A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Provence - Levandule

29.07.2014 00:25:22 | Enn
Enn
Zajimalo by mne, v kterem obdobi nejvice kvete a voni levandule v Provence. A vlastne i do kdy. Dekuji za odpovedi, kdo vite..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
vinhifi1 26.07.2017 11:04
Re: Provence - Levandule  

my jsme byli v Provance -Aix vr vlastní režiii a pořadli jsme vylety do hvězdice, takže Camargue, St Tropes. Victoire, Toulon,Arles Avignon Ventoux, Luberon Point du garde, Zvonokosy pohoři Alpiles, Baux, St. remi - Levandule právě rozkvétala. Vše autem.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
01.03.2017 20:48 88.102.202.***

A kolik to stojí na osobu? Info prosím na krcmarova.tonka@seznam.cz. Jestli můžete i celou internetovou adresu odkazů. Děkuji Krčmařová

Oliver25 06.08.2014 12:46

Bohužel levanduli v Provence zastihneš pouze v první polovině července. Je to opravdu nádherný zážitek. Jestli tu mohu doporučit, neberte to prosím jako reklamu, tak www.*****.cz v ono období pořádají zájezd na 8 dní do oné provoněné oblasti. Konrétně se jedná o tento http://www.*****.cz/zajezd/to-nejkrasnejsi-z-provence-azurove-pobrezi-autobusem/23073/ zájezd,... Nedávno jsme se vrátili a mohu opravdu jen doporučit :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Martina
29.07.2014 16:28 78.125.171.***

No v září to bude bez levandule, ale taky bez davů turistů a počasí furt super. Za mě doporučuji všemi 10 !

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Enn 29.07.2014 10:59

Moc dekuji za rychle info. To tedy placu, kdyz uz se odvazi ve furach.. :) Planovala jsem poznav. zajezd Provence, ale volny termin uz jen 2. 9. Tak nevim, bez tech fialkovych policek ...:(

Martina
29.07.2014 10:44 78.125.171.***

Právě probíhá sklizeň, zrovna včera jsem projížděla kolem Verdonu a jeli jsme za traktorem co měl plnou fůru levandule, ta vůně co se za ním táhla :)

• Anonym (1)
Lucie
29.07.2014 07:26 109.81.57.***

Byli jsme v Provance prvních 14 dní v červenci a levandule byla všude, za pár let jsme se tam vrátili na přelomu srpna a září a vše sklizené.

Enn 29.07.2014 00:25
Provence - Levandule  

Zajimalo by mne, v kterem obdobi nejvice kvete a voni levandule v Provence. A vlastne i do kdy. Dekuji za odpovedi, kdo vite..

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu