A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Studium francouzštiny ve Francii

21.10.2008 20:46:21 | vejča
Jsem ve Francii - Tours, potřebuju udělat zkoušku Delf a1, abych mohla pracovat, dali mi kontakt pouze na jeden institut a soukromou školu kde jsou šílené pálky za kurzy. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se studiem ve Francii, slyšela jsem, že jsou taky nějaké organizace, které pořádají kurzy pro cizince za normální ceny. Kdyby jste nědo měl s tímto zkušenost, budu vděčná za cokoli, nebo info na nějakou internetovou stránku. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vejča
21.10.2008 19:46 90.20.68.***
Studium francouzštiny ve Francii  

Jsem ve Francii - Tours, potřebuju udělat zkoušku Delf a1, abych mohla pracovat, dali mi kontakt pouze na jeden institut a soukromou školu kde jsou šílené pálky za kurzy. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se studiem ve Francii, slyšela jsem, že jsou taky nějaké organizace, které pořádají kurzy pro cizince za normální ceny. Kdyby jste nědo měl s tímto zkušenost, budu vděčná za cokoli, nebo info na nějakou internetovou stránku. Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu