A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Francie - Diskuze

Původní dotaz

hotel s domluvou česky

| Berusa
Zdravím pařížeznalé a prosím o radu:

Před třemi dny jsem pročítala diskuze a někdo tu psal o hotelu v Paříži, kde se dalo domluvit i česky, navíc nebyl moc drahý. Je tu někdo, kdo má přehled? Zkoušela jsem najít znovu adresu, ale ani náhodou se mi nepodařilo najít ten kýžený příspěvek :o(.

Další věc - zkoušela jsem rezervovat už jeden hotel, ale rezervovací systém mi odmítl moji kartu. Volala jsem tedy do banky, vše jsme vyřídili a zkoušela jsem vše znovu (rezervace + číslo mé karty atd). I takhle mi karta neprošla (samozřejmě tam peníze byly :). Teď jsem sehnala jiný. levnější hotel a nevím, jestli mi rezervace v předběžném hotelu mohla projít nebo by mi poslali potvrzovací mail nebo cokoli jiného. Máte někdo zkušensot? Děkuji mockrát za odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hany 09.12.2008 22:04
RE: hotel s domluvou česky 

Asi byl opravdu myšlen hotel Moderne du Temple.Psala jsem zde na webu recenzi a byla jsem zde ubytována 24.-27.11.08

• Anonym (1)
Štěpula 09.12.2008 07:28
hotel 

Ano, ano, jedná se o hotel Hotel Moderne du Temple, tento pátek se tam ubytováváme. S rezervací sem problém neměla, a skutečně jsme pak komunikovali česky....

• Anonym (1)
nemesis
08.12.2008 23:19 85.160.85.***
RE: hotel s domluvou česky 

Berusa - pravděpodobně jsi měla na mysli Hotel Moderne du Temple, kde se dá domluvit slovensky. Alespoň se o tomto hotelu tady v diskuzi často psalo (je i v recenzích). Při rezervaci hotelu je na stránce uvedeno, které platební karty jsou akceptovány, tak si zkontroluj, jestli ta tvá mezi ně patří. Samozřejmě musí mít povolení k platbám přes net.

Tomk 08.12.2008 17:07
hotel 

Ahoj
podle dřívější diskuse tam byl uváděn Hostel blue planet. Já si letos rezervoval přes net jiný hostel a dostal jsem akceptační mail a pak to zálohu 10 % stáhlo z účtu. Měl jsem účet u poštovní spoř-karta visa elektronic-normálně jsem tam zadal celé číslo a typ karty a pak to poslední troj a nebo čtyřčíslí jak chtěli a normálně mně došel akceptační mail na zadanou adresu. V nejhorším tam je u toho hotelu vždy emailová adresa-když najedeš na oficiální stránky toho hotelu a můžeš jim napsat mail zda to potvrzení dostali-já si s nima také dopisoval, abych věděl co mne čeká

Berusa
08.12.2008 16:49 83.240.59.***
hotel s domluvou česky 

Zdravím pařížeznalé a prosím o radu:

Před třemi dny jsem pročítala diskuze a někdo tu psal o hotelu v Paříži, kde se dalo domluvit i česky, navíc nebyl moc drahý. Je tu někdo, kdo má přehled? Zkoušela jsem najít znovu adresu, ale ani náhodou se mi nepodařilo najít ten kýžený příspěvek :o(.

Další věc - zkoušela jsem rezervovat už jeden hotel, ale rezervovací systém mi odmítl moji kartu. Volala jsem tedy do banky, vše jsme vyřídili a zkoušela jsem vše znovu (rezervace + číslo mé karty atd). I takhle mi karta neprošla (samozřejmě tam peníze byly :). Teď jsem sehnala jiný. levnější hotel a nevím, jestli mi rezervace v předběžném hotelu mohla projít nebo by mi poslali potvrzovací mail nebo cokoli jiného. Máte někdo zkušensot? Děkuji mockrát za odpovědi.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu