A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Dan z ubytovania

| togon
Ahojte,
chcem si zabezpecit ubytovanie v Parizi cez internet. Prezrel som rozne stranky, ako najvyhodnejsia sa mi zda http://www.hostelworld.com.
Vykalkuluje mi to cenu, ale zaroven tam je uvedene ze: „Taxes are not included in the price for this accomodation.“ Neviem najst ziadnu e-mail adresu ci uz spominanej stranky alebo ponukanych hotelov aby som sa opytal priamo ich.
Neviete niekto ake su dane za ubytovanie v Parizi, resp. ci je to jednotne v kazdom hoteli?
Dakujem,
togon
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
togon
14.08.2008 16:20 195.91.79.***
RE: RE: Dan z ubytovania 

konkretne sa jedna o hostel: Hipotel Paris Atlas. Aj ked si dam stranku po slovensky, tato veta svieti vlavo hore po anglicky.

Mas pravdu, ked som skusil ine hostely, tuto vetu nevypisoval. Aj vzhladom na otrasne recenzie asi zvolim inu moznost. Dakujem.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nemesis
14.08.2008 05:22 85.160.86.***
RE: Dan z ubytovania 

Zkoušela jsem 3 hostely z první stránky, u žádného nic takového nebylo (přehodil sis to na slovenštinu? Nahoře jsou značky pro různé jazyky, je tam i CZ a SK). Ukazovalo mi to ve slovenštině jen 1,50 e poplatek za službu + platbu 10% z celkové částky, která se musí uhradit ihned kartou, jako nevratná záloha. O taxách tam nic nebylo. Může se jednat o 2 druhy tax - VAT (daň z přidané hodnoty = 19,6 % a pobytovou taxu, která by u hostelu měla dělat 0,20-0,40 e za noc. Najdi si jiný hostel, to bude nejlepší! ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
togon
13.08.2008 23:38 195.91.79.***
Dan z ubytovania 

Ahojte,
chcem si zabezpecit ubytovanie v Parizi cez internet. Prezrel som rozne stranky, ako najvyhodnejsia sa mi zda http://www.hostelworld.com.
Vykalkuluje mi to cenu, ale zaroven tam je uvedene ze: „Taxes are not included in the price for this accomodation.“ Neviem najst ziadnu e-mail adresu ci uz spominanej stranky alebo ponukanych hotelov aby som sa opytal priamo ich.
Neviete niekto ake su dane za ubytovanie v Parizi, resp. ci je to jednotne v kazdom hoteli?
Dakujem,
togon

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu