A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Z Porte Maillot do BEAUVAIS

22.03.2010 02:15:09 | Via
Via
V diskuzi se často opakuje dotaz, jak stihnout brzký odjezd busu z Porte Maillot na letiště Beauvais (odjíždí kolem 5. hodiny ranní). Řešení se našlo ;-) , při výluce metra v nočních hodinách, je tato doprava nahrazena nočními busy, tzv. NOCTILIENY. Na místo odjezdu busu do Beauvais, t.j. Porte Maillot, se dostanete N11 (nahrazuje linku metra M1) - jede z Vincennes - SMĚR jízdy do PONT DE NEUILLY, zastávka PORTE MAILLOT - PALAIS DE CONGRÉS. V pondělí - pátek je v této stanici v 04,37 hodin, v sobotu a neděli jezdí od 04,00 - 05,00 každých 10 minut. Plán trasy je na www.ratp.info/orienter/noctilien_plans.php - zadáte N11. Čas odjezdu z jednotlivých zastávek najdete na www.ratp.info/horaire/fr/ratp/noctilien - opět zadáte N11 a označíte Tous les horaires de la ligne. 8-)
Druhou linkou je N24, jede ze stanice Chatelet směr BEZONS-GRAND CERF, na zastávce Porte Maillot - Palais de Congrés je v po-pá ve 4,52 hodin, v so-ne ve 4,56 hodin.
Doporučuji, z vlastní zkušenosti z cestování autobusy MHD v Paříži, obhlídnout "vaší" zastávku předem, abyste zvolili správný směr jízdy a ráno už šli najisto! :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nemesis
08.07.2010 18:13 85.160.121.***
RE: RE: Z Porte Maillot do BEAUVAIS  

Kristýna K.: Dívala jsem se na N11 (nevím, zda pojedeš tímto spojem, ale pro příklad...). Napřed je jízdní řád ve směru Chateau de Vincennes, což je na opačnou stranu, než potřebuješ. Sleduješ směr PONT DE NEUILLY. Nejdříve jsou odjezdy ve všední dny po-pá (lundi-vendredi), teprve potom so-ne (samedi-dimanche).

• Anonym (1)
Kristýna K.
07.07.2010 23:13 88.103.112.***

Už to mám, všechno v pořádku:D

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Kristýna K.
07.07.2010 23:05 88.103.112.***
RE: Z Porte Maillot do BEAUVAIS  

Bonjour,
díky za užitečný odkaz!

Zastávku odkud mám ráno jet do toho Porte Maillot jsem našla, ale tady v tom odkaze - http://www.ratp.info/horaire/fr/ratp/noctilien - je něco špatně, odjezdy se mi nezobrazily, francouzsky moc neumím, nevíte prosím co tam píšou?

(provedla jsem operaci "zadáte N11 a označíte Tous les horaires de la ligne.", ale nerozumím tomu, co se mi zobrazí potom...)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
nemesis
01.07.2010 19:50 85.160.107.***

RaTaTa: Právě jsem si všimla, že na jiném plánku trasy N151 - prázdninovém, je uvedena jen 1 zastávka - PORTE MAILLOT - RER C a je hned DRUHÁ. Raději se zeptej řidiče, abys nepřejel. Ti Francouzi mne fakt štvou, na stejných stránkách RATP najdete rozdílné údaje, kdo se v tom má vyznat?! :-x

RaTaTa
30.06.2010 08:12 213.155.225.***
RE: RE: RE: Z Porte Maillot do BEAUVAIS  

Diky moc!

nemesis
30.06.2010 03:41 85.160.104.***

RaTaTa: Nemusíš jet na zmiňované spoje. Ze zastávky ANVERS-Sacré-Coeur pojedeš okružním Noctilienem N02 (nesplést s N01, ten "krouží" v opačném směru ;-)). Pojedeš na GARE SAINT-LAZARE (8.zastávka, jestli nějakou nevynechá, sleduj to na plánku trasy v buse), tady přestoupíš na N151 (směr Gare de Mantes-la-Jolie) a na 3. zastávce vystoupíš (2. zastávka je také Porte Maillot, ale ty potřebuješ do Porte Maillot - PALAIS DES CONGRÉS).
Plánek přestupu si prohlédni na www.ratp.info/orienter/noctilien_plans.php. Do 2. "doplňovací" kolonky (Plan des grandes stations de correspondence) vyber Gare Saint-Lazare a trochu se zorientuj. Přijedeš na N02, odjedeš z N151. Na stejné stránce vlevo klikni na HORAIRES, potom NOCTILIEN a vyplň čísla tvých spojů. Zjistíš si časy odjezdů. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
RaTaTa
29.06.2010 19:22 213.155.251.***

Jak se prosim dostanu ze stanice metra Anvers pomoci NOCTILIENU na jiz zminovane spoje N11, nebo N24?
Bohuzel se mi to nepodarilo v jizdnim rade najit.
Kokretne je to cesta z perfect hostel paris zpet na letiste v BEAUVAIS.

• Anonym (1)
nemesis
08.06.2010 18:06 85.160.73.***

www.booking.com/hotel/fr/champerret-heliopolis.cs.html, blízko stanice M3 Porte de Champerret, cca 1 km od Porte Maillot, zajímavé LETNÍ CENY.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
patricie l
01.06.2010 23:30 94.113.9.***

ahoj,našli jste někdo nějaký dobrý hotelv blízkosti porte mailot?

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
nemesis
19.05.2010 23:40 85.160.72.***
RE: RE: RE: Z Porte Maillot do BEAUVAIS  

;-) :-? :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu