A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

teplota more

23.06.2009 10:55:18 | neli1234
Ahoj, muzete prosim nekdo napsat, jakou mate zkusenost s teplotou more v Nice v cervenci nebo srpnu? (srovnani s jinou destinaci je vitano:-)). mame obavy jestli tam nebude studene more, jestli nemame jet radsi jinam. Moc diky:-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.09.2016 04:24 46.135.116.***
Letos jme stravily dovolenou v saint tropez v pulce června na plaži pampelonne voda krasně čista prv  

:-)

Neregistrovaný uživatel
24.09.2015 11:07 147.230.27.***
Teplota moře a vítr  

Dobrý den, jezdíme s partou autobusem do Francie 8 let druhý týden v září. Jednou jsme byli v Normandii, zima, v noci dokonce vichřice, moře jako led, ale s ohledem na to, že jsme se vozili po okolí a prohlíželi si muzea a památky, byla spokojenost. Jinak jezdíme na jih, střídáme místa. Zkušenost, většinou velký vítr, např. letos v Narbonne Plage se dalo u moře vydržet tři dny z deseti, díky zvířenému písku. Teplo bylo přiměřené, 22-27 st. První dny byly velké vlny a zákaz. Voda 22 st. Loni v Antibes to bylo podobné, koupat jsme se jeli na uzavřenou krytou pláž asi 50 km východně. Rok před tím v Cap d Agde- velký vítr, vlny, téměř nemožno se koupat, voda studená. Nejlépe jsme dopadli před lety v Port Grimaud, je to tam dost kryté, voda teplá a chytli jsme týden bez větru.
Proto v tuto dobu pro Frantíky sezona končí a jezdí tam jen klientela. které to nevadí. Na severu u Bordeaux v Atlantiku je studená voda, teď mně kolega napsal kolem 20 st., ale ráno 6 st. vzduch a vítr, v poledne 20 st. a vítr.
V Nice mně vadila kamenitá pláž, okamžitě jsem si rozříznul nohu, na písčité bylo plno. Ale moře bylo teplé, v půli srpna ideální. Ovšem změny teploty jsou nenadálé, v Cannes jeden den voda kafe, v noci vítr, vlny a ve vodě nevydržel ani největší otrlík.

Neregistrovaný uživatel
06.10.2011 12:37 158.195.63.***
Re: teplota more  

Zdravim Vás,ja som sa kúpal na Cote d Opal,bolo to špecifické,po kupeli mi bolo super,v brílach som sa hodil do vody,o par dni mi to vrazilo do hrudníka,nemohol som sa dobre hýbať,smerom nadol,ale tabletky to o par dni spravili,inak je tam super celý region
Majte sa krasne a vela pohody
Dušan z Bratislavy
gi.de@centrum.sk
voda mala 17 - 18 stup cel

• Anonym (1)
PEDERSEN
24.09.2009 12:02 90.179.137.***
Teplota moře  

Čerstvá zkušenost z Grimaud,začátkem září tam zafoukalo a během 2 dní spadla teplota moře z 23 na 14. A přitom v okolí byla voda stále teplá.

• Anonym (2)
sparkie 13.08.2009 00:03
RE: RE: teplota more  

V Nice jsem byla minulý týden a teplotu moře bych popsala jako osvěžující, tedy spíš chladivé než nějak teplé, což ale
v tom vedru bylo příjemné. Můžu to srovnat s Mallorkou, kde je moře o dost teplejší a myslím že i na Costa Brava bývá poněkud teplejší.

• Anonym (3)
VasekR
07.08.2009 19:48 90.178.197.***
RE: teplota more  

Ahoj, ve Francii u moře jsme byli 4x v různých termínech července a srpna, i když o něco dál než Nice (Cap d Agde). Když nefouká vítr, vyleze teplota na 23-24, ale zažili jsme taky vítr a 19, normálka je 21-22, v Nice bývá o stupeň víc. Pro jistotu máme vždy ubyt. s bazénem. Pokud chcete jet i po památkách Francii doporučuju, vždycky a všude se něco najde. My jezdíme na dva týdny, týden pobytu v Capu a týden po Francii nebo Švýc. Alpy. Úžasná je Bretaň a Atlantik, ale jen pro otužilce.

• Anonym (2)
anonym546
03.08.2009 16:21 193.222.130.***
teplota moří  

zdravím, tady najdeš teplotu moří - je to dole vpravo - pod předpovědí počasí. je to aktuální v dané oblasti.
http://www.studiografix.cz/cestovani/clanky-o-pocasi

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
EvaK
02.08.2009 21:14 78.102.173.***
Teplota moře  

Na Francouzské riviéře jsme byli od 18. 7. do 25. 7. letošního roku. První dva dny bylo moře studené skoro jako v Norsku. Já vlezu do všeho, tedy jsem vlezla do moře i v tom Norsku. Pak už byla teplota vody normální, tj. 21 - 22 st. Je to samozřejmě odhad. Nejlepší a nejčistší moře je v Monaku.

• Anonym (4)
  • Anonym (10)
Marta23
02.08.2009 16:57 212.24.155.***
Nice X Palmová riviera  

Ahoj, loni jsem byla v Nice v první polovině července a moře bylo moc příjemné (a to jsem věčně zmrzlý typ stěžující si uplně na všechno...). Předloni v Itálii na Palmové riviéře taky v červenci jsme se odpoledne už ani nechodili koupat, jak to bylo horký. V srpnu je prý moře v Nice nejteplejší, ale ten červenec byl fajn.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
BERUSSKA 05.07.2009 09:39
Odpověď pro Neli1234  

Ahojky, právě jsem se vrátila z Nice...
No teplé moře vypadá jinak, ale dá se to zvládnout... nevím přesně kolik mělo stupňů, myslím si tak kolem 22. Jelikož jsme jezdili po pobřeží až k Saint Tropez tak nejteplejší moře bylo v Antibes( je tam celkem dost mělko a proto je to tam vyhřáté) no a pak v Saint Tropez (je to vlastně záliv). ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu