A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

cesta z letiště d´orly

| 2.lucik
Ahoj, potřebovala bych trochu poradit! V prosinci jedu do Paříže, přiletím na letiště D´ORLY a musím se dostat na zastávku LA PLAINE STADE DE FRANCE.. poradíte mi jak z letiště na tu zastávku, zakolik si koupit lístek, na jak dlouho a jestli mi bude stačit pouze jeden lístek? Přijedu večer a 3denní jízdenku si chci tedy koupit až druhý den ráno!! moc děkuji za všechny rady!!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dusan26 23.11.2008 15:13
RE: cesta z letiště d´orly 

Pozri sem: http://www.aeroportsdeparis.fr/Adp/en-GB/Passagers/Arrivees/QuitterAeroport/EnTransportEnCommun/ModesdetransportsmisadispositiondespassagersalaeroportdeParis-Orly.htm
Je tu vsetko co odchadza z Orly aj s cenami.
Najrychlejsie a najpraktickejsie spojenie je Orlyvalom(7,40 euro) do stanice Antony(zona 3) kde prestupis na RER B (6,10-7,10 euro, ale niesom si isty, mozno menej, ved sa dozvies, ked si budes kupovat listok) a vystupis priamo na LA PLAINE STADE DE FRANCE(zona 2). Alebo Orlybusom (6,30 euro) do stanice Denfert Rochereau(zona 2), kde prestupis na RER B a vystupis priamo na LA PLAINE STADE DE FRANCE. Ale da sa to aj komplikovanejsie ato bud BUS 285 ( 1x 1,60 euro, klasicky ticket+) alebo JETBUS (6,40 euro), oba autobusy koncia v Villejuif-Louis Aragon, kde je vychodzia stanica metra M7, tu nastupis do metra( 1x 1,60 euro, klasicky ticket+) a vystupis na Châtel - Les-Halles, posledny prestup na RER B ( listok cca 2-3 eura, neviem to isto)smer na zastávku LA PLAINE STADE DE FRANCE

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
2.lucik
23.11.2008 13:24 88.100.41.***
cesta z letiště d´orly 

Ahoj, potřebovala bych trochu poradit! V prosinci jedu do Paříže, přiletím na letiště D´ORLY a musím se dostat na zastávku LA PLAINE STADE DE FRANCE.. poradíte mi jak z letiště na tu zastávku, zakolik si koupit lístek, na jak dlouho a jestli mi bude stačit pouze jeden lístek? Přijedu večer a 3denní jízdenku si chci tedy koupit až druhý den ráno!! moc děkuji za všechny rady!!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu