A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Versailles 2008 (vesnička Marie-Antoinetty)

30.11.-0001 00:00:00 | Via
Via
Ráda vkládám komentář jako první a počítám, že určitě ne poslední. Obrázky jsou krásné, jeden záběr hezčí než druhý, a ta pohoda z nich jen vyzařuje. Fotíš vážně moc dobře, ale to už se opakuji...těším se na další :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
iveta.s 25.10.2008 12:27

Krásné fotky :-P Škoda, že o tomto nádherném místě ví málokdo. Sama jsem ho objevila až při 3 návštěvě.Bohužel se mi fotky ztratily. Díky za tyto. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zuzka123 16.09.2008 11:37

Krásne romantické miesto.

• Anonym (3)
slávka 18.07.2008 14:13

Moc hezké fotky. :-D Musím souhlasit s Ari, taky jsme byli ve Versailles v základní části zámku, kam cestovky nejvíc vodí turisty a je to škoda, že jsme se nemohli z časových důvodů podívat i dál. :-( Ale Versailles je příliš rozsáhlé na to, aby se všechno dalo prohlédnout najednou. Tak snad se zadaří příště, určitě to stojí za to. ;-)

• Anonym (4)
Via 29.05.2008 03:03

Jsem ráda, že se vám tato fotogalerie líbí :-D , v říjnu přidám další méně známý, ale kouzelný koutek z okolí Paříže - zámek a městečko Fontainebleau. ;-)

• Anonym (5)
Ari 22.05.2008 13:08

Jé tam je to hezké, my jsme ve versailles neměli moc času a do tohoto koutku jsme se nedostali, je to fakt parádní, díky za sdílnost! ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
adalim 20.05.2008 18:58

Vydařená reportáž.Díky :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (11)
giagiá 16.05.2008 12:48

Ráda vkládám komentář jako první a počítám, že určitě ne poslední. Obrázky jsou krásné, jeden záběr hezčí než druhý, a ta pohoda z nich jen vyzařuje. Fotíš vážně moc dobře, ale to už se opakuji...těším se na další :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze