A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Štrasburk

15.02.2011 22:57:41 | turista 1
Dostanete-li se do Štrasburku, lze také doporučit výlet vlakem do města Colmar, což je půl hodiny rychlíkem na jihozápad z hlavního nádraží(66km daleko). Nebudete litovat. Je tam gotická katedrála, Muzeum Linden, dále tzv. Malá Francie, což jsou zmenšeniny slavných staveb ve Francii umístěné kolem plavebního kanálu, budova divadla, židovská synagóga, moc pěkná stará vodárenská věž, stylové restaurace a podobně.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jaca 16.02.2011 00:17
RE: Štrasburk  

COLMAR - vrele doporucuji, pred nekolika lety jsem u Colmaru pichla kolo u auta a volala moji pojistovnu ve Spanelsku - mam asistenci na silnici - takze jsem stravila neplanovane 6 hodin v Colmaru - moooooooc pekny mesto, navstivila jsem katedralu a prosla mestske parky a stary stred mesta. I pres pichnite kolo to byl prima den a odvezla jsem si na mesto prima vzpominky. Skoda, ze fura lidi se zajima jen o Pariz a Rivieru. Francie ma tolik krasnych koutu....
peknou dovolenou vsem turistum

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
turista 1
15.02.2011 22:57 195.113.135.***
Štrasburk  

Dostanete-li se do Štrasburku, lze také doporučit výlet vlakem do města Colmar, což je půl hodiny rychlíkem na jihozápad z hlavního nádraží(66km daleko). Nebudete litovat. Je tam gotická katedrála, Muzeum Linden, dále tzv. Malá Francie, což jsou zmenšeniny slavných staveb ve Francii umístěné kolem plavebního kanálu, budova divadla, židovská synagóga, moc pěkná stará vodárenská věž, stylové restaurace a podobně.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu