A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

Hadérky

| Theres
Ahoj, mam dotaz, tentokrat spis na damy 8-) . V unoru se chystam na kratky poznavaci vylet do Parize, ale urcite mi zbyde cas i na nejake nakupy. Poradite, mi nejake obchody, kde se daji sehnat oblecky, doplnky apod. za normalni ceny? Nemam tedy na mysli butiky LV, D&G .... ;-) . Diky za tipy, T.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
laura11
12.10.2008 18:54 92.62.224.***
RE: Second hand 

Jo, já jsem jeden náhodně objevila a dost hrůza, ceny strašný, "modely" ještě horší a dost to tam smrdělo........

tep 11.10.2008 17:28
Second hand 

A co Second handy v Paříži, máte někdo zkušenost?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
renata66 04.09.2008 14:15
RE: levne obchody 

ahojky. V Paříži rozhodně na RUe Rivoli, je to jedna z nejznámnějších ulic, kde kromě drahých obchodů najdeš i normální. Já osobně jsem si hodně oblečení nakoupila v HM, CA, Pimkie, Berschka a spoustě jiných....mají skoro pořád různé slevy a akce a nakoupila jsem i levněji než u nás...jinak se levně nakupuje i v obchodech TATI, ale to si teď nevybavuju, kde je.....ale Rue Rivoli určitě zkus. Najdeš ji kousek od Louveru. Tak přeju příjemné nakupování...

zz
24.07.2008 13:07 213.220.227.***
levne obchody 

Ahoj,muzete mi prosim nekdo poradit, kde se da najit v Paříži obchody s modou, taskama, suvenyrama, drogerii atd..., ale nejde mi o drahou znackovou modu. moc diky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Theres
14.12.2007 14:53 83.69.46.***
Hadérky 

Ahoj, mam dotaz, tentokrat spis na damy 8-) . V unoru se chystam na kratky poznavaci vylet do Parize, ale urcite mi zbyde cas i na nejake nakupy. Poradite, mi nejake obchody, kde se daji sehnat oblecky, doplnky apod. za normalni ceny? Nemam tedy na mysli butiky LV, D&G .... ;-) . Diky za tipy, T.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu