A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

WC v Paříži

04.05.2009 09:59:56 | Alexcer
Alexcer
Ahoj všem.
Pročítám diskuse o Paříži a nikde jsem nenarazila na to, jak je to s WC v Paříži. Zdali jsou tam veřejné záchodky tak jako u nás? Někde jsem slyšela, že se dá jít do každé restaurace a zaplatit pak penízek za použití. Můžete prosím někdo napsat osobní zkušenost, moc by mi to pomohlo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.03.2017 11:18 81.19.4.***
Olivier
12.01.2014 14:26 188.165.224.***
Olivier  

Zde je interaktivní mapa volných veřejných toalet v Paříži:
http://paris-pissouze.com

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Hamulka
20.05.2009 14:19 193.179.102.***
WC v Paříži  

Neměli jsme s WC žádný problém. U všech památek a v muzeích všude zdarma (akorát může být fronta), naopak v obchodním centru, kde jsou u nás zdarma, jsme museli zaplatit 0,50.

• Anonym (9)
  • Anonym (1)
kamila02
04.05.2009 10:25 217.30.64.***
WC  

Skoro všude jsou WC zdarma (většinou u výstupu každého metra, a i poblíž všech památek...), takový ten automatický typ. Je to oválná betonová stavbička, zmáčkne se čudlík, otevře se to, použije se to... A pak se tomu musí nechat znovu zavřít dveře, ono se to celé samo umyje a zas se to dá použít. Hlavně tam nevlézt před automatickým úklidem:) - jednou v Normandii na pláži jsem coby neznalá východňárka do toho vlezla dřív a děsně mě to zlilo :D Naštěstí v plavkách....

A jinak jsou záchody vždy v příslušné památce, vždy zdarma.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Alexcer 04.05.2009 08:59
WC v Paříži  

Ahoj všem.
Pročítám diskuse o Paříži a nikde jsem nenarazila na to, jak je to s WC v Paříži. Zdali jsou tam veřejné záchodky tak jako u nás? Někde jsem slyšela, že se dá jít do každé restaurace a zaplatit pak penízek za použití. Můžete prosím někdo napsat osobní zkušenost, moc by mi to pomohlo.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu