Grimaud/. Kolik stojí šlapadla v kempu nevím, půjčovali jsme si je pouze na výletě v kaňonu Verdon a tam stály 13,- EUR na hodinu.

• Anonym (18)
Jana
17.08.2012 20:06 78.156.49.***

:-) Moc děkuji za odpověď, jestli ještě mohu chci se jen zeptat jestli nevíte kolik stojí šlapadla a zda je moře a pláže čisté.Děkuji Jana :-)

k.....k1 16.08.2012 14:05

Jestli Vás můžu poprosit, jak se vrátíte, napište nějaké aktuální informace z místa. Odjíždíme 6.9. Děkuji a hezkou dovolenou ! Karel :-)

• Anonym (20)
puntik 14.08.2012 08:24

Tak to vám upřímně závidím, hned bych se tam vrátila!
V supermarketech je samozřejmě dráž než u nás, ale není to zase nijak šílené, dá se tam slušně nakoupit, rozhodně je to srovnatelné např. s Německem nebo Rakouskem.V supermarketu v kempu je celkem slušný výběr všeho, u sýrů a salámů můžete volit levnější i dražší /kvalitnější/ druhy. Pouze ovoce a zelenina nebyly nic moc, většinou jsme se nakoupili u prodejců u hlavní silnice kousek od kempu směrem na Saint Tropez.Grill jsme si objednali na recepci a personál nám ho dovezl přímo na terasu mobilhomu a zapojil ho. Měli jsme ho na 3 dny, třeti den si pro něj přijeli, zaplatili jsme přímo jim, stál 8,-EUR na den. Je plynový, jiný nepůjčují.

jana
13.08.2012 19:25 78.156.49.***

Tak to je paráda, jedeme příští týden v pátek vyjíždíme, a udělali jste mi radost s tím co jste mi napsali, jestli mohu chci se jen zeptat zda je tam v supermarketech tak draho, jak všichni tvrdí. A ten gril jste si půjčili přímo v kempu na recepci.Děkuji Jana :-) :-) :-)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu