A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Provence

02.07.2008 12:15:26 | Anna :o)
Dobrý den. S kamarádkou vyrážíme začátkem srpna do Francie. Chceme se pár dní válet u moře někde v Provence a poznat trochu okolí a potom jet do Paříže (nejspíš z Marseille). Zajímalo by mě, jestli nevíte o nějakém levném ubytování blízko moře v lokalitě St. Tropez až Marseille. Netoužíme po turistech, ale po Francii. Klidně hostel nebo kemp. Vše co jsem zatím našla je trochu z ruky. Děkuji za příspěvky!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tomášš 05.07.2014 17:30
Re: Provence  

Mě se líbil týdenní okruh z Marseille kam jsme přiletěli přímo z Prahy s Air France, ubytování jsme brali po cestě buď v F1 nebo nějaké skromější hotýlky přes Booking.. Jinak TOP místa pro mě byly Avignon, Chteauneuf a městečka jako Gordes a Roussillon. O celém výletu jsem se rozepsal v průvodci - tak pokud se chystáte, může mrknout a inspirovat se http://fly4free.cz/pruvodce-francie-provence/
Jinak bych tam rád jel znovu dal by se tam strávit s přehledem i měsíc 8-)

• Anonym (4)
Petra Krausová
25.09.2010 15:15 212.11.123.***
Dotazník Provence  

Dobrý den, prosím všechny cestovatele, milovníky Francie i všechny ostatní o účast v průzkumu zjišťující povědomí lidí o regionu Provence a Azurové pobřeží, který je součástí mé BP. Děkuji!! ;-)
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vite-o-co-prichazite-provence-a-azurove-pobrezi/

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Petra Krausová
25.09.2010 15:12 212.11.123.***
RE: RE: knížka o Provence  

Dobrý den, prosím Vás o vyplnění dotazníku zjišťující povědomí lidí o regionu Provence a Azurové pobřeží.
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vite-o-co-prichazite-provence-a-azurove-pobrezi/
Děkuji! ;-)

• Anonym (15)
JarkaK
19.08.2010 22:00 89.24.7.***
RE: knížka o Provence  

V červenci jsem absolvovala poznávací zájezd do Provence.(Avignon,Orange,San Trope ,Marseille,Nance)K narozeninám,které jsem měla v srpnu,jsem dostala knížku Provence jako sen.Zrovna ji mám rozečtenou,takže pocity a zážitky z dovolené se mi jako by znásobily.Knížku vřele doporučuji.

• Anonym (3)
Orel103
24.06.2010 16:12 85.71.112.***
Batini  

Kousek od Tropez, asi deset km, (směrem na Ramatuelle) je po levé straně odbočka do olivového háje a za ním je farma Battini. Funguje jako camping. Nádherně laciný a venkovský.

• Anonym (15)
karel201 31.05.2010 14:52
knížka o Provence  

Zdravím všechny,
Nedávno vyšla nová knížka o Provence, taky se jmenuje Provence jako sen. Není to průvodce, ale příběh nějaké češky, která tam bydlí, možná i tak, že tam jsou i zajímavé info pro cestovatele.
Pěknou cetu na jih

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Alena I.
04.01.2010 12:32 194.213.42.***
RE: Provence  

Mobilhomy v Port Grimaud. Alena

• Anonym (2)
VerčaN 19.08.2009 14:37
Provence  

Ahoj všichni, koukám pěkně staré téma, ale snad se někdo najde kdo poradí - odpoví na obdobnou otázku co měla Anna, rádi bychom vyrazili do Provence - nemáte někdo tip na CK, ubytování atp. Předem mockrát děkuju. Mějte se krásně a užívejte léta V

• Anonym (5)
Marie9 17.10.2008 08:05
RE: letenky  

Ahoj! V tomto ročním období tam nízkonákladové společnosti nelétají. Hledala jsem v Královně letenek a můžeš letět s ČSA za 9 tisíc zpáteční. Let trvá 2 hodiny a je přímý.

• Anonym (1)
MonulinkaK 09.09.2008 17:50
letenky  

Dobrý den, mám v Marseille kamaráda a před Vánoci se za ním chystám.... Může mi někdo poraditod jaké letecké společnosti je nejlepší letět, kdo má nejlevnější letenky? Hlavně chci přímý let, ty s přestupem jsem koukala to je cesta na pět i více hodin... Budu vděčná za každou radu... Díky..

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu