A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

24hodinova Pariz

| Leňous
Leňous
Ahoj,
koupila jsem mamine k narozkam letenku na 24hod. do Parize, poradite, kolik stoji vstup na Eifelovku a do Louvru a otviraci hodiny?
Lenous
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
petra zárubová
06.11.2008 22:59 77.48.213.***
RE: 24hodinova Pariz 

dobry večer nechystate se znovu do francie slyšela jsem o zazračne vode s lundry mám velice nemocného tatínka s rakovinou s pokročilou metastazí je mi 21 a tatinkovi 44 a veřím že kbyby byl někdo tak moc hodný nebo schopný mi vodu s poutního místa zaslat tak mu zachraní život

Leňous 30.10.2008 16:54
RE: RE: 24hodinova Pariz 

Super, dekuju mnohokrat.

• Anonym (1)
Anetta 30.10.2008 11:02
RE: 24hodinova Pariz 

Louvre- otevřeno od 9.00 do 18.00 mimo úterý a vstupné je 9 euro.
Eifelovka je otevřena denně od 9.30 do 23.00 a cena výtahu až do 3. patra je 12 euro, dá se ale jít pěšky do 2. patra a pak na vrchol koupit výtah.
Více najdeš na- www.tour-eiffel.fr
www.louvre.fr
Ať se líbí, já se vrátila z Paříže tento týden a nadšená!!!!

Leňous 30.10.2008 10:10
24hodinova Pariz 

Ahoj,
koupila jsem mamine k narozkam letenku na 24hod. do Parize, poradite, kolik stoji vstup na Eifelovku a do Louvru a otviraci hodiny?
Lenous

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu