A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Půjčení auta

13.03.2007 12:25:21 | Petr
Ahoj,

chci se zeptat jak je to s půjčením auta na Korsice? Je výhodnější si to půjčit na pevnině a pak dojed na Korsiku trajektem nebo se vyplatí si ho nakonec půjčit až na Korsice. Slyšel jsem totiž, že půjčení auta je tam docela drahá. Jinak by mě také zajímalo jestli mi půjčí auto, když mi ještě není 21 let?

Dík za pomoc
Petr
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
galla
08.07.2009 12:09 81.90.243.***
RE: Půjčení auta  

Ahoj, v září jedu na Korsicu a mám auto zarezervované už v Nice kam přiletím, a to z jednohduchého důvodu - trajekt jede až po obědě a v Bastii budu navečer kde už autopůjčovny mají zavřeno. Cenově to je hodně podobné. Co se týká věku tak záleží na podmínkách jednotlivých autopůjčoven - cenově lepší je si to dohodnout rovnou, né přes CK. A systém Amadeus je pouze pro Ck a agentury(jak se pán i uvádí). Soukromá osoba se k němu normálně nedostane. Držím palce.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Jan Štilec
08.03.2009 21:51 62.245.88.***
Pujceni  

Resim stejny problem, jedu na Korsiku v zari na 14 dni. Jako profik co dela do cestovniho ruchu 15let si dovolim tvrdit, ze podstatny rozdil neni. Protro si pujcuji auta rovnou na KOrsice. Ceny jsem srovnal u ruznych rent car spolecnosti. Nakonec jsem si udelal rezervaci pred globalni distribucni system Amadeus, ktery pouzivam hlavne na letenky. V pripade potreby poradim vic.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Petr
13.03.2007 11:25 146.102.50.***
Půjčení auta  

Ahoj,

chci se zeptat jak je to s půjčením auta na Korsice? Je výhodnější si to půjčit na pevnině a pak dojed na Korsiku trajektem nebo se vyplatí si ho nakonec půjčit až na Korsice. Slyšel jsem totiž, že půjčení auta je tam docela drahá. Jinak by mě také zajímalo jestli mi půjčí auto, když mi ještě není 21 let?

Dík za pomoc
Petr

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu