A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s poznáv.zájez. Paříž s CK Čedok

14.03.2008 15:22:59 | Charell
Máte někdo zkušenosti s 4,5 či 6-ti denními poznáv. zájezdy do Paříže s CK Čedok? Plánuji jako dárek manž. k naroz., trochu se ale obávám spokojenosti. Uvítám jakékoliv zkušennosti, pozit. i negat. Není program dost nahuštěný a tím prohlídky jednotl. památek dost uspěchané? Dále by mne zajímala spokojenost a kvalita s ubytov. ve 2hv. hotelech a kam nejlépe zajít na večeře. Ozvěte se proosím někdo, kdo již absolvoval tento zájezd nebo i od jiné CK. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Bernardovi
09.05.2013 12:18 80.188.113.***
Paříž- Neckermann  

Včera jsme se vrátili z Paříže a musím souhlasit s paní Irenou na 100%. Smekáme poklonu paní Iloně Svobodové a paní Jiřině Rodolphe. Jejich znalosti jsou obdivuhodné. Po celou dobu pobytu se nám všem paní Ilona Svobodová věnovala vždy opravdu perfektně. Ještě jednou moc děkujeme.

• Anonym (2)
Martin
13.04.2013 00:47 81.0.215.***
Prohlidka paříže  

Přes koho mám v paříží zařídit prohlídku paříže, u Eiffelovky jsem si všim že tam jsou dvě fronty jedna pro lidi které tam vozí cestovky a už mají vstupenky a druhá pro plebejce :o) a podobně to bude fungovat i u ostaních atrakcií.

Irena
10.04.2013 08:35 89.203.190.***
Eurovíken Paříž 2013- nezapomenulelné !!!!!!!  

Ráda bych vám všem doporučila eurovíken v Paříži s CK Neckerman. Před prár dny jsme se vrátili a byl to opravdu senzační zážitek. Naší průvodkyní byla Iveta Svobodová ,která ví o Paříži snad vše. Byla dokonalá a každému poradila co potřeboval. Vyráběla individuální plánky s restauracemi,zábavou i památkami. Vždy byla ochotná pomoci a ukázat nám z Paříže vše co je nezapomenutelné.Každý den byl nějaký program ale také možnost individuálně se podívat. Bylo to prima pro všechny. Také nám zorganizovala výlete do Versailes s průvodkyní paní Jiřinou Rodolphe - tímto když ji někdo uvidíte ji moc a moc pozdravujte - byl to neskutečný koncert co o zámku ví a nejen o něm - veliké díky paní Jiřinko. Ubytování bylo ve čtvrti La Defence v hotelu Renessance - hotel čistý,útulný snídaně chutné a personál milý. Pokud o Paříži uvažujete tak jedině s Ivetou a CK Neckrman.
Paříž se opravdu povedla. Všem doporučuji Irena :-)

• Anonym (1)
Honza
07.09.2012 10:34 178.255.168.***
Re: Paříž od A do Z  

Ten hotel neni zaclenen do site booking.com, to je podezrele... Ta lokace neni az tak spatna, i kdyz v tomto obvode jsou lepsi mista... Doporucuji k tipum v Parizi web od lidi, kteri ji opravdu znaji: http://www.paristep.com/

• Anonym (1)
MISS
06.09.2012 23:49 88.102.52.***
Re: Paříž od A do Z  

Dobrý večer,

za pár dní pojedu s Čedokem na poznávací zájezd Paříž od A do Z. Ubytováni je v hotelu Luxia,blízko Sacré Coeur. Na zmíněný hotel jsem si přečetla několik recenzí od r. 2008 - 2011, bohužel většina jich je dost negativních. Máte někdo s tímto hotelem vlastní zkušenost ? (aktuál. r. 2012) Děkuji.

• Anonym (11)
LadyXL
19.06.2012 16:29 89.24.182.***
Paříž od A do Z  

Byla jsem s Čedokem už před pár lety na zmíněném zájezdu. Zvolila jsem ho schválně,protože bylo ubytování u Sacré Coeur. Mohli jsme se tak snáz trhnout a zvolit individuální plán. Co mne zaskočilo, bylo to, že nás vysadili ráno v půl osmé u Champse Elysée a sraz s autobusem byl až v cca 17 hodin! Prý musí mít plánovanou přestávku, protože byli řidiči na cestě xx hodin. Že ale ty hodiny natahovali dlouhýma zastávkama, to už nikdo nebral v úvahu. V programu přitom původně byla okružní poznávací jízda. Holt to byla chůze... Tak jsme se hned trhli a díky tomu viděli Eifelovku, stihli hřbitov Pere Lachaise aj. věci. Ostatní chodili jak děti z mateř.školky téměř celý den za průvodkyní (nebyla nic moc). Utahaní a nevrlí, takoví byli navečer... Večer nás "nahnali" na vyjížďku po Seině. Protože paní průvodkyně spěchala, ukecala je tam a dostali jsme se na téměř odjíždějící loď... Hmm, byla přeplněná a my nic neviděli. Prostě, náš program byl lepší, ze zájezdu oceňuji ubytování ve středu Paříže, cenu zájezdu, jinak úroveň průvodkyně a řidičů (jak z Účastníků zájezdu!!) nic moc. Zkrátka, volte takový zájezd,kde si můžete případně zařídit vlastní program a se skupinou trávit nejnutnější dobu. A vyžádejte si od průvodce popis metra atd.!! Sami od sebe to nedělají.

• Anonym (15)
František
05.06.2012 09:57 81.30.236.***
Re: Paříž - královna turistiky  

Dobrý den, čtu že žijete ve Francii... Byl jsem snad 100x ve Francii a žel ani jednou v Paříži, což považuji za mezeru ve vzdělání. Rád bych výjezdem strávil 3-5 dnů včetně cesty letadlem - a hlavně tam něco opravdu viděl. Poradíte?
S díky FV ;-)

Blanka
03.06.2012 17:14 94.242.67.***
Re: Zkušenost s poznáv.zájez. Paříž s CK Čedok  

Dnes jsem se vrátila z pozn. zájezdu do Paříže s ČK ČEDOK. Byl to zájezd pro kolektivy náš známý dal dohromady dva autobusy lidí cena 4000,- na osobu. Zájezd byl na pět dní s cestou dvě noci se snídaní v hotelu Acadie na předměstí Paříže. Měli jsme pouze jedno nástupní místo, odjezd načas. Velice kvalitní a dochvilní řidiči. Přestávky dle plánu na slušných odpočívadlech. Průvodkyně slečna Natálie nadstandartně podávala informace. Program byl dle našich přání upraven takže jsme opravdu viděli vše co jsme chtěli, bylo dost osobního volna si to i užít. Celé tři dny v Paříži probíhali tak jak byly naplánovány časově bez problémů. Z mého pohledu super, byla jsem poprvé organizovaně protože sama jsem si na Paříž netroufla. Procestovala jsem solo Řím, Benátky, Veronu, Neapol, Sicilii, Sardinii a Irsko s přípravou víceméně bez problému.(vlakem, letadlem) Jediné co bych Čedoku vytkla je úroveň autobusu, myslím, že nebyly vhodné na tak dalekou cestu. Jsme s manželem vyšší postavy a bohužel noc jsem strávila na zadních sedadlech, která byla volná protože po sklonění sedadel před náma nebylo kam dát nohy. A to je důvod proč jsem autobusem jela poprvé a naposled.

• Anonym (9)
  • Anonym (1)
Monika
02.06.2012 15:46 89.102.184.***
Re: CK Neckermann  

Ahoj všichni, začátkem května jsme byli s CK Neckermann v Paříži. Skvělý zážitek! Průvodkyně Iveta Svobodová je báječná. Její úžasný erudovaný výklad je bezkonkurenční, ubytování (hotel Renaissance) super bomba, snídaně chutné a dostačující, blízko hotelu supermarket, metro, průvodkyně každý den ráno k dispozici, vše perfektně zorganizováno, žádný stres, pohoda, nádherná atmosféra Paříže, zkrátka jeďte do Paříže s touto CK a nebudete litovat!!!

hlista 20.10.2011 09:54
Re: Poukázka  

ahoj, před 2 týdny jsem byla v Moulin Rouge a jsem nadšená. Měli jsme to i s večeří.. Vstupenka stojí 99 Eur a s večeří to vyjde na 150 to nejlevnější menu. Jeli jsme individuálně, neměli jsme nic přes cestovku - letenky 2600, pronajatý byt 2500/4 noci/osoba (byli jsem 3). Belle epoque neznám, nemůžu posoudit, ale Moulin stojí opravdu za to.. Když máš večeři, sedíš blízko u podia, tzn. lepší místa.. Příští rok má představení po 13ti letech končit a bude nové.. Ale záleží, co od toho kdo čeká.. Já jsem vypustila Louvre a podobné památky a vsadila jsem na Moulin a vůbec toho nelituji.. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu