A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s poznáv.zájez. Paříž s CK Čedok

14.03.2008 15:22:59 | Charell
Máte někdo zkušenosti s 4,5 či 6-ti denními poznáv. zájezdy do Paříže s CK Čedok? Plánuji jako dárek manž. k naroz., trochu se ale obávám spokojenosti. Uvítám jakékoliv zkušennosti, pozit. i negat. Není program dost nahuštěný a tím prohlídky jednotl. památek dost uspěchané? Dále by mne zajímala spokojenost a kvalita s ubytov. ve 2hv. hotelech a kam nejlépe zajít na večeře. Ozvěte se proosím někdo, kdo již absolvoval tento zájezd nebo i od jiné CK. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Murbella
13.08.2010 16:20 83.240.99.***
Paříž - královna turistiky  

Já jedu příští týden na zájezd Paříž - královna turistiky a začínám se trochu bát. když jezdím s menšími cestovkami, tak vždycky zjišťuju recenze a různé info, ale u ČEDOKU mě to nenapadlo. No jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.

Navíc jsem zjistila, že 4. den (po) je na programu Versailles, ale to je v pondělí zavřené, takže se dostaneme jen do zahrad. Docela mě překvapilo, že si ani nezjistí, zda není zavřeno, zvlášť když v průvodci, který jsem od nich dostala, je to jasně napsané.

No, až se vrátím, hodím sem čerstvé info. Snad to nebude horor.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
skia
16.07.2010 17:33 89.176.159.***
ČEDOK 100% apokojenost  

Byl jsem s Čedokem na autokarovou klaickou Paříž, třetina účastníků byli cizinci (odskok z Prahy do Paříže, ne ale letecky...). Vše bylo v naprostém pořádku a ubytování v CENTRU Paříže mívá Čedok jako nejlepší vůbec, nic na periferii, nic za městem...prostě vše o.k. :-D

katkax
14.07.2010 14:03 90.177.73.***
RE: RE: RE: RE: Čedok nebrat !!!!  

Já jsem byla s Čedokem v Pařiží 2.července 2010 a hrůza. Ubytování jak pro bezdomovce, snídaně nic moc a průvodkyně nepříjemná. Takže asi je to opravdu o štěstí.

• Anonym (6)
Tcpetula 02.06.2010 17:09
RE: RE: RE: Čedok nebrat !!!!  

U nás se vystřídaly hned 4 průvodkyně, a všechny katastrofa. Kolegyně byla s Čedokem také vloni a nemůže si vynachválit. Nevím co se změnilo, není to opravdu můj výmysl, nejsem vůbec náročná, ale to co předváděly bylo neskutečné. Já s Čedokem byla poprvé a naposledy.

Eva G. 02.06.2010 13:01
RE: RE: Čedok nebrat !!!!  

Ahoj všichni, my jsme byli s Čedokem v Paříži vloni, moje mami jezdí pořád. Máme jen ty nejlepší zkušenosti a za měsíc jedem do Paříže s Čedokem zas. Myslím, že záleží na tom, na jakou průvodkyni máte štěstí. Zatím jsme byli spokojeni, bylo vše dobře zorganizované, průvodkyně milá a ochotná. :-)

• Anonym (1)
Stendy 02.06.2010 10:40
RE: CK Neckermann  

I já se přidávám k pochvalám na paní průvodkyni Ivetu. Byla jsem s ní v Paříži na podzim a teď na jaře jsme se náhodně opět v Paříži potkaly - svět je opravdu malý!. Je to paní opravdu na svém místě, která pro své klienty dělá maximum. Díky ní a tomuto fóru jsem se pustila do Paříže podruhé na vlastí pěst.

• Anonym (48)
amatér 01.06.2010 21:32
CK Neckermann  

Nechci zakládat nové téma, ale chci doporučit CK Neckermann. A hlavně její delegátku Ivetu Svobodovou. V Paříži jsme byli tento víkend a tak úžasnou delegátku jsem na svých cestách ještě nezažila. Opravdu klobouk dolů, všichni jsme měli číslo na mobil, znali její číslo pokoje. Dokonce nás upozornila, pokud budete mít problém, nebo někde třeba zabloudíte, volejte, navedu vás. Každé ráno jsme mohli využít její znalosti Paříže. Stačilo říct co chceme vidět a hned naplánovala trasu, včetně přestupů na metru a označení východu ze stanice, pak ještě přidala nakreslený plánek, upozornila na zajímavá místa, které v průvodci nenajdete... :-D Podle popisu a plánku jsme našli vše, koupenou mapu jsme ani nepoužili. A výklad při placených výletech by byl na samostatné vlákno. Proto ještě jednou velké dík. I díky službám paní delegátky máme z Paříže jen ty nejlepší zážitky.

• Anonym (10)
zde202
01.06.2010 16:17 77.240.96.***
RE: Čedok nebrat !!!!  

tento názor potvrdím včera jsme taky dorazili
do konce jsme si platili hotel který cestovka měla zaplatit a nezaplatila

Tcpetula 01.06.2010 13:03
Čedok nebrat !!!!  

Ahoj, včera jsem se vrátila z Paříže. Cestu jsme absolvovali s cestovkou Čedok. Lituji toho, že jsem jim nacpala peníze, takže všem cestovatelům doporučuji obejít se právě bez této cestovky. Rádoby delegátky jsou neschopné baby v důchodu, vše je pro ně problém, jsou neochotné. Na férovku nám oznámili, že jsou tam jen pro to aby nás dovezli a ubytovali v hotelu. Otázky nebo poskytnutí telefonního čísla pro případ vyskytnutí nečekaného problému byla pro ně nepříjemná záležitost, zřejmě v tom viděli možnost další povinnosti.
Lituji toho, že jsem neměla dost odvahy vydat se do Paříže na vlastní pěst, vyšlo by mě to o hodně levněji a měla bych stejný servis. Doprava je v Paříži opravdu přehledná, myslím, že nikdo nemá šanci se ztratit. Jinak byla Paříž naprosto úžasná.
Případné dotazy můžete do SZ.

• Anonym (10)
  • Anonym (3)
Lucie B.
07.05.2010 16:56 158.196.42.***
I jiné cestovky  

zrovna minulý týden jsme se vrátili s manželem z Paříže a bylo to úžasné!

osobně doporučuji se podívat i po jiných cestovkách (google.com), většinou menší nabízejí netradiční pojetí (například jsme byli jednou v Luhačovicích a díky speciální nabídce jsme neměli jen klasické lázně, ale týden plný sportu od golfu, přes tenis až bowling)

jednoduše menší se nesoustředí na autobus plný lidí, ale domlouvají vše podle představ každého klienta

my jsme v Paříži bydleli v krásném hotelu Renaissance La Defense jen kousek od stanice metra - viz. http://www.luxusnizajezdy.cz/vikendovy-pobyt-pariz-eurovikend/

hezkou dovolenou, Lucie

pokud budeš vybírat, podívej se i na menší cestovky, než na giganty jako Čedok

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu