A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

práce ve francii

30.01.2009 09:31:47 | barbara87honey
barbara87honey
krásný den všem, chtěla bych sezeptat, jestli někdo nemá náhodou zkušenost s prací ve francii...chtěla bych se tam v nejbližší chvíli odstěhovat za manželem..děkuju moc...papa bára
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.10.2017 02:35 212.20.107.***
Re: Práce ve francii  

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!
Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích?
Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj.
Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!

Neregistrovaný uživatel
27.06.2017 15:37 41.66.202.***
Re: Práce ve francii  

Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku z MAY FIELD FINANCE, Jmenuji se julie anderson, jsem ze sjednoceného státu, jsem tady, abych svědčil o tom, jak jsem dostal svůj úvěr od MAY FIELD FINANCE COMPANY poté, co spousta falešných věřitelů popře mi příležitost získat Půjčit sem v tomto fóru. Pomohl mi a mé rodině s půjčkou 70 000 EUR. Poté, co jsem ztratil 700 euro podvodníkům. MŮŽE MÍT ŘEDITEL FINANČNÍ SPOLEČNOSTI FIELD FINANCE Pán PIUS mě ujistí, že mi pomůže, zpočátku jsem odmítl uvěřit, až se nakonec setká s jeho slibem. Pokud potřebujete skutečný úvěr jako naléhavý, chcete kontaktovat MAY FIELD FINANCE COMPANY prostřednictvím jeho e-mailu (santacruz67@mail.ru

Neregistrovaný uživatel
27.03.2017 01:42 89.24.242.***
Práce ve Francii 2017  

Dobrý den,

sháním letní brigádu pro dva na jihu Francie, nejlépe Cote d'Azur. Francouzsky se na běžné úrovni bez problémů domluvíme. Pište mi prosím na mail h.drdlova@seznam.cz.

Předem děkuju za reakce.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2016 10:55 78.108.155.***
Re: práce ve francii  

Dobrý den, jen se chci zeptat...na 2016 a 2017 ,nějaké dvě místa na pomocné práce na azurovém pobřeží byste neměla? Děkuji. Případné nabídky na mail: martina.chribkova@volny.cz

Neregistrovaný uživatel
15.06.2016 20:46 84.159.127.***
GARANTUJEME 60 0000 TYDNE  

Zavedený luxusní privát v Německu (Mnichov) na TOP adrese hledá příjemné slečny a děvčata od 21 let jako společnice.
NABÍZÍME: příjemné čisté a bezpečné prostředí, super kolektiv děvčat, korektní vedení. Dále nabízíme soukromí, diskrétnost a naprostou bezpečnost. Pracujete v příjemné a uvolněné atmosféře a hlavně prace pouze s ochranou. Němčina není podmínkou, ale výhodou. Ubytovaní ve vlastním pokoji s vlastním zvonkem. Na pokoji: TV, DVD, RADIO, INTERNET W-LAN. Dále je k dispozici zcela vybavená kuchyňka, pračka a sušička, povlečení, prostěradla, ručníky. O přijemnou a pohodovou atmosféru se stara telefonistka ( haus dama ).
ZDARMA: zařídíme potřebné pracovní dokumenty, profi fotky, reklamu, kondomy, ubrousky atd... Vysoké výdělky
Extra příplatky Ti zůstávají celé!!!meil:privatnemecko24@seznam.cz

• Anonym (1)
Vera - VP 12.04.2016 09:31
Re: práce ve Francii u moře  

Dobry den preji.
Stranky fr. pracaku www.pole-emploi.fr
dale pak vyhledat stranky zabyvajici se nabidkami prace.

Nebo si primo najit stranky hotelu, kempu a ruznych ubytovacich zarizeni.

Neregistrovaný uživatel
03.04.2016 11:40 193.179.76.***
práce ve Francii u moře  

Přeji pěkné dopoledne všem,

zajímám se o práci ve Francii, recepční někde v kempu například. Jestli máte někdo tip nebo kontakt, prosím o přeposlání. Moc díky předem za odpověď. Hezký den :-)

• Anonym (1)
leetom 28.05.2015 11:08
hledám praci  

Ahoj všem s pritelkyni se chystáme do 14 dnů odjet do francie za práci a nejraději abychom tam zůstali natrvalo.nevíte někdo o něčem na jihu? Ja jsem řidič jezdil jsem s kamiónem a taky jsem dělal na stavebních strojích jako je bagr či nakladac,přítelkyně je servírka ale francousky neumíme,ale strach začít znovu nemáme.díky za info leoš.

magda
02.03.2015 15:57 90.182.248.***

Dobrý den, pokud někdo hledá brigádu ve Francii na azurovém pobřeží na léto 2015, tak můžete napsat na sezona2015@post.cz a dozvíte se další informace. Máme ještě volné místa na pozici číšník/servírka, kuchař/kuchařka, pomocná síla do kuchyně.

Martin
22.02.2015 23:51 78.235.36.***

Přeji Vám všem hodně štěstí ve Francii. Jsem na jihu Francie a i když práci mám, tak mám trochu jiný problém. Bojuju už třetím rokem s úřady, kde Vám klidně 4x do roka ''ztratí'' všechny dokumenty(L'assurance maladie-pojišťovna) a vy s tím nenaděláte nic.Už se mi také stalo, že arabský úředník se odmítal bavit s mojí přítelkyní, protože je to přece jen žena.Takhle to začíná vypadat na jihu.Jinak do začátku bych doporučil stránku www.jihfrancie.cz . S tím pánem(majitel stránky) jsem si psal a s hodně jeho zážitky se v rámci Jižní Francie víc než ztotožňuji ;-) . Ale zkusit se má všechno a na druhou stranu je pravda, že krajina Provence a moře nemají chybu ;-) .

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu