A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Vlaky z Beauvais/Paris

15.02.2010 23:06:12 | MichelleT
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,zdali nemá někdo zkušenosti s cestováním vlakem z letiště Beauvais do Paříže. Zajímala by mě cena vlaku. Vím, že je třeba z letiště se dostat do města Beauvais a od tam z vlakového nádraží vlakem do Paříže, jen jsem nemohla nikde najít ceny :-(
Díky za info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
MichelleT
16.02.2010 15:48 77.78.113.***
RE: RE: Vlaky z Beauvais/Paris  

díky moc :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
nemesis
16.02.2010 01:01 85.160.126.***
RE: Vlaky z Beauvais/Paris  

Podívej se na www.voyages-sncf.com/billet-train/resultats?hid=17G4. Vlak z Beauvais do Paříže (Gare du Nord) stojí buď 12,40 nebo 13,50 eur jednosměrně. :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
MichelleT
15.02.2010 23:06 77.78.113.***
Vlaky z Beauvais/Paris  

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,zdali nemá někdo zkušenosti s cestováním vlakem z letiště Beauvais do Paříže. Zajímala by mě cena vlaku. Vím, že je třeba z letiště se dostat do města Beauvais a od tam z vlakového nádraží vlakem do Paříže, jen jsem nemohla nikde najít ceny :-(
Díky za info

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu