A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Saint Tropez

09.11.2010 20:32:41 | protestni
protestni
Zdravím :) Mám na Vás pár dotázků...přítel chce v září vyrazit ještě s pár známými (i semnou samozřejmě) do Saint Tropez na motorkách..jaké je tam v tuto dobu počasí, aby jsme nebyli furt durch..v jaké cenové relaci se tam dá sehnat hotel alespoň se snídaní? Jaké je tam moře a pláže? Nikdy jsem se o Francii nezajímala, tak vůbec netuším..moc se mi tam nechce, tak snad budu převapená..Díky moc za odpovědi :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
rodrigo
27.03.2014 06:14 82.209.18.***
Re: Saint Tropez  

Co se ubytování týká doporučuju se kontaktovat na místí "národní výbor" v Tropez.Mají katalog-každoročně obnovený od místňáků co pronajímají sve byty a rezidence.Absolutně nejlevnější a nejkrásnější místa ve městě.Katalog je k mámí v přístavu v informačním centru.

• Anonym (1)
Antonín
28.12.2010 21:19 90.183.103.***
RE: Saint Tropez  

Dobrý den. Je to tam samej četnik.
Ahoj

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kordulka 17.11.2010 18:51
Bazén v naší residenci  

Studio v residenci s myčkou,lednicí,sporákem,nádobím,televizí,koupelnou,WC,velkým balkonem s posezením,pojištěním stál pro tři lidi v září 9000 kč. :-)
Součástí residence jsou dva bazény,tenisové kurty,parkoviště.
Letěla jsem z Vídně do Nice.Letenka stála 3300 kč.Zpáteční doprava z Prahy do Vídně za 920 kč.Zpáteční jízdenka z Nice(letiště )do Antibes 15 euro.
Autobusová doprava - Ticket Azur za 1 euro.To znamená,že jste mohla jet za 1 euro z centra Nice až do Cannes.
Týden na Cote d´azur na jednu osobu 3000+3300+920+375=7595 kč.
Samozřejmě plus jídlo a útratu.

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
kordulka 17.11.2010 18:41
Pláž na předměstí Antibes .  

Oblázková pláž od Itálie do Antibes. :-)

kordulka 17.11.2010 18:39
Pláž a moře v Cannes  

Taková je pláž v Cannes. :-)

• Anonym (4)
d.rehacek 16.11.2010 18:13
Saint Tropez  

Tak nevím,kde jsi všude byla,ale jsem si jistý,že Francii budeš velmi mile překvapená.Já můžu jen potvrdit slova Kordulky a dodám,že my byli ubytování v městě Frejus a přišlo nás to na cca 15000kč pro 2 dospělé a 1 dítě v sezoně.S počasím bych si nelámal hlavu.Pláže jsou vesměs písčité s pozvolným vstupem,akorát jak psala Kordulka na počátku Francie a místy v Nice jsou oblázkové.

• Anonym (5)
  • Anonym (23)
kordulka 10.11.2010 23:35
Saint Tropez  

Září je určené k pobytovo-poznávací dovolené na Cote d´azur. ;-)
Já jsem bydlela na předměstí Antibes La Fontonne.Měla jsem kliku na počasí a tak jsem si vychutnala koupání v moři i v bazénu naší residence.
Když jsme se vydali na výlet do Saint Tropez,tak nám sluníčko ukázalo záda.
Ceny jsou v září příznivé.
Pokud budete jezdit na motorce,tak můžete měnit ubytování dle vašeho směru jízdy.
Při příjezdu z Itálie vás uvítá Menton,zde si budete připadat jako v Itálii.Pláž je zde oblázková,moře čisté.Následovat bude Monaco- zde jsou ceny vysoké.V Nice se můžete ubytovat.Také ve vesničce Biot se dá sehnat vhodné ubytování.Antibes poskytuje ubytování v residencích.Já jsem bydlela v Residenci Le Parc Velusine.Měla jsem studio,kde byla lednička,myčka,základní nádobí,koupelna,WC,vysavač,TV,prostorný balkon.Využít jsem mohla také bazénu,který byl obklopen palmovou zahradou.Byla jsem velmi spokojená s ubytováním.
Následovovat bude dražší lokace a to Cannes.Cannes je krásné město.Je zde úžasný přístav,ale také ceny vysoké.Z Cannes jezdí pravidelně loď do Saint Tropez.Zpáteční lístek stojí 41 euro na osobu.Doba jízdy je 1 h 15 minut.Na lodi hrají francouzské songy a je tam milá atmosféra.
Saint tropez je milá rybářská vesnička.
Cenově výhodné je také ubytování u Hyers nebo Frejus.
Doporučuji vhodnou residenci,jelikož ubytování v kempu či mobilhomu je příšerné.Cena residence je skoro stejná nebo nepatrně vyšší. :-)
Jinak se mrkni na mé fotogalerie z Antibes,Cannes a Saint Tropez pro vizuální představu.
Bon voyages.

• Anonym (7)
  • Anonym (25)
divílek
10.11.2010 22:45 85.160.68.***
RE: Saint Tropez  

Zbytečně zakládáš toto téma, podívej se na diskuzní téma "Francouzská riviéra v září", které je o pár řádků níž :-P . Další témata "k věci" jsou "Nice a okolí" a "Provence". :-D

• Anonym (6)
  • Anonym (1)
protestni 09.11.2010 19:32
Saint Tropez  

Zdravím :) Mám na Vás pár dotázků...přítel chce v září vyrazit ještě s pár známými (i semnou samozřejmě) do Saint Tropez na motorkách..jaké je tam v tuto dobu počasí, aby jsme nebyli furt durch..v jaké cenové relaci se tam dá sehnat hotel alespoň se snídaní? Jaké je tam moře a pláže? Nikdy jsem se o Francii nezajímala, tak vůbec netuším..moc se mi tam nechce, tak snad budu převapená..Díky moc za odpovědi :)

• Anonym (27)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu