A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Zkušenost s poznáv.zájez. Paříž s CK Čedok

14.03.2008 15:22:59 | Charell
Máte někdo zkušenosti s 4,5 či 6-ti denními poznáv. zájezdy do Paříže s CK Čedok? Plánuji jako dárek manž. k naroz., trochu se ale obávám spokojenosti. Uvítám jakékoliv zkušennosti, pozit. i negat. Není program dost nahuštěný a tím prohlídky jednotl. památek dost uspěchané? Dále by mne zajímala spokojenost a kvalita s ubytov. ve 2hv. hotelech a kam nejlépe zajít na večeře. Ozvěte se proosím někdo, kdo již absolvoval tento zájezd nebo i od jiné CK. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.11.2015 20:20 77.236.218.***
Šárka-Paříž s CK Čedok  

Byla jsem velmi spokojená s paní delegátkou Kosovou-vše zařízeno,nemuseli jsme se starat o zařizování spousty věcí,vše nám zjistila, zajistila, ochotná, o Francii ví opravdu mnoho!
Šárka.

evka
03.06.2015 12:04 46.13.41.***
čedok - poznávací zájezdy  

Má někdo zkušenost s poznávačkami čedoku - německo, itálie. francie ? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
12.05.2014 09:28 94.112.227.***
Poznávací zájezd Paříž  

Dobrý den, jedu s Čedokem na poznávací zájezd do Paříže na 5 dní, 2 dny tedy cesta takže 3 dny čistého času tam. Chci se zeptat kdo už na takovém zájezdu byl na dojmy, náročnost, ubytování, dále na kvalitu delegátů, jedeme autobusem,taky se chci zeptat na autobus- jeho kvalitu, ochotu řidičů, kdyby byl nějaký problém- nevolnost, WC a pod. je to delší cesta. Děkuji moc za jakoukoliv informaci Hanáková Zdena

• Anonym (9)
Bernardovi
09.05.2013 12:18 80.188.113.***
Paříž- Neckermann  

Včera jsme se vrátili z Paříže a musím souhlasit s paní Irenou na 100%. Smekáme poklonu paní Iloně Svobodové a paní Jiřině Rodolphe. Jejich znalosti jsou obdivuhodné. Po celou dobu pobytu se nám všem paní Ilona Svobodová věnovala vždy opravdu perfektně. Ještě jednou moc děkujeme.

• Anonym (2)
Irena
10.04.2013 08:35 89.203.190.***
Eurovíken Paříž 2013- nezapomenulelné !!!!!!!  

Ráda bych vám všem doporučila eurovíken v Paříži s CK Neckerman. Před prár dny jsme se vrátili a byl to opravdu senzační zážitek. Naší průvodkyní byla Iveta Svobodová ,která ví o Paříži snad vše. Byla dokonalá a každému poradila co potřeboval. Vyráběla individuální plánky s restauracemi,zábavou i památkami. Vždy byla ochotná pomoci a ukázat nám z Paříže vše co je nezapomenutelné.Každý den byl nějaký program ale také možnost individuálně se podívat. Bylo to prima pro všechny. Také nám zorganizovala výlete do Versailes s průvodkyní paní Jiřinou Rodolphe - tímto když ji někdo uvidíte ji moc a moc pozdravujte - byl to neskutečný koncert co o zámku ví a nejen o něm - veliké díky paní Jiřinko. Ubytování bylo ve čtvrti La Defence v hotelu Renessance - hotel čistý,útulný snídaně chutné a personál milý. Pokud o Paříži uvažujete tak jedině s Ivetou a CK Neckrman.
Paříž se opravdu povedla. Všem doporučuji Irena :-)

• Anonym (1)
LadyXL
19.06.2012 16:29 89.24.182.***
Paříž od A do Z  

Byla jsem s Čedokem už před pár lety na zmíněném zájezdu. Zvolila jsem ho schválně,protože bylo ubytování u Sacré Coeur. Mohli jsme se tak snáz trhnout a zvolit individuální plán. Co mne zaskočilo, bylo to, že nás vysadili ráno v půl osmé u Champse Elysée a sraz s autobusem byl až v cca 17 hodin! Prý musí mít plánovanou přestávku, protože byli řidiči na cestě xx hodin. Že ale ty hodiny natahovali dlouhýma zastávkama, to už nikdo nebral v úvahu. V programu přitom původně byla okružní poznávací jízda. Holt to byla chůze... Tak jsme se hned trhli a díky tomu viděli Eifelovku, stihli hřbitov Pere Lachaise aj. věci. Ostatní chodili jak děti z mateř.školky téměř celý den za průvodkyní (nebyla nic moc). Utahaní a nevrlí, takoví byli navečer... Večer nás "nahnali" na vyjížďku po Seině. Protože paní průvodkyně spěchala, ukecala je tam a dostali jsme se na téměř odjíždějící loď... Hmm, byla přeplněná a my nic neviděli. Prostě, náš program byl lepší, ze zájezdu oceňuji ubytování ve středu Paříže, cenu zájezdu, jinak úroveň průvodkyně a řidičů (jak z Účastníků zájezdu!!) nic moc. Zkrátka, volte takový zájezd,kde si můžete případně zařídit vlastní program a se skupinou trávit nejnutnější dobu. A vyžádejte si od průvodce popis metra atd.!! Sami od sebe to nedělají.

• Anonym (15)
Hanka
09.10.2011 12:47 93.91.49.***
CK Firo  

Ahoj,
rozhodujeme se zda cestovat s Čedokem nebo s Firem. Nemá někdo zkušenost s leteckým zájezdem od Fira? Díky za každou zkušenost. ;-)

• Anonym (13)
Martin R
02.10.2011 14:20 62.240.177.***
Zkusenost  

Tento zajezd "Paříž od A po Z autokarem - eurovíkend" (http://www.cedok.cz/zajezdy/pariz-od-a-po-z-autokarem-eurovikend-francie-52976.htm) pres Cedok jsme s pritelkyni absolvovali zacatkem zari a zde je muj komentar:

Pariz jako takova je uzasna, ale dojem ponekud kazila organizace Cedoku.

Cesta:
Odjizdeli jsme z Brna, kam pro nas prijel autobus s 15 minutovym spozdenim. Kancelar uvadi "luxusni klimatizovany autobus", ja jsem ale zadny luxus nezaznamenal. Prijel stary "vybydleny" bus - asi luxus kazdy vnimame jinak. Klima byla, ale ridic ji neumel nejspis zapnout, jelikoz pry "s timto autobusem nejezdi". V Hradci nastoupili jini ridici a klima razem fungovala. Voda z kohoutku na WC netekla az do Parize, prestoze jsem se na to pruvodkyne ptal. Cestou zpet uz voda tekla. Autobus byl vybaven televizi, zadneho filmu jsme se ale nedockali.
Do Plzne jsme dorazili s hodinovym spozdenim, jelikoz jsme nejdrive absolvovali "Plzeň od A po Z autokarem - eurohodina" :-D, tedy bloudili jsme hodinu po Plzni, nez ridici nasli autobusove nadrazi. Co jsem se od pristupujicich dozvedel, od pruvodkyne neprobehl zadny telefonat ohledne spozdeni - nemeli tedy jistotu, jestli vubec do Parize odjedou. Nase tel. cisla CK pochopitelne mela, jelikoz jsme je vyplnovali pri objednavce, misto nastupu takez. K tomu se vaze jeste jedna vec: Nerozumim, proc CK nenaplanovala trasu pres CR s ohledem na to, kdo kde nastupuje. Mam totiz pocit, ze na nekterych zastavkach nenastupoval nikdo, ale stejne jsme pres tyto stanice cestou do Parize jeli. Jak neefektivni...pri temer 24 hodinove ceste Brno-Pariz se i kazda usetrena minuta pocita.
Jedenkrat se avizovana prestavka na ceste konala s vyraznym spozdenim. Pokud se vam nechtelo pouzit WC v buse, museli jste to holt pretrpet az na benzinku. :'(

Hotel:
Opravdu jsem od toho zazrak necekal, ale proud vody (ucpane dirky ve sprchove hlavici) ze dvou "homemade" provrtanych der uprostred hlavice, moc nepotesi hlavne zeny s bujnou kstici. :-) Stejne tak "padajici" (neupevneny) drzak na srpchu. A podobne to bylo pri pokusu otevrit suplik v nocnim stolku, kdy mi zustala pulka supliku v ruce. Snidane byla dostatecna.

Pariz:
Pri toulkami mestem s pruvodkyni jsme dostali rozchod, pricemz sraz byl ve 12:00. Na smluvene misto jsme se dostavili 11:59, ale skupina i s pruvodkyni byla uz pryc. Museli jsme je tedy nahanet, a po kratkem bloudeni a po telefonatech s pruvodkyni na nas nakonec skupina pockala. Vzdy, kdyz nas mel nekam vest autobus, museli jsme vystat nejake to spozdeni (jednou dokonce 60 minut). Chapu, ze Pariz je dopravne komplikovana, ale s timto by tez ridici (potazmo CK) meli pocitat a dle toho se zaridit.

Pruvodkyne:
Uz v autobuse nam Jiřina (pruvodkyne) naznacila, ze "pokud nemame jeji tel. na obdrzenem planku, mame si cislo zapsat, ale mozna radeji ani nemusime, alespon nebude mit tolik prace". To je vcelku "sympaticke" uvitani, nemyslite?

Fakult. sluzby:
Vecere - za 500 Kc / os / vecere clovek zajiste v Parizi najde lepsi nabidku. Z vecere bych cibulacku jako predkrm, ktera nemela absolutne zadnou chut. Dle meho nazoru zaplatit si veceri nebyla z pohledu pomeru "cena / vykon" prilis dobra volba.

Seina (vylet lodi) - bez problemu, krasny zazitek.

Montparnass (vyhlidkova terasa) - na misto jsme dorazili v pozdejich vecernich hodinach, a jelikoz to pruvodkyne znacne "honila", moc jsme si uzasny vyhled na nocni Pariz (za 250 Kc / os) neuzili.

To by bylo asi tak vse, Pariz je nadherna a stoji za to se tam podivat jeste nekolikrat, ale priste uz na vlastni pest. Casu bylo opravdu malo, byl to spise takovy maraton, nez relax. Pariz je celkem turist-friendly, takze clovek se tam jen tak neztrati.

• Anonym (2)
Aneta
18.07.2011 19:18 82.209.32.***
Poukázka  

Ahoj, za pracovní zásluhy jsem obdržela dárkovou poukázku na zájezd od ck ČEDOK v hodnotě 5000kč, jelikož mám ale dovolenou už zaplacenou u jiné cestovky, nabízím tuto poukázku k prodeji.. Cena 3000kč, v případě zájmu pošlu foto..
xchatrinka@seznam.cz

• Anonym (24)
Murbella
13.08.2010 16:20 83.240.99.***
Paříž - královna turistiky  

Já jedu příští týden na zájezd Paříž - královna turistiky a začínám se trochu bát. když jezdím s menšími cestovkami, tak vždycky zjišťuju recenze a různé info, ale u ČEDOKU mě to nenapadlo. No jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.

Navíc jsem zjistila, že 4. den (po) je na programu Versailles, ale to je v pondělí zavřené, takže se dostaneme jen do zahrad. Docela mě překvapilo, že si ani nezjistí, zda není zavřeno, zvlášť když v průvodci, který jsem od nich dostala, je to jasně napsané.

No, až se vrátím, hodím sem čerstvé info. Snad to nebude horor.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu