A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Poznávací zájezd s koupáním v moři

19.06.2015 08:43:21 | da.sa.sa
da.sa.sa
Dobrý den,

prosím nemáte někdo zkušenosti nebo nějaký tip na poznávací zájezd s koupáním?? Nejlépe Francie nebo Itálie.. Tak na 2 noci, ale aby tam byla i možnost koupání. Našla jsem takovou nabídku u cestovky QUALITY TRAVEL, ale na tu jsem zase četla dost děsivé recenze... Budu ráda za každý Váš postřeh nebo zkušenost.

Předem děkuji!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Míša
19.06.2015 10:43 89.24.159.***
Re: Poznávací zájezd s koupáním v moři  

Dobrý den,
osobně jsem byla s CK WISNAR na zájezdu Azurové pobřeží s koupáním. Zájezd byl na 5 dní, 2 noci ve Formuli a vše bylo dobře zorganizováno. Za 3 pobytové dny jsme stihli města Nice, Cannes, Saint-Tropez a Éze. Také jsme byli v Monaku a na ostrově Porquerolles. Vždy byl nějaký úvod či krátká procházka s průvodcem a poté osobní volno, kdy člověk mohl vyrazit k moři či podle vlastních plánů.

Evelína 19.06.2015 10:37
Re: Poznávací zájezd s koupáním v moři  
da.sa.sa 19.06.2015 08:43
Poznávací zájezd s koupáním v moři  

Dobrý den,

prosím nemáte někdo zkušenosti nebo nějaký tip na poznávací zájezd s koupáním?? Nejlépe Francie nebo Itálie.. Tak na 2 noci, ale aby tam byla i možnost koupání. Našla jsem takovou nabídku u cestovky QUALITY TRAVEL, ale na tu jsem zase četla dost děsivé recenze... Budu ráda za každý Váš postřeh nebo zkušenost.

Předem děkuji!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu